Amuletai, talismanai

Talismanai ir amuletai gali būti gaminami iš brangakmenių arba pusbrangių mineralų, kuriuos individualiai kiekvienam parenka specialistas.

Amuletas – tai saugotojas nuo ligos, piktos lemties, blogo žmogaus, negeros akies. Jis perspėja apie nelaimę, intuityviai savo vibracijomis veikia žmogų kaip stabdžiai, skatinantys geriau apmąstyti poelgius, greitai palikti nesaugią vietą ir t.t. Jis dažniausiai veikia vieną siauresnę gyvenimo sritį.

Talismanas pritraukia laimę bei kitas gyvenimo gėrybes ir veikia platesnę gyvenimo sritį. Žmogaus ir talismano draugystės fone sustiprėja geriausios asmenybės savybės, susiformuoja tam tikri įgūdžiai, pvz.: noras lyderiauti, laimėti, siekti asmeninės laimės ir kt.
Talismanai ir amuletai gali būti gaminami iš įvairiausių medžiagų: odos, įvairaus pluošto, medžio, taip pat iš metalų (vario, sidabro, bronzos, aukso ir platinos). Pastarieji dažnai inkrustuojami brangakmeniais. Taip pat talismanas arba amuletas gali būti brangakmenis arba pusbrangis mineralas.

Geriausiai, kad akmenis arba mineralus individualiai kiekvienam parinktų specialistas, nes kas tinka vienam žmogui, netiks kitam. Ypač atsargiai derėtų elgtis su brangakmeniais: deimantais, perlais, rubinais, smaragdais, safyrais. Paprastai mineralai, kurie pajėgūs daug duoti, daug reikalauja ir patys. Amuleto ar talismano galioms sustiprinti naudojami įvairūs simboliai.
Kai specialistas individualiai parenka akmenis, metalą ir simbolius, juos galima nusinešti pas juvelyrą ir užsisakyti pagaminti amuletą arba talismaną.

Talismanai ir amuletai gali būti gaminami iš brangakmenių arba pusbrangių mineralų, kuriuos individualiai kiekvienam parenka specialistas.

amuletas