Apie specialistus

Reiki meistras Mokytojas

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.  
Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Lietuvos Reiki asociacijos steigėjas ir ekspertų grupės pirmininkas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“. 

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, “Stilius”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

Išsamiau apie Reiki meistro Mokytojo veiklą: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000131258/reiki-meistras-padeda-kovoti-su-stresu-ir-pasiekti-vidine-ramybe-tai-ne-gydymas-o-poziurio-keitimas?fbclid=IwAR3edf6ocMPUDFeZ27N0GdYwbI1ZGhHWOpBTd4L9xRQqXbtsuRkG0cvcPAA

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, saviugdos trenerė, mentorė, Reiki asociacijos vadovė ir ekspertė, chirologė, organizatorė, konsultantė, turi 14 metų praktiką.
Veda seminarus apie savivertę, aukos sindromą ir kt. Kaip mentorė dirba grupėse ir individualiai, padeda moterims sudėtinguose santykiuose, skyrybų metu ar po skyrybų. Veda chirologijos ( delnų analizės) mokymus.
Konsultacijos metu taiko Vedų filosofijos, chirologijos, su išsilavinimu susijusias žinias, savo sukauptomis žiniomis,ugdant savivertę ir moteriškumą. Lektorė 15 metų eina saviugdos keliu, pozityviai pakeitė savo ir kitų gyvenimus.
Praktikuoja jogą, kvėpavimo praktikas, domisi Vedų filosofija. Jolanta yra sertifikuota Reiki meistrė ir mokytoja (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree level) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą. Baigė VšĮ „Du pasauliai“ chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto „Korekcinės chiropsichologijos“ seminare. 
Lietuvos Reiki asociacijos steigėja, vadovė ir ekspertė. J.Šindeikienė ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“. 

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: dalyvavo laidoje “Stilius”, davusi interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.