Kenksmingų žemės energetinių zonų nustatymas

Biolokocija – tai metodas, kurio metu nustatomos kenksmingos žmogui žemės energetinės zonos (geopatogeninės, Kari, Hartmano tinklai) ir neutralizuojamas žalingas poveikis.

Remiantis daugiamečiais specialistų darbais, įrodyta, kad įvairūs susirgimai pas vaikus ir suaugusius gali atsirasti dėl to, kad jų miego ar darbo vietos buvo vienoje, o kartais net keliose geopatogeninėse zonose, kurios silpnina apsaugines organizmo jėgas. Nustačius žalingo poveikio zonas, jas neutralizavus arba pakeitus darbo ar miegojimo vietą, paprastai žmogus pradeda jaustis geriau. Zonos nustatomos, naudojant virgules arba specialius prietaisus. Skiriamos kelios biolokacijos rūšys:
1. GEOTRONIKA – tai įvairių žemės sklypų, butų, namų, parduotuvių, gamyklų, biurų patalpų ekspertizė, nustatant energetiškai geras ir blogas zonas žmogui.
2. BIOTRONIKA nagrinėja žmogaus bei kitų gyvų organizmų energetinio spinduliavimo sąveiką.
3. FITOTRONIKA (dar vadinama FITORADIOSTEZIJA) nagrinėja augalų poveikį žmogui ir gyvūnams.
4. TYRIMAS VIRGULE – jo metu ieškomi požeminiai vandens telkiniai ir srautai (šuliniams kasti ir t.t.), mineraliniai žemės turtai (nafta, anglis, dujos, auksas ar net lobiai), nustatoma žmogaus sukurtų požeminių trasų (kanalizacija, vandentiekis, dujos, elektros ir telefonų bei telekabelinių linijų) lokalizacija bei jų pažeidimo vietos.
5. APSAUGINĖ RADIOSTEZIJA – tai metodas, kuriuo galima nustatyti ir neutralizuoti neigiamas geopatogenines zonas.
6. RADIONIKA – tai daiktų formų, meno kūrinių ir antikvarinių gaminių energetinio poveikio žmogui nustatymas.
7. KOSMINĖ RADIOSTEZIJA – visatos kūnų (saulės, mėnulio ir kitų planetų) energetinio poveikio žmogui ir jo aplinkai nustatymas.
8. CHROMORADIOSTEZIJA – spalvų energetinio poveikio žmogui ir jo aplinkai nustatymas.