1,5 VAL. KONSULTACIJA “JEIGU NESISEKA SANTYKIUOSE” ( ATLIEKAMAS POROS ENERGETINIS SUDERINAMUMAS)

Nesutariate su partneriu ar negalite jo susirasti? Esate “ant skyrybų slenksčio” ir nežinote, ką toliau daryti?Ar tikrai tinkate vienas kitam?

Konsultacijos metu bus atliekama:
1. Sudaromas astronumerologinis horoskopas,
kuris parodo žmogaus asmenybės ypatumus, santykius šeimoje, su partneriu, vaikais, ateities perspektyvas, vedybas, meilės reikalus ir kt.

2. Energetinis suderinamumas. Norint išsamiai įvertinti Jūsų santykius su mylimu žmogumi, artimaisiais, draugais, darbo kolektyvo nariais, verslo partneriais ir kt., detaliai išnagrinėjama tarpusavio biolaukų sąveika.

3. Rekomendacijos dirbti su savimi savarankiškai - požiūrio keitimas, psichochologinių elgsenos modelių koregavimas ir kt.

KONSULTACIJOS TRUKMĖ IR KAINA – 1,5 VAL. – 90 EURSPECIALISTAS

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

sigitas@netradicineterapija.lt
Tel.: + 370 686 94952
www.netradicineterapija.lt