Reiki erdvė

APIE MUS

Esame komanda Reiki meistrų pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą.  “Reiki erdvė”  specialistai specializuojasi, atliekant Reiki seansus ir Reiki mokymus. Teikiamos ir kitos paslaugos, konsultacijos ir mokymai. Vykdomi projektai.


SPECIALISTAI IR PASLAUGOS

Gyd. Jolanta Šindeikienė - Terapijos.

Jolanta Šindeikienė baigė dvi aukštąsias mokyklas: Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą (Higienos gydytojos specialybė, epidemiologija) ir Vilniaus universiteto Tarptautinę verslo mokyklą (Magistro kvalifikacinis laipsnis ir profesinė kvalifikacija – Vadyba ir administravimas, tarptautinis marketingas ir prekyba). Daugiau nei 10 metų dirbo leidyboje žurnaliste ir redaktore.

Jolanta – sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą. Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos mokymus, įgijo sertifikatą.  2014-2016 m. LR Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantė netradicinės medicinos plėtros klausimais.

Sigitas Povilaitis - Terapijos

Sigitas Povilaitis – jau 28 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą ir kt.

Dr. Vytautas Kulvietis – Reiki seansai.

Vytautas Kulvietis yra baigęs Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultetą ir įgijęs biomedicinos mokslų daktaro laipsnį (biofizikos kryptis). Yra baigęs klasikinio masažo kursus. Reiki Meistras (The title of Reiki Master) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą.

Irma Jakavičienė- Reiki seansai.

Irma Jakavičienė yra baigusi Lietuvos Edukologijos Universiteto socialinių mokslų fakultetą. Taip pat Lietuvos Edukologijos Universitete įgijo socialinių mokslų magistro kvalifikacinį laipsnį ir suteikta mokytojo kvalifikacija. Dirba mokymo įstaigoje su specialiaisiais ugdytiniais. Irma yra Reiki Meistrė (The title of Reiki Master) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą.

Jolanta Kristanaitytė

JOLANTA  ŠINDEIKIENĖ

jolanta@netradicineterapija.lt

+ 370 682 43651


Sigitas Povilaitis netradicinė terapija

SIGITAS POVILAITIS

sigitas@netradicineterapija.lt

 + 370 686 94952


REIKIM

VYTAUTAS KULVIETIS

kulvietis.vytautas@gmail.com

+370 698 33844


reikimm

IRMA JAKAVIČIENĖ

irma.jakaviciene@gmail.com

+370 615 26562


PROJEKTAS – Reiki pagalba sergant krūties vėžiu

“Reiki erdvės” atliekamo projekto tikslas – supažindinti visuomenę, kaip Reiki metodas pagerina dvasinę, psichinę bei fizinę moterų būklę ir pagerinti natūralios medicinos metodų prieinamumą Lietuvoje.

Kas yra Reiki metodas?

Reiki seansas– tai stiprus, bet kartu ir subtilus energetinio poveikio metodas, kuris atkuria visų žmogaus sistemų pusiausvyrą ir organizmo vidinę harmoniją, sustiprina fizinį kūną, subalansuoja emocijas, protą ir dvasią, sugrąžina ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą.

Reiki metodas plačiai taikomas visame pasaulyje, ypač siekiant pagerinti onkologinių pacientų gyvenimo kokybę. Vien JAV Reiki metodas oficialiai taikomas 15% (virš 800) gydymo įstaigų, Reiki paslaugas Šveicarijoje ir Airijoje kompensuoja draudimo kompanijos. Reiki seansai nesukelia šalutinių reiškinių, jie suderinami su kitais sveikatos stiprinimo būdais ir yra saugūs bet kokio amžiaus žmonėms ir esant įvairioms organizmo būklėms.

Klinikininiai tyrimai rodo, kad sergant onkologine liga, Reiki efektyviai gerina psichoemocinę būklę, nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, atstatyti vidinės darnos ir ramybės jausmą, malšina nerimą, skausmą, baimes, pykinimą, vėmimą, nuovargį ir miego sutrikimus.

Kaip atliekamas Reiki metodas?

Reiki metodas – tai švelnūs prisilietimai prie žmogaus kūno specialisto rankomis.  Jo metu netaikomos medicininės ar kitos invazinės priemonės, galima dėvėti patogią aprangą.

Trukmė apie 1 valandą. Tyrimą vykdysime, užpildant apklausos anketas bei darydami rankų pirštų matavimus bioelektrografijos metodu. Daugiau apie šį metodą: www.biolaukas.lt. Anoniminiai tyrimo rezultatai bus skelbiami visuomenėje siekiant praplėsti natūralios medicinos prieinamumą bei kokybę mūsų šalyje.

Reiki seansus Jums atliksime nemokamai! Jūsų konfidencialumą garantuojame.

Dalyvavimo sąlygos:

  1. Dalyvauja moterys, kurioms buvo diagnozuotas krūties navikas.
  2. Galimybė sudalyvauti 10-20 Reiki seansų.
  3. Atsakyti į klausimyną, užpildant anketas apie gyvenimo kokybę bei atlikti matavimus bioelektrografijos metodu.
  4. Sutikimas dalyvauti tyrime.
  5. Reiki seansai atliekami nemokamai.

Registracija:

Jei norite sudalyvauti tyrime, maloniai prašome susisiekti su mumis: kulvietis.vytautas@gmail.com arba tel. 869833844.

APIE MUS RAŠO

Straipsnis apie Reiki tyrimo metu pagerėjusią moters, sergančios vėžiu, savijautą.

http://asgaliu.lrytas.lt/gyvenimai/atradusi-vidine-ramybe-tapo-stipresne.htm

ATSILIEPIMAI

Projekto dalyvė Aura Bartaškienė:

“Mes lekiame skubame per Gyvenimą, kol mus sustabdo liga ir priverčia permąstyti vertybes. Atėjus į Reiki seansus pasijutau lyg kitame Pasaulyje: jokio skubėjimo, atidus požiūris, nuoširdus bendravimas. Šypsena, sušildanti žvarbią dieną.

Nuostabus jausmas seanso metu, nes visiškai atsipalaiduodavau, užmigdavau. Kiekvieno seanso pradžia man būdavo su įvairiais vaizdiniais, spalvomis,  keliavau po gražias vietas. Po seanso jausdavausi energinga, pailsėjusi, labai geros nuotaikos.
Keistas jausmas apimdavo, kai pajusdavau energijos srautą – kartais intensyvesnį, kartais vos juntamą. Šiluma, karštis, vėsuma – patys įvairiausi pojūčiai. Manęs negąsdino, todėl tikiu, kad poveikis buvo stipresnis – nesipriešinau ir priėmiau Jūsų perduodamą  Reiki dovaną.

Manau, kad Reiki yra puiki papildoma priemonė, gydant onkologines ligas.
Kaip gydytoja galiu pasakyti, kad be Reiki energijos, pas Jus žmogus dar gauna stiprų emocinį palaikymą ir nuoširdų rūpestį jo būkle. Tai irgi labai svarbu.  Manau, kad verta pasimokyti pačiai Reiki metodo.

Ačiū Jums visiems!