Reiki tyrimas

Reiki asociacija atlieka projektą, kurio tikslas – supažindinti visuomenę, kaip Reiki metodas pagerina dvasinę, psichinę bei fizinę moterų būklę ir pagerinti natūralios medicinos metodų prieinamumą Lietuvoje.

Kas yra Reiki metodas?

Reiki seansas– tai stiprus, bet kartu ir subtilus energetinio poveikio metodas, kuris atkuria visų žmogaus sistemų pusiausvyrą ir organizmo vidinę harmoniją, sustiprina fizinį kūną, subalansuoja emocijas, protą ir dvasią, sugrąžina ramybės, saugumo ir klestėjimo jausmą.

Reiki metodas plačiai taikomas visame pasaulyje, ypač siekiant pagerinti onkologinių pacientų gyvenimo kokybę. Vien JAV Reiki metodas oficialiai taikomas 15% (virš 800) gydymo įstaigų, Reiki paslaugas Šveicarijoje ir Airijoje kompensuoja draudimo kompanijos. Reiki seansai nesukelia šalutinių reiškinių, jie suderinami su kitais sveikatos stiprinimo būdais ir yra saugūs bet kokio amžiaus žmonėms ir esant įvairioms organizmo būklėms.

Klinikininiai tyrimai rodo, kad sergant onkologine liga, Reiki efektyviai gerina psichoemocinę būklę, nuotaiką, padeda atsipalaiduoti, atstatyti vidinės darnos ir ramybės jausmą, malšina nerimą, skausmą, baimes, pykinimą, vėmimą, nuovargį ir miego sutrikimus.

Kaip atliekamas Reiki metodas?

Reiki metodas – tai švelnūs prisilietimai prie žmogaus kūno specialisto rankomis.  Jo metu netaikomos medicininės ar kitos invazinės priemonės, galima dėvėti patogią aprangą.

Trukmė apie 1 valandą. Tyrimą vykdysime, užpildant apklausos anketas. Anoniminiai tyrimo rezultatai bus skelbiami visuomenėje siekiant praplėsti natūralios medicinos prieinamumą bei kokybę mūsų šalyje.

Reiki seansus Jums atliksime nemokamai! Jūsų konfidencialumą garantuojame.

Dalyvavimo sąlygos:

  1. Dalyvauja moterys, kurioms buvo diagnozuotas krūties navikas.
  2. Galimybė sudalyvauti 10 Reiki seansų.
  3. Atsakyti į klausimyną, užpildant anketas apie gyvenimo kokybę.
  4. Sutikimas dalyvauti tyrime.
  5. Reiki seansai atliekami nemokamai.

Registracija:

Jei norite sudalyvauti tyrime, maloniai prašome susisiekti su “Netradicinės terapijos” specialistais arba su projekto koordinatoriumi Vytautu Kulviečiu: kulvietis.vytautas@gmail.com arba tel. 8 698 33844.

ATSILIEPIMAI

Projekto dalyvė Aura Bartaškienė:

“Mes lekiame skubame per Gyvenimą, kol mus sustabdo liga ir priverčia permąstyti vertybes. Atėjus į Reiki seansus pasijutau lyg kitame Pasaulyje: jokio skubėjimo, atidus požiūris, nuoširdus bendravimas. Šypsena, sušildanti žvarbią dieną.

Nuostabus jausmas seanso metu, nes visiškai atsipalaiduodavau, užmigdavau. Kiekvieno seanso pradžia man būdavo su įvairiais vaizdiniais, spalvomis,  keliavau po gražias vietas. Po seanso jausdavausi energinga, pailsėjusi, labai geros nuotaikos.
Keistas jausmas apimdavo, kai pajusdavau energijos srautą – kartais intensyvesnį, kartais vos juntamą. Šiluma, karštis, vėsuma – patys įvairiausi pojūčiai. Manęs negąsdino, todėl tikiu, kad poveikis buvo stipresnis – nesipriešinau ir priėmiau Jūsų perduodamą  Reiki dovaną.

Manau, kad Reiki yra puiki papildoma priemonė, gydant onkologines ligas.
Kaip gydytoja galiu pasakyti, kad be Reiki energijos, pas Jus žmogus dar gauna stiprų emocinį palaikymą ir nuoširdų rūpestį jo būkle. Tai irgi labai svarbu.  Manau, kad verta pasimokyti pačiai Reiki metodo. Ačiū Jums visiems!”