Stiprios praktikos ir žinomi svečiai REIKI stovykloje 2015

17- toji Sigito Povilaičio Reiki stovykla šiemet pasižymėjo itin stipriomis praktikomis ir žinomais svečiais. Dalyviai itin smarkiai juto integralinės numerologijos ir kitų praktikų dėka išlaisvintą potencialą!

Permainingi orai nebuvo kliūtis stovyklai, nes Žuvyčių sodyboje puikios sąlygos tiek viduje – salėje, tiek ir lauke – terasoje. Kiekvienas rytas prasidėdavo meditaciniu bėgimu ir maudynėmis tvenkinyje. O vėliau iki pat 22 val. praktikos, svečių paskaitos, individualios konsultacijos ir papildomi užsiėmimai, pokalbiai, bendravimas….Intensyvus darbas su savimi, Prasadas – pašventintas vegetarinis maistas, ir poilsis – kas gali būti geriau? Šiemet stovyklos dalyviai palankiomis kainomis galėjo pasikonsultuoti pas žinomus Lietuvoje specialistus. Stovykloje svečiavosi: Gongų terapijos meistras ir pradininkas Lietuvoje Raimondas Binkauskas, doc. dr. Artūras Dabkevičius su indidualiomis auros diagnostikomis,  Asta Svirkienė chirologė, Ezoterinių mokslų centro “Du Pasauliai“ vadovė ir lektorė. Paskaitas skaitė ir užsiėmimus vedė Arindama Das bei Jolanta Šindeikienė.

Stovyklos dalyviai skirstėsi su mintimi, kad atvyks į Reiki vasaros stovyklą 2016 metais!

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

OLGA: Stovykloje gavau labai daug vertingos informacijos taip pat ir praktinių užsiėmimų.Nieko netrūko, nepasigedau mėsos, maistas čia labai skanus, buvau kupina jėgų, geros nuotaikos. Labai gerą ir nuoširdų įspūdį paliko visas kolektyvas, jų nuoširdumas, kompetencija, optimizmas. Prasiplėtė mano pasaulėžiūra, suvokimas, sąmoningumas. Sutikau daug geranoriškų, nuostabių žmonių.Tai buvo tikros atostogos su linksmais įspūdžiais.Man labai patiko visa stovyklos veikla.Aš labai džiaugiuosi čia atvykusi ir niekada nesigailėsiu dėl savo pasirinkimo. Ačiū visiems. Visiems stiprybės, sveikatos ir toliau nepavargti organizuojant tokias puikias stovyklas.

VYTAUTAS: Dėkoju už integralinę numerologiją. Tikrai veiksmingas seansas. Pagerėjo santykiai su broliais ir tėvais, normalizavosi savigarba, išsilaisvinau nuo kai kurių programų ir prisirišimų.

ROSITA: Stovyklos metu patirti mokymai tikrai buvo labai naudingi dvasine ir fizine prasme.Taip pat viskas buvo labai gerai suorganizuota, didelis intensyvumas.
Užsiėmimai, praktikos padarė man didelį poveikį.
Nuoširdus Jūsų dalinimasis, nuoseklus ir meistriškas mokymas!
Daug kas man buvo nauja, pamačiau tai, apie ką teoriškai žinojau,
bet praktiškai nebuvau patyrusi. Taip randi tobulėjimo kelią.
Ačiū labai, kad mokote, kad organizuojate!