Poilsinė meditacinė savaitės programa “Atgaukite emocines, protines ir fizines jėgas Gruzijos kalnuose!”

Laikas: RUDUO ( laikas bus tikslinamas, atsižvelgiant į situaciją)

Vieta: Sairme kurortas, Gruzijos kalnuose.

„Netradicinės terapijos“ specialistai sukūrė unikalią programą ekologiškoje vietoje kalnuose ir renka bendraminčių grupę – apie 20 žmonių, kurie nori nuraminti emocijas, perkrauti protą, atgaivinti pavasarį nusilpusį kūną viename didžiausių kalnuose „Sairme“ kurortų ne tik Gruzijoje, bet ir Europoje. Šis kompleksas buvo renovuotas 2018 m., viešbutis atitinka 4 žv., įrengtas labai šiuolaikiškai, o kainos yra gerokai mažesnės negu Lietuvoje. Laikotarpis atgaivai labai tinkamas, nes tai laikas prieš Velykas. Vidutinė balandžio pradžios temperatūra šioje vietovėje apie 15°C šilumos.

10   POGRAMOS IŠSKIRTINUMŲ:

 1. Tai unikali programa, kurioje pirmą kartą taikomas kompleksinis meditacinių užsiėmimų ir SPA procedūrų poveikis, siekiant gilaus atsipalaidavimo ir geros savijautos atgavimo.
 2. Apgyvendinimas, 3 kartų maitinimas, SPA procedūros ir daugiau nei 20 meditacinių užsiėmimų, ekskursijos ir kt. kainuos ženkliai pigiau negu Lietuvoje.
 3. Meditacinių užsiėmimų ir SPA procedūrų poveikį sustiprins grynas oras kalnuose 1 km aukštyje virš jūros lygio.
 4. Šios kelionės metu bus subalansuotas kompleksinis emocijų, proto ir kūno tvarkymas: protą ir emocijas balansuosime, pasitelkę energetinę Ci Gun gimnastiką, temines kvėpavimo sesijas – rebefingus, skirtingas meditacijas ir kt. Kūnui atgaivinti bus skirtos procedūros SPA centre pasirinktinai: baseinas su šiltu mineraliniu vandeniu po atviru dangumi, įvairūs masažai, mineralinės vonios, fizioterapijos procedūros ir kt.
 5. „Sairme“ komplekse veikia ir gydymo centras, kuriame atliekami įvairūs tyrimai, dirba įvairių sričių gydytojai. Tyrimų, gydymo ir konsultacijų kainos gerokai mažesnės nei Lietuvoje.
 6. Unikali galimybė gerti mineralinį vandenį net iš 4 skirtingų mineralinio vandens šaltinių, kurių kiekvienas skiriasi savo sudėtimi bei padeda viršsvoriui ir celiulitui mažinti, nervų sistemai stiprinti, gerina miegą, padeda išgyti nuo 64 ligų ir kt.
 7. Galėsite pasižvalgyti po artimiausias Gruzijos apylinkes, planuojamos ekskursijos į Prometėjo urvą, Martvili konjoną, į Batumio miestą.
 8. Netoli nuo komplekso veikia keltuvai, kuriais galėsite pasikelti ir pasigrožėti kalnais.
 9. Visos programos metu mėgausitės nuostabiu ir natūraliu gruzinų maistu.
 10. Žinios, praktikos, naujos patirtys, bendraminčių būrys ir nuostabi gamta kalnuose padės jums atgauti ramybę bei palengvėjusiu protu ir kūnu sugrįžti į įprastą gyvenimą.

DIENOTVARKĖ*

8 dienų /7 nakvynių programoje Jūsų laukia dienotvarkė:

7.00 Rytinė mankšta – gimnastika Ci Gun

9.00 Pusryčiai**

10.00 Meditacija, praktinis užsiėmimas, teminis kvėpavimo praktika – rebefingas***

14.00 Pietūs**

15.00 SPA procedūros arba ekskursijos****

19.00 Vakarienė**

20.00 Vakariniai pokalbiai, paskaitos, diskusijos, pasivaikščiojimai

22.00 Ramybės laikas

*Organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą, dienotvarkę ir laiką, priklausomai nuo pasirinkto skrydžio ir pasikeitusių aplinkybių.

**Tradicinis Gruzijos maistas, be mėsos.

*** Kiekvienos dienos dienotvarkė skirsis meditacijomis, praktikomis ir rebefingais, kuriuos parinks Mokytojas iš pateikto sąrašo.

**** SPA procedūros, kurias pasirenkate individualiai atvykus arba ekskursijos pagal planą.

MEDITACINIŲ PRAKTIKŲ SĄRAŠAS      

  I. MANKŠTA

Kiekvieną rytą energetinė gimnastika Ci Gun. Stiprina vidinę energiją, didina atsparumą ligoms, palengvina įvairias būkles, padeda įveikti stresą, suteikia jėgų, energijos, žvalumo, darbingumo, gerą nuotaiką ir puikią savijautą, sulėtina organizmo senėjimo procesus ir ilgina gyvenimo trukmę.

II.  EMOCINIO VALYMOSI TECHNIKOS:

Padeda greičiau susitvarkyti su stresu ir jį neutralizuoti. Naudodami specialias praktikas ir veikdami tam tikrus taškus, išmoksite, kaip greitai nuimti stresą ir subalansuoti emocinę būseną.

VIDINIO JUOKO PRAKTIKA. Padeda greitai ir efektyviai sumažinti įtampą.

STEREOTIPŲ TRANSFORMAVIMO TECHNIKA. „Proto varymas iš proto“ – tai linksma ir žaisminga grupinė praktika, padedanti atsipalaiduoti nuo streso.

III. MEDITACIJOS EMOCINIAM IR DVASINIAM BALANSUI PALAIKYTI (kiekvieną dieną skirtingos):

 KOTOTAMA – tai pirminių Visatos garsų kartojimas, kuris suderina gyvybinės energijos srautus ir suteikia ramybę, harmoniją su savimi ir aplinkiniu pasauliu.

MEDITACIJA RYŠIUI SU GAMTOS ŠALTINIU ATSTATYTI. Šios meditacijos dėka išmoksite stebėti savo vidų ir išorę, atsiras gilesnė įžvalga ir intuicija.

JOGA NIDRA – tai miegas nemiegant arba gili relaksacija, kuri pasiekiama, nukreipiant protą į savo vidų. Tuomet žmogus atsipalaiduoja, subalansuoja savo psichoemocinę būseną, sustiprėja ir sveiksta.

ENERGIJOS IŠSAUGOJIMO MEDITACIJA „Trijų protų sujungimo meditacija“, kuri padeda sumažinti įtampą nuo minčių, emocijų ir sugražinti energijos perteklių į fizinio ir dvasinio stabilumo centrą – apatinį Dian Ten pilve.

MEDITACIJA DVASINEI, EMOCINEI IR FIZINEI KŪNO ENERGIJAI HARMONIZUOTI IR STIPRINTI. Ši meditacija atstato trijų energijų pusiausvyrą, kuri padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus.

  IV.  INTEGRALINĖ NUMEROLOGIJA

Technika, leidžianti neutralizuoti emocinius blokus pasąmonėje. Integralinės numerologijos metodas sujungia numerologijos ir astrologijos elementus, padeda spręsti psichologines, sveikatos ir kt. problemas, padeda nustatyti  kiekvieno žmogaus bei visos grupės silpnąsias savybes. Žinant jas, galėsime efektyviau koreguoti užsiėmimų intensyvumą.

V.  REGRESINĖ MEDITACIJA

Kelionė laiku atgal į probleminius gyvenimo etapus, jų korekcija. Tai puiki galimybė paleisti praeitį, kurioje susikaupusi stresinė energija išlaisvinama ir daugiau nebelaiko žmogaus savo gniaužtuose. Tai būdas daryti efektyvius pokyčius santykiuose, jausmuose, emocijose, mintyse bei tobulėti įvairiose gyvenimo situacijose.

 VI.  TEMINIAI REBEFINGAI ( kiekvieną dieną skirtingi):

Rebefingas (angl. rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų. Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo.

Įvadinis rebefingas. Instruktažas ir pirmoji sesija.

Rebefingas, atstatantis teisingą ryšį su Gamta.

Regresinis rebefingas –grįžimas į probleminius praeities įvykius, išsilaisvinimas nuo išgyvento streso.

Regresinis rebefingas – grįžimas į gimimo momentą. Ši sesija skirta išsilaisvinti nuo gimimo metu patirtų stresų. Tinkamai jų neišlaisvinus, stresai gali pasireikšti bet kokiame amžiuje, kaip baimės, nepasitikėjimas savimi, vengimas priimti sprendimus ir kt.

Regresinis rebefingas – grįžimas į nėštumo periodą. Ši sesija skirta nėštumo metu būnant motinos įsčiose patirtam stresui neutralizuoti. Tai 9 mėn. laikotarpis, kada būdami motinos įsčiose, gauname stresus per tėvus, kadangi šiuo metu esame labai tampriai su jais susiję. Nėštumo periodo metu formuojasi vaisiaus dvasinis ir emocinis atsparumas bei sugebėjimas adaptuotis, o patyrus stresą, šis procesas gali sutrikti.

Regresinis rebefingas – į visus praeities etapus. Šios rebefingo sesijos metu galutinai išsilaisvinsime nuo praeities streso poveikio. Rebefingo sesijos pabaigoje atliksime juoko meditaciją, kuri padės išsilaisvinti užblokuotai stresinei energijai iš pasąmonės.

Galutinė rebefingo sesija. Ši sesija padės harmonizuoti ir užtvirtinti gautus rezultatus.

VII.  ASMENINĖS BIOENERGIJOS STIPRINIMO PRATIMAI

Mokysitės specialaus kvėpavimo ir vizualizacijos pratimų komplekso, kuris padeda tvirčiau jaustis ir išvengti negatyvaus aplinkos bei žmonių poveikio.

 VIII. REGĖJIMO STIPRINIMO PRATIMAI

Dažniausiai regėjimas pablogėja, nusilpus akių obuolį judinantiems raumenims, tuomet žmogui atsiranda trumparegystė, toliaregystė ir kt. Norint atgauti gerą regėjimą, reikia šiuos raumenis sustiprinti. Todėl išmoksite atlikti specialius regėjimo stiprinimo pratimus pagal  Zicko-Beico metodiką, kurie ilgainiui sustiprina akių obuolį judinančius raumenis.

  IX.  PASKAITOS:

Organizmo valymas nuo toksinų. Pasidalinsime vaistažolių receptais, kurie padeda susitvarkyti su stresu, emocijomis ir dėl jų atsiradusiais negalavimais.

Testavimas pagal nagų struktūrą. Nagai – tai vienas iš organizmo veidrodžių, parodančių mūsų emocinę ir fizinę būkles. Išmoksite sekti savo sveikatos būklę, stebėdami nagų struktūrą ir jos pokyčius.

  X. POKALBIAI, DISKUSIJOS ( vakarais)

Puikus laikas pabendrauti, atsakyti į iškilusius klausimus bei galimybė rasti fizinio, emocinio ir dvasinio išsibalansavimo priežastis.

EKSKURSIJOS

 1. Prometėjo urvas ( įskaičiuota į kainą), kuris pasižymi fantasmagoriškais stalaktitų, stalagmitų ir juos jungiančių stalaginatų dariniais.
 2. Batumis (už papildomą 8-10 EUR kainą). Vienu geriausiu Juodosios jūros kurortų pripažįstamas Batumis gali pasiūlyti daug ką: čia vyksta ekskursijos, yra vandens parkai, delfinariumas, botanikos sodai, verda naktinis gyvenimas. Batumio bulvaras – vienas ilgiausių pasaulyje ir siekia 8 kilometrus.
 3. Martvili kanjonas(už papildomą  6 – 8 EUR kainą) – tai gamtos paminklas, įsikūręs 45 km nuo Kutaisi miestelio Inchkuri, netoli Martvili.

„NETRADICINĖS TERAPIJOS“ MOKYTOJAI

 Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

Jolanta Šindeikienė – gydytoja,sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą.  Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto “Korekcinės chiropsichologijos” seminare,  įgijo sertifikatus. 2014-2016 m. LR Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantė netradicinės medicinos plėtros klausimais. REIKI ASOCIACIJOS steigėja ir vadovė. J.Šindeikienė ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: davusi interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

KAINA:

Kelionės kaina be skrydžio, sumokėjus avansą – apie 500 eur/ asmeniui.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Rytinė mankšta.
 • Meditacinės praktikos 4 val. per dieną.
 • Paskaitos, diskusijos vakarais.
 • Apgyvendinimas 4 žv. atitinkančiame viešbutyje 2 – viečiame kambaryje.
 • Trijų kartų maitinimas per dieną.
 • Pervežimai iš ir į oro uostą.
 • Ekskursija į Prometėjo urvą.
 • Vienas povandeninis masažas.
 • Viena mineralinė vonia.
 • Jogos kilimėlis.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA

 • Skrydžio bilietai į/iš Kutaisio. Skrydis gali būti iš/į Vilniaus arba iš/į Rygos.
 • SPA procedūros, pasirinktos individualiai ( kainoraštis prisegtas). Masažai nuo 5 EUR, vonios – 7 EUR ir kt.
 • Gydytojų konsultacijos, tyrimai, gyd. procedūros ( kainoraštis prisegtas).
 • Ekskursija į Martvili konjoną ( apie 6-8 eur, kaina priklauso nuo žmonių sk.).
 • Ekskursija į Batumį ( apie 8 -10 eur, kaina priklauso nuo žmonių sk.).
 • Asmeninės „Netradicinės terapijos“ specialistų konsultacijos ( prisegta)
 • Asmeninės išlaidos.
 • Sveikatos draudimas.

Apmokėjimo sąlygos: registracijai patvirtinti mokamas 150 eur avansas. Likusi suma sumokama vėliau, apie tai bus informuota atskirai.

DĖMESIO! SUSIRINKUS GRUPEI, BUS SKELBIAMAS PALANKIAUSIAS SKRYDIS Į IR IŠ KUTAISIO, Į KURĮ REIKĖS NUSIPIRKTI BILIETUS!

KĄ PASIIMTI Į KELIONĘ

- Laisvus, sportinius drabužius, gerą avalynę kalnams;

- Asmenines higienos priemonės;

- Reikmenis SPA procedūroms (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes);

- Kiti asmeniniai daiktai.

KREIPKITĖS

Dėl registracijos, avanso pervedimo ir papildomų klausimų prašome kreiptis:

JOLANTA ŠINDEIKIENĖ

tel. + 370 682 43651 arba el.paštu: jolanta@netradicineterapija.lt

APIE „SAIRME“ KURORTĄ

„Sairme“ kurortas įsikūręs kalnuose subtropinėje klimato zonoje 950 m aukštyje virš jūros lygio.

Tai vienas didžiausių kurortų ne tik Kaukaze, bet ir Europoje, jame yra net 4 skirtingo mineralinio vandens šaltiniai, kurių vanduo padeda gydyti daugiau nei nuo 64 ligų. Kurorto aplinka itin ekologiška, žaluma užima net 60 hektarų. „Sairme“ kurorte esantys viešbučiai ir SPA centras šiuolaikiškai atnaujinti 2018 metais.

SPA centre yra nedidelis vidaus ir šildomas lauko baseinai, druskų kambarys, sauna, mineralinės vonios, purvų įvyniojimai, povandeniniai ir sausi masažai, fizioterapijos procedūros, hidrokolonoterapija arba žarnyno plovimas mineraliniu vandeniu ir kt. Visos procedūros atliekamos su mineraliniu vandeniu.

Mineralinio vandens gydančios savybės yra patvirtintos Gruzijos Balneologijos instituto, Urologijos instituto ir Vokietijos ekspertų. Mineralinis vanduo turtingas sulfitais, sulfatais, kalcio karbonatais ir kt., todėl labai tinka:

 • Viršsvoriui ir celiulitui mažinti;
 • Kaulų raumenų sistemai stiprinti;
 • Sąnarių ligoms palengvinti;
 • Centrinei nervų sistemai stiprinti;
 • Padeda gerinti miegą;
 • Sergant inkstų, šlapimo takų ligomis.