Atsiliepimai iš pavasario stovyklos “Pamaitinkime sielą ir kūną sveikai” 2015

Šioje stovykloje dalyviai atsigavo po žiemos, subalansavo mintis, nuramino protą ir sustiprino po žiemos nusilpusį organizmą. Dalyviai mokėsi sveikai maitintis, susitvarkyti stuburo negalavimus be vaistų, atsikratyti stresų, kurie mus persekioja nuo gimimo, susipažino su ankstyvąja ligų diagnostika pagal nagus, su kinų medicina, ragavo sveikų patiekalų ir išbandė daug kitų dalykų.

ATSILIEPIMAI IŠ STOVYKLOS:

Esu gydytoja ir žinau, kad Lietuvoje mažai užsiimama sveikatos profilaktika. Apsidžiaugiau, kad galėsiu dalyvauti “Netradicinės terapijos’ ir UAB “Arojos” specialistų bendrame projekte. Ir tikrai nenusivyliau. Stovykloje pajutau dvasinį komfortą, patyriau teigiamų emocijų ir susimąsčiau apie savireguliacijos taikymą bei propagavimą. Graži gamta, su meile tvarkoma aplinka iš karto puikiai nuteikia. Sigito Povilaičio vedama meditacija, intensyvaus kvėpavimo pratimai nuramino ir išliko su ilgai veikiančiu poveikiu.
Sodybos šeimininkė ponia Rita pademonstravo, ką reiškia sveikos mitybos žinios ir jų praktinis pritaikymas. Visi patiekalai buvo puikiai suderinti, gražiai patiekti ir gardūs. Labai džiaugiuos, kad renginyje buvo jaunos šeimos, jauni žmonės, kurie mokosi sveikai gyventi, maitintis, siekia vidinės harmonijos. Mielieji organizatoriai, noriu palinkėti: nepailskite ir neškite žmonėms šviesą ir žinias apie sveikatos tausojimą ir ilgo gyvenimo išsaugojimą.
Birutė iš Klaipėdos, dalyvavau balandžio 18-19 d. stovykloje Viloje RA