Atgarsiai iš 22-ojo Reiki festivalio!

2020 metai daugeliui įsimins, kaip pandemijos ir karantino metai, kurie pristabdė mus  skubėjimo bei gyvenimo vartojimo krizėje. Iki pat birželio vidurio nebuvo aišku, ar  festivalis įvyks. Situacija keitėsi vos ne kasdien, žmonės nesiregistravo iki paskutinės minutės, nes nežinojo, kaip viskas dėliosis dėl viruso plitimo. Sunku buvo apsispręsti ir organizatoriams. Tačiau pasitarus su kompetetingais infekcinių ligų kontrolės gydytojais ir parengus tinkamas tvarkas, klausimynus, stebėsenos ir dezinfekcijos planus, buvo nutarta festivalį organizuoti ir šiais metais. Teko šiemet įvesti ir naują praktiką ” temperatūros matavimą du kartus dienoje”.

Tiesa, žmonių šiemet buvo apie 3 kartus mažiau nei įprastai, tačiau tai reiškia, kad buvo 3  kartus tyliau ir jaukiau. Kaip niekada, šiemet susirinko Reiki senbuviai, kurie harmoningai susiliejo su nuostabios sodybos prie ežero gamta, tyla. Šiemet tai buvo tikra vieta harmoningam buvimui, be triukšmo, su nuostabiu derėjimu santykiuose, tarpusavio supratimu ir vienas kito pajautimu.

Labai pasiteisino tai, kad buvo bendraminčiai, kuriuos vienijo Reiki praktika, nors kaip ir visada kasdien atvykdavo Mokytojai, kurie su savo praktikomis subtiliai supažindavo.

Iš šio festivalio organizatoriai padarė išvadą, kad nuo kitų metų vykdysime pakankamai didelę atranką į festivalį, tiek Mokytojų, tiek dalyvių. Nes daugiau – tai nereiškia geriau. Tyliau yra geriau nei garsiau. Todėl rinksimės Reiki, rinksimės subtilias praktikas, rinksimės mažiau Ego.

Ačiū šiemet dalyvavusiems Reiki praktikams ir taip gausiai susirinkusiems Reiki meistrams.

Ačiū visiems Mokytojams, specialistams, kurie atvyko pas mus iš tolimiausių Lietuvos miestų, nežiūrint to, kad mūsų buvo gerokai mažiau.

Ačiū nuostabiems virėjams iš ” Dvarakos”, kurie savo Dievišku maistu lepino mus visą festivalio laiką.

Ačiū sodybos šeimininkams, kurie padėjo ir prisijungė prie mūsų taip pat.

Ačiū rėmėjams “Pharma Nord”, kurie jau trejus metus iš eilės mus remia.

Ačiū infekcinių ligų kontrolės gydytojai ir visai komandai, padėjusiems pasirengti saugiam festivalio pravedimui dėl pandemijos.

Su meile,

Jolanta ir Sigitas