Atgarsiai iš REIKI stovyklos 2014

16- toji Sigito Povilaičio Reiki stovykla šiemet kaip niekada buvo populiari. Dalyvavo daugiau nei 40 praktikuotojų ir svečių!

Oras Reiki stovyklai pasitaikė idealus: buvo šiltas, bet ne per karštas, ežeras – gaivus, bet ne per šaltas. Praktikų gausa pasižyminti stovykla neišvargino dalyvių, nes buvo su pertraukomis, kurių metu buvo galima pasimėgauti maudynėmis ežere, vaikščiojimu miške, ragauti šviežias uogas ir kitas miško gėrybes. Stovyklą aplankė ir žinomi svečiai: žinomas Lietuvoje NLP specialistas Vitoldas Masalskis ir gongų pradininkas Lietuvoje Raimundas Binkauskas. NLP specialistas paskaitė stovyklos dalyviams paskaitą ir pats dalyvavo kai kuriose praktikose. Gongų meistras Raimundas Binkauskas jau ne pirmą kartą su Sigitu Povilaičiu pravedė rebefingą. Šių dviejų praktikų sintezė( juokais vadinama “gongbefingu”) duoda išties puikius rezultatus. Tai unikalus projektas Lietuvoje, kai rytietiškas kvėpavimas ( rebefingas) atliekamas gongų garsuose. Vegetarinį maistą dalyviams gamino gamybos guru – Arindama Das. Galime rekomenduoti jį, kaip patį geriausią vegetarinio maisto virėją.

Stovyklos dalyviai išsiskirstė su nekantrumu laukdami naujos vasaros Reiki stovyklos 2015 metais. Bet prieš tai visi išreiškė norą vėl susitikti žiemos stovykloje 2015 m. vasario mėn. Abi stovyklas numatoma organizuoti išmedituotoje vietoje – Žuvyčių sodyboje, kurią renkasi tik dvasinėmis praktikomis užsiimantys žmonės – http://zuvyciai.weebly.com/