ŠVENTINIS SEMINARAS Klaipėdoje “Kaip pritraukti sėkmę 2020 Žiurkės metais!”

Seminaro data : 2020 sausio 26 d. 10.00 – 16.00 val.

Vieta: Tilžės g. 46a-205 kab., Klaipėda.

Pagal kinų horoskopą, 2020-ieji – metalo stichijos metai. Tai metalinės Žiurkės metai – naujos pradžios, didelės energijos, finansinės sėkmės, garbės troškimo ir kolektyviniai metai.
O kokios visų Zodiako ženklų naujos perspektyvos, iššūkių ir būsimų pokyčių prognozės? Apie tai šventiniame seminare Jums papasakos sertifikuota astrologė Jolanta Jurkynienė!
Taip pat šiame šventiniame seminare jūsų laukia rebefingas, meditacijos bei praktikos, kurias praves Reiki meistras Mokytojas Sigitas Povilaitis. Visa tai padės išsipildyti norams ir pritraukti harmoniją, laimę bei finansinę sėkmę 2020 metais.
Mielieji, susitikime ir pabendraukime su bendraminčiais prie suneštinių vaišių stalo, pasimėgaukime buvimu kartu, atlikime praktikas dvasiai, sielai ir kūnui, pasinerkime į būties slėpinius. Gražiai sutikime Žiurkės metus bendraminčių būryje!

PROGRAMA


10.00 – 11.00 MEDITACIJA “2020 Žiurkės metų energijai harmonizuoti”. (S.Povilaitis).

11.00 – 12.30 PASKAITA. “Astrologinė prognozė 2020 metams kiekvienam Zodiako ženklui”. Bus suteikta informacija apie tai, koks bus stipriausias kiekvieno asmeninis potencialas 2020 m. ir kaip jį išnaudoti ( J.Jurkynienė)

12.30 – 13.30 PIETŪS (suneštinės vaišės)*

13.30 – 14.30 PRAKTIKA. Kaip surinkti praeinančių metų energiją ir nukreipti ją naujiems tikslams pasiekti 2020 metais. (S.Povilaitis)

14.30 – 16.00 REBEFINGAS- tai intensyvaus kvėpavimo technika, padedanti atlaisvinti vietą laimei, harmonijai ir finansinei sėkmei, išvalant kūną, mintis bei jausmus nuo streso ir baimių ( S.Povilaitis).

*ŠVENTINIS MAISTAS BENDRAM STALUI. Puiku, jeigu atsivežtumėte savos gamybos vegetarinio maisto! Gėrimai taip pat stiprūs, bet nealkoholiniai!

LEKTORIAI

Jolanta Jurkynienė – sertifikuota ASTROLOGĖ ir NUMEROLOGĖ (baigė astrologijos centre „Uranija“ I ir II kursus (mokytojai V. ir R. Liaugminai); numerologės, ezoterikos mokslų daktarės G. Šmidt numerologijos ir skaitmeninės analizės I pakopą), REIKI GYDOVĖ (turi I ir II pakopas pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą – Mokytojas Sigitas Povilaitis). Baigė L. Balsės aromapsichologijos mokymus, įgijo aromapsichologijos praktikės kvalifikaciją, nuolat tobulinasi ezoterikos srityje pas Lietuvos ir užsienio lektorius.

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.
Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Vienas iš REIKI ASOCIACIJOS steigėjų. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Jolanta Šindeikienė baigė dvi aukštąsias mokyklas: Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą (Higienos gydytojos specialybė, epidemiologija) ir Vilniaus universiteto Tarptautinę verslo mokyklą (Magistro kvalifikacinis laipsnis ir profesinė kvalifikacija – Vadyba ir administravimas, tarptautinis marketingas ir prekyba). Daugiau nei 10 metų dirbo leidyboje žurnaliste ir redaktore. Jolanta – sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą. Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, įgijo sertifikatus.

J. Šindeikienė – 2014-2016 m. LR Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantė netradicinės medicinos plėtros klausimais. Viena iš REIKI ASOCIACIJOS steigėjų ir vadovė. J.Šindeikienė ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

SEMINARO KAINA – 30 EUR

VIETA: Tilžės g. 46a-205 kab., Klaipėda.

ATSIVEŽKITE: avalynę vaikščioti patalpose, jogos kilimėlį, miegmaišį (arba pledą) ir vaišių šventiniam stalui.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TEL. ARBA EL.PAŠTU

Tel.: 8 686 94952

8 682 43651

El. paštas: sigitas@netradicineterapija.lt

jolanta@netradicineterapija.lt