SEMINARAS ŠIAULIUOSE “Traumuojančios vaikystės programos ir darbas su jomis”

SEMINARAS ŠIAULIUOSE – SKIRTAS KIEKVIENAM!

Seminaro data: vasario 13 d.

Seminaro laikas:  18.00 – 20.00 val.

Vieta: Tilžės 118, Šiauliai. Įėjimas iš kiemo puses. “Gyvenimo meno” salė, 4 aukštas.

PROGRAMA

PASKAITA. Kaip tėvų auklėjimas formuoja vaikų čakras ir savybes.

PRAKTIKA. Meditacija negatyvioms energetinėms vaikystės programoms neutralizuoti.

PRAKTIKA. Rytietiškas rebefingas – tai intensyvaus kvėpavimo technika, kuri padės transformuoti negatyvias energetines vaikystės programas.

 Nepasitikėjimas savimi, nuolatinis nerimavimas, santykių problemos, perdegimas, perfekcionizmas, priklausomybė, emocinio intelekto stoka, nuolat jaučiamas gėdos, kaltės, vienišumo ar tuštumos jausmas, praeities blyksniai ir kt. Tai tik ledkalnio viršūnė iš to, ką žmogus patiria per traumuojančias vaikystės programas.

 UŽSIĖMIMUS VEDA:

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Vienas iš REIKI ASOCIACIJOS steigėjų. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

SEMINARO KAINA – 20 EUR

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Registracija patvirtinama tik sumokėjus visą sumą ( 20 eur) pavedimu:

SEB BANKAS

LT317044000992612280

SIGITAS POVILAITIS

Mokėjimo paskirtis – už seminarą

Jogos kilimėliai ir pledai yra salėje.

DĖMESIO! Rekomenduojama iki seminaro negerti ir nevalgyti 1,5 – 2 val.

DAUGIAU INFORMACIJOS TEL. ARBA EL.PAŠTU

Tel.: 8 686 94952

8 682 43651

El. paštas: sigitas@netradicineterapija.lt

jolanta@netradicineterapija.lt