SEMINARAS ONLINE: Streso, patirto būnant mamos įsčiose, neutralizavimas!

II-OJO KARANTINO LAIKŲ SEMINARAI INTERNETU (ONLINE) FACEBOOK UŽDAROJE GRUPĖJE “Netradicinės terapijos” seminarai internetu

Kviečiame Jus registruotis į seminarus internete. Primename, kad seminarai tinka ir naujokams!

 3 val. SEMINARAS ONLINE: Streso, patirto būnant mamos įsčiose, neutralizavimas!

Seminaro data: balandžio 21 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val. (trukmė – 3 val.)

Vieta: https://www.facebook.com/groups/600128487248177/

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Kaip planetų energija veikia nėštumo periodą.

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Darbas su gautais stresais, būnant mamos įsčiose mamos nėštumo periode.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti iškelti ir neutralizuoti gautus stresus, būnant mamos įsčiose, bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

2 val. SEMINARAS ONLINE: Praktikos – miegui pagerinti ir emocijoms stiprinti!

Seminaro data: balandžio 28 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 20.00 val. (trukmė – 2 val.)

Vieta: https://www.facebook.com/groups/600128487248177/

PROGRAMA

18.00-19.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Poliarizacinis kvėpavimas – miegui pagerinti ir emocijoms stiprinti.

19.00-20.00 PRAKTIKA. Sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti geriau miegoti, stiprinti emocijas, nuimanti stresą bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

———————————————————————————————–

LEKTORIUS

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Vienas iš REIKI ASOCIACIJOS steigėjų. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

KAINA

Užsisakant po vieną seminarą:

3 val. trukmės vieno seminaro kaina – 20 EUR/vienam žmogui.

2 val. trukmės vieno seminaro kaina – 15 EUR/ vienam žmogui.

Užsisakant iš karto 4 seminarus, vieno seminaro kaina – 15 EUR/ vienam žmogui.

KAIP PASIRUOŠTI SEMINARUI ONLINE: apsirenkite laisva apranga, pasiruoškite vietą ant žemės, pasitiesę jogos kilimėlį ar pledą, būkite bent 2 val. nevalgę ir negėrę, įsijunkite kompiuterį ar kitą įrenginį, susiraskite nurodytą grupę facebooke ir laukite transliacijos nurodytu laiku.

DĖL REGISTRACIJOS

ü  Seminarai vyks vakarais 18:00 – 21:00 arba 18:00 – 20:00

✅ SVARBU: seminarai vyks tiesioginės transliacijos metu šioje grupėje facebooke: https://www.facebook.com/groups/600128487248177/

ü  Jums reikia turėti facebooke susikūrus savo profilį, su kuriuo turėsite prisijungti prie grupės „Netradicinės terapijos“ seminarai inetrnetu“.

ü  Šioje uždaroje grupėje vyks visos transliacijos ir bus atsakinėjama į visus Jums rūpimus klausimus.

ü  Įrašai keletą parų liks grupėje, todėl esant poreikiui galėsite žiūrėti įrašą ir atlikti meditacijas ne tiesioginės transliacijos metu.

ü  Prašome, prieš jungiantis į gupę, pervesti 20 EUR/15 EUR, mokant už vieną seminarą arba mokant iš karto už 4 seminarus – 60 EUR, t.y. vieno seminaro kaina 15 EUR.

ü    SEB BANKAS

LT317044000992612280

SIGITAS POVILAITIS

Mokėjimo paskirtis – už 1 seminarą (data) arba už 4 seminarus

(būtinai nurodant seminaro datą, mokant už vieną seminarą)

ü  Patvirtinti uždaroje grupėje ir dalyvauti tiesioginėse transliacijose galės tik susimokėję konkrečiam seminarui asmenys.

ü  Iškilus klausimams – rašykite.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt

Facebooke asmenine žinute:

Jolanta Šindeikienė

Sigitas Povilaitis

Facebook puslapis „Netradicinė terapija“