SEMINARAS “KELIONĖ Į PRAEITUS GYVENIMUS – KELIAS Į HARMONIJOS ATSTATYMĄ”

REGRESINĖS MEDITACIJOS SEMINARAS

Žinoma, kad mūsų charakterio bruožai ir patirtis formuojasi ne per vieną gyvenimą, todėl šio seminaro metu dirbsime su penkiais prėjusiais gyvenimais ir jų metu suformuotomis problemomis. Kiekviena praktikos dalis leis vis giliau pasinerti į save ir išlaisvinti praeitų gyvenimų probleminę energiją.

Seminaro data : 2019 m. spalio 6d.

Seminaro laikas: Sekmadienis – 10.00 –  17.00 val.

 Seminaro vieta: Tilžės g. 46a – 205, Klaipėda

PROGRAMA

  1. Kelionė laiku atgal į probleminius gyvenimo etapus, jų korekcija. Kiekviena išlaisvinta probleminė energija – tai galimybė keistis ir darytis sąmoningesniu.
  2. Regresinė meditacija į gimimo momentą, mamos nėštumo periodą ir pradėjimo laikotarpį. Probleminės energijos išlaisvinimas.
  3. Grįžimas į gilesnę praeitį ir penkių praeitų gyvenimų peržiūra. Ši regresinės meditacijos dalis leis surasti tuos praeitų gyvenimų etapus, kuriuose buvo įvykusios situacijos, kurios tapo mūsų šiandieninių problemų priežastimis.
  4. PIETŲ PERTRAUKA
  5. Integralinė numerologija. Penkių praeitų gyvenimų probleminės energijos išlaisvinimas ir jos nukreipimas į dabartinį momentą harmoningiems pokyčiams pasiekti.
  6. TEMINIS REBEFINGAS – norint visiškai transformuoti išlaisvintą praeitų gyvenimų energiją, atliksime specialų rebefingą.

LEKTORIUS

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

SEMINARO KAINA – 35 EUR

ATSIVEŽKITE: avalynę vaikščioti patalpose, jogos kilimėlį, miegmaišį (arba pledą) ir užkandžių prie arbatos ir pietums.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TEL. ARBA EL.PAŠTU

Tel.: 8 686 94952

8 682 43651

El. paštas: sigitas@netradicineterapija.lt

jolanta@netradicineterapija.lt