REIKI FESTIVALIS 2022

24-OJI SIGITO POVILAIČIO STOVYKLA/V-ASIS REIKI FESTIVALIS!

Puiki idėja dvasinėms atostogoms!

Šiemet jau 24 – tus metus iš eilės vyks Reiki stovykla, kuri prieš 5-erius metus išaugo į Reiki festivalį. Jį rengia sertifikuoti Reiki Meistrai Mokytojai Sigitas Povilaitis ir Jolanta Šindeikienė. Jau apsilankiusieji Reiki stovykloje atsiliepia apie ją, kaip apie puikią vietą pagilinti Reiki praktiką, pasisemti žinių, išmokti naujų praktikų, susitikti su bendraminčiais ir paskanauti puikaus vegetarinio maisto – Prasado.

Stovyklos laikas: 2022 m. birželio 27- liepos 3 d.

Birželio 27 d. (pirmadienį) atvykimas 11.00– 12.30val.

Stovyklos vieta: Sodyba “Pas Algirdą” įsikūrusi ant Gailinto ežero kranto, kurią supa miškai, kalvos ir kloniai. Sodyboje ramybė, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis, didžiulis įžuvintas tvenkinys. Taip pat yra pirtis. Sodyba renovuota 2018 metais.

Daugiau informacijos: http://www.genute.lt/Pas-Algird/Galerija/

 Reiki stovyklos tvarkaraštis*

7.00 -8.00    Rytinė mankšta

9.00-9.30     Pusryčiai*

10.00-12.00 Reiki praktika

12.00-12.30 Meditacija Žemei

13.00-13.30 Pietūs*

13.30-15.00 Pietų pertrauka

15.00-18.45 Praktiniai užsiėmimai**bei svečių paskaitos ir praktikos***

19.00-19.30 Vakarienė*

19.30-22.30 Individualios konsultacijos ir seansai, procedūros****,papildomi užsiėmimai*****.

22.30-06.30 Ramybės laikas

* Vegetarinis maistas – Prasadas.

** Kiekvienos dienos dienotvarkė skirsis meditacijomis ir praktiniais užsiėmimais. Praktiniuose S.Povilaičio užsiėmimuose bus atliekama: regresinė terapija, rebefingai, įvairūs seansai, integralinė numerologija, emocijų išlaisvinimo technikos ir kt.

*** Svečių paskaitos ir praktikos. Kiekvieną dieną vis kitas mokytojas ar specialistas.

**** Svečių individualios konsultacijos, seansai, užsiėmimai, seansai ir kt.

**** Vaikščiojimas ant stiklų, pirtis, ritualai prie laužo ir kt.

MAISTĄ GAMINS

Advaita Čandra – daugiau kaip 14 metų dvasinį gyvenimą propaguojantis virtuvės šefas (12 m. gaminimo patirtis), turintis II Reiki inciaciją, jogos mokytojas (6 m. patirtis), daugiau kaip 12 metų praktikuojantis ne tik kūno (HATHA) bet ir meilės bei atsidavimo (BHAKTI) jogą, sąmoningo gyvenimo kūrėjo koučeris, indiškos muzikos grojimo mokytojas (“Kirtano akademija”). Organizuoja įvairius mokymus, kursus, stovyklas, programas: maisto gaminimas (“Advaita Foods”), joga pradedantiesiems ir pažengusiems (“Advaita Joga”), sąmoningo gyvenimo kūrimo, savo potencialo atradimo bei jo realizavimo, visapusiško bei laimingo gyvenimo gausoje subalansavimo. Yra įkūręs indiškų prekių krautuvėlė internete www.advaitamarket.lt .

Advaita Čandra yra kantrus, ryžtingas ir atsakingas, nuoseklus ir sistemingas, nors dažnai nevengiantis ir spontaniškumo, savo sritis išmanantis, mokytojas ir Jūsų tarnas. Gebantis subtiliai ir giliai pažvelgti į situaciją, žmogų ar įvykį ir padėti atrasti atsakymus į Jums aktualius gyvenimo klausimus. Kai reikia švelniai paaiškinantis, o kai reikia, moka ir griežtai pasakyti. Pozityvus, motyvuojantis ir su geru humoru jausmu.

 SVEČIŲ PASKAITOS IR INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS*

 BIRŽELIO 27-29 DIENOS – KONSTELIACIJOS

 Sertifikuotas Džong Juan Čigongo instruktorius, Kinų Vaizdinių Medicinos terapeutas, konsteliacijų praktikas, Žmogaus transformacijų centro „Kelionė į Save“ steigėjas - Valdas Bauža.

PASKAITA – PRAKTIKA (nemokama): Konsteliacijos „Kelionė į Save“.

Teorija ir praktika apie konsteliacijas, skiriant dėmesį giliausioms priežastims, kliūtims girdėti savo tikrąjį Aš. Šios kliūtys, priežastys slypi giliausiuose mūsų kloduose (šiame ir praėjusiuose gyvenimuose, tėvų ir protėvių gyvenimuose) ir lemia problemas mūsų savijautai, sveikatai, santykiams su savimi, antrąja puse ir kitais žmonėmis, savęs pajautimui, sėkmei, laimei, džiaugsmui, harmonijai, t.y. visoms gyvenimo sferoms. 

Jeigu turite sveikatos sutrikimų, nesijaučiate laimingi, negalite sukurti laimingų santykių su antrąja puse, greitai pratrūkstate ar supykstate (emocijų protrūkiai, automatinės reakcijos), nežinote ko norite iš gyvenimo, trūksta pasitikėjimo savimi – konsteliacijos metu turėsite galimybę pažvelgti į viską kitomis akimis, kitu kampu, atrasti, kodėl tai vyksta jūsų gyvenime ir paieškoti tam sprendimų. Trukmė – apie 1,5-2 val.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

1.     Pilna individuali konsteliacija. Nesėkmių gyvenime, versle, savijautoje, nesugebėjimo sukurti laimingus santykius tikrųjų priežasčių (praėjusiuose ir šiame gyvenime, tėvų / protėvių gyvenimuose) atskleidimas ir sprendimų radimas konsteliacijų pagalba, sveikų ryšių su protėviais atstatymas ir kt. Praktikos metu naudojami čigongo, Kinų Vaizdinių medicinos ir konsteliacijų kombinuoti metodai. Trukmė apie 1,5-2 val. Priklausomai nuo klausimų sudėtingumo, retesniais atvejais gali prireikti 2-3 konsteliacijų. Kaina –  108 – 200 EUR (jei tiek negalite – tada tiek kiek galite).

2.     Dalinė individuali konsteliacija. Individuali konsteliacija konkrečiais 1-2 klausimais (santykiai, sveikata, nesėkmės gyvenime, savijautoje, versle, ryšio su tikruoju AŠ nejautimas ir kt.). Trukmė – apie 1 val. Kaina – 60-100 EUR (jei tiek negalite – tada tiek kiek galite).

———————————————————————————————–

SVEČIAI IŠ LATVIJOS! BIRŽELIO 27-28 DIENOS – ASTROLOGIJA IR MINERALAI

 Ludmila Burda Salajeva – praktikuojanti astrologė, sertifikuota spalvų terapeutė, litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki meistrė.

Ilona Silina – litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki praktikė, Bacho esencijų specialistė.

PASKAITOS/PRAKTIKOS (nemokamai):

1) Astrologija kiekvienam: Kas mūsų laukia ateityje?

Metų charakteristika – 2022 m. liepa – 2023 m. liepa: pagrindinės tendencijos, užtemimai, ypatingos datos.

2)Mineralai ir aliejai įvairiose gyvenimo situacijose.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS,

 1. Spalvų testas su Aura –Somos buteliukais. Trukmė – 15 min. Kaina – 20 EUR.
 2. Aura diagnostika – auros foto ir konsultacija. Trukmė – 15 min. Kaina – 10 EUR.
 3. Mineralų poveikis aurai ( vienas mineralas). Trukmė – 5 min. Kaina – 5 EUR.
 4. Astropsichologinė konsultacija, „Simbolon“. Trukmė – 15 min. Kaina – 10 EUR.

—————————————————————————————————————

BIRŽELIO 27-29 DIENOS – AJURVEDINIAI MASAŽAI

Gydytoja Asta Keturkienė, ajurvedos specialistė, “Ajurvedos akademijos” dėstytoja, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos “Satvika” įkūrėja, Jiva Ajurvedos Instituto Indijoje praktikantė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė. Paskaitos daugelyje Lietuvos miestų bei JAV, Norvegijoje, Airijoje. www.satvika.lt  YouTube Asta Keturkienė

Vytautas Keturka– profesionalus masažuotojas, ajurvedinių masažų ir konsultacijų studijos “Satvika” įkūrėjas, „Ajurvedos akademijos“ mokytojas, Gyvybės rato asociacijos viceprezidentas,

Paskaitos ir ajurvediniai masažai JAV, Norvegijoje, Airijoje bei daugelyje Lietuvos miestų.

Ajurvediniai masažai kvapniais ir kokybiškais aliejais yra svarbi seniausios pasaulio medicinos – Ajurvedos sveikatinimo grandis. Jų metu: organizmas detoksikuojamas ir atjauninamas, maitinami audiniai, mažinamas stresas, aktyvuojama gyvybinė energija, oda įgauna elastingumo.

 1. Ajurvedinis viso kūno masažas pagal došas. Skirtas gyvybinių energijų, tuo pačiu ir medžiagų apykaitos, endokrininės, nervų ir kitų sistemų balansavimui. Trukmė 50 min. Kaina – 40 EUR.
 2. Ajurvedinis viso kūno masažas – Abhyanga arba “organizmo šluota”. Masažo metu vyksta gilus energinio ir fizinio kūnų valymas, audinių mityba, organizmo, odos taip pat  atjauninimas. Trukmė 50 min. Kaina 40 – EUR.

———————————————————————————————————

BIRŽELIO 27 DIENA – STOP ANKSTYVAJAM SENĖJIMUI

Gydytoja Asta Keturkienė, ajurvedos specialistė, “Ajurvedos akademijos” dėstytoja, ajurvediniųmasažų ir konsultacijų studijos Satvika įkūrėja, Jiva Ajurvedos Instituto Indijoje praktikantė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė. Paskaitos daugelyje Lietuvos miestų bei JAV, Norvegijoje, Airijoje. www.satvika.lt YouTube Asta Keturkienė

PASKAITA( nemokama): „Lėtinis sisteminis uždegimas – ankstyvojo senėjimo ir ligų

priežastis“.

Gyvename lėtinių neinfekcinių susirgimų, bloginančių mūsų gyvenimo kokybę ir trumpinančių

gyvenimą, amžiuje. Lėtinis sisteminis uždegimas priveda prie degeneracinių procesų, o 90 proc. ligų ir yra šios kilmės. Tai: alerginiai, autoimuniniai, onkologiniai susirgimai, migrena, infarktas,

insultas, padidinto kraujospūdžio liga, depresija, sąnarių uždegimas ir protezavimas,

osteoporozė, virškinimo trakto ligos, venų varikozė, autizmas, parodontozė, cukrinis diabetas,

nevaisingumas, ankstyvas odos senėjimas, lėtinis nuovargis ir t.t. Paskaitos metu aptarsime šių

bei kitų sveikatos ar savijautos pablogėjimo priežastis, požymius, diagnostiką, pagalbą ir

profilaktiką.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Trukmė – iki 60 min. Speciali kaina – 40 EUR.

——————————————————————————————————-

BIRŽELIO 28 DIENA– MEDITACINĖ MANKŠTA

Sertifikuotas Džong Juan Čigongo instruktorius, Kinų Vaizdinių Medicinos terapeutas, konsteliacijų praktikas, Žmogaus transformacijų centro „Kelionė į Save“ steigėjas - Valdas Bauža.

MANKŠTA (nemokama): Konsteliacinė judesio meditacija. Per judesio meditaciją įsijungia ir konsteliacija. Tuomet vyksta procesai ir pokyčiai žmogaus sielos lygmenyje.

——————————————————————————————————-

BIRŽELIO 28 DIENA– GONGAI IR KVĖPAVIMAS

Gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius Raimondas Binkauskas. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis. Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais. Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

PRAKTIKA(nemokama): GONGBIRTHING’AS – Kvėpavimo ir gongo garsų sesija. DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA! Du meistrai!

Ilgai brandinta mintis tapo nepaprastai efektyviu vidinės savikeitos instrumentu. Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis – rytietišką kvėpavimo techniką ir garso terapijos praktiką, atsivėrė nauja galimybė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

Gongbirthing’as išlaisvina nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mąstymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje. Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje „įsijungia“vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.

————————————————————————————————————

BIRŽELIO 28 DIENA – ŠOKIS SU SAVIMI! Su Raimondu Binkausku!

RENGINYS: Šokis su savimi – dinaminė meditacija gyvame garse!

Meditaciją vesR.Binkauskas

Kaina – INDIVIDUALI AUKA.

————————————————————————————————————

BIRŽELIO 28 DIENA – PRALAIDUS ŽARNYNAS – KAS TAI?

Gydytoja Asta Keturkienė, ajurvedos specialistė, “Ajurvedos akademijos” dėstytoja, ajurvediniųmasažų ir konsultacijų studijos Satvika įkūrėja, Jiva Ajurvedos Instituto Indijoje praktikantė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė. Paskaitos daugelyje Lietuvos miestų bei JAV, Norvegijoje, Airijoje. www.satvika.lt YouTube Asta Keturkienė

PASKAITA( nemokama): „Pralaidaus žarnyno sindromas: kaip pasirūpinti žarnyno

bakterijomis“.

Sveikas žarnynas, sveiki ir mes! Su žarnynu siejami du trečdaliai imuninės sistemos. Mūsų pilve bakterijų yra 10 kartų daugiau nei mūsų ląstelių, bakterijų DNR daug daugiau nei mūsų. Sėkmės atveju žarnyne turėtume turėti 2 – 3 kg gerųjų žarnyno bakterijų ir net 1000 – 2000 įvairių rūšių. Dažnai nesusimąstome apie jų svarbą. Naujas terminas – “žarnyno smegenų ašis” kalba apie jo įtaką psichikos, tuo pačiu ir visų organizmo sistemų, sveikatą. Mūsų maistas toli gražu ne visuomet tinkamas mūsų žarnyno “bitutėms”. Paskaitos metu kalbėsimės, kaip gerųjų žarnyno bakterijų kokybę nulemia mūsų gyvenimo būdas, vartojami vaistai, maistas ir kodėl mes turėtume jomis pasirūpinti.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Trukmė – iki 60 min. Kaina – 40 EUR.

————————————————————————————————————

BIRŽELIO 29 DIENA – PROTMŪŠIS su Pharma Nord

Kviečiame visus dalyvauti bei laimėti prizų. Pagrindinio prizo vertė – apie 50 eur!

Protmūšio taisyklės:

 • Viena komanda 5-6 žmonės.
 • Sugalvoti komandos pavadinimą.
 • Nesinaudoti internetu.
 • Iš viso 4 turai.
 • Vienam klausimui – viena minutė.
 • Kuo daugiau dalyvių, tuo įdomiau.

Labai jūsų lauksime!

PHARMA NORD

————————————————————————————————————–

BIRŽELIO  29 DIENA – DAO PRAKTIKOS MOTERS LYTINEI SVEIKATAI

Edita Esenku Šimkutė – pas kinų qigong meistrą Manteką Čija sertifikuota DAO praktikų instruktorė, papildomosios ir alternatyviosios medinos magistras, edukuoja moteris kaip lavinti dubens dugno sritį ir paleisti ribojančius įsitikinimus apie seksualinę energiją pasitelkus qigong praktikas, meditacijas, yoni kiaušinio praktiką. Edita organizuoja stovyklas moterims apie Tao Meilės praktikas, detoksikacines badavimo stovyklas, kasmet rengia 6000 moterų dėmesio sulaukusį projektą „30d. be liemenėlės” ir apjungia senovės kinų praktikas su šiuolaikiniu mokslu.

PASKAITA (nemokama): „Dao praktikos moters lytinei sveikatai stiprinti”.

Užsiėmimo metu kalbėsime, kokios praktikos gali padėti turėti gerą ginekologinės srities sveikatą bet kurio amžiaus moterims. Yoni kiaušinio (nefrito kiaušinio) praktika gali padėti išvengti šlapimo nelaikymo problemos, skausmingų ir ilgų menstruacijų, o perėjus į menopauzę turėti geresnį hormonų balansą ir nejausti karščio bangų. Intymumas poroje aktualus net ir patiems kukliausiems – pažadinti mūsų seksualinę energiją niekada nevėlu, o paleidus emocinius blokus, galima dar labiau atsiskleisti savęs pažinimui, gerai sveikatai ir atnaujintiems santykiams. Po užsiėmimo bus galimybė nemokamai užduoti klausimų asmeniškai, pasitarti.

GALĖSITE ĮSIGYTI:

Sertifikuotas nefrito, rožinio kvarco, ametisto ar obsidiano kiaušinis intymioms treniruotėms.  Kaina – 50-60 EUR.

Meditacijų ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokų įrašai lietuvių kalba. Kaina – 15-20 EUR.

Knygos “Seksualinės daoistų praktikos” moterims, vyrams ar poroms. Kaina –  viena knyga – 17 EUR ( 1 knyga) arba 45 EUR ( 3 knygos).

Bambukinė šluotelė meridianų savimasažui. Kaina –  20 EUR.

——————————————————————————————————————

BIRŽELIO 29 DIENA– QIGONG MANKŠTA

Edita Esenku Šimkutė – pas kinų qigong meistrą Manteką Čija sertifikuota DAO praktikų instruktorė, papildomosios ir alternatyviosios medinos magistras, edukuoja moteris kaip lavinti dubens dugno sritį ir paleisti ribojančius įsitikinimus apie seksualinę energiją pasitelkus qigong praktikas, meditacijas, yoni kiaušinio praktiką. Edita organizuoja stovyklas moterims apie Tao Meilės praktikas, detoksikacines badavimo stovyklas, kasmet rengia 6000 moterų dėmesio sulaukusį projektą „30d. be liemenėlės” ir apjungia senovės kinų praktikas su šiuolaikiniu mokslu.

MANKŠTA (nemokama): Qigong mankšta su bambukinėmis šluotomis.

Tai rytinė kvėpavimo energetinė praktika, kuri padeda išjudinti energiją meridianuose, aktyvina limfotaką ir toksinų apsivalymą organizme. Užsiėmimo metu kiekvienam bus suteikta bambukinė šluotelė praktikai, kurią norintys po užsiėmimo galima bus įsigyti ir tęsti praktiką savarankiškai namuose. Daug dėmesio bus skiriama vidaus organams, virškinimo sistemai, taip pat stuburo sveikatai.

————————————————————————————————-

BIRŽELIO 29-30 DIENOS – INTENSYVŪS IR ATPALAIDUOJANTYS MASAŽAI

Emilis Juris Jakovlevas – masažo specialistas, turintis patirtį tiek gydymojoje, tiek SPA aplinkoje. Savo žinias specialistas pastoviai gilina profesinio tobulinimosi programose bei seminaruose.

Atpalaiduojantis galvos ir pėdų masažas (60 min / 40 eur) – galvos, pečių lanko bei pėdų masažas, skirtas šiuolaikiniam žmogui. Teigiama, kad vienas šio masažo seansas gali prilygti net 4 valandoms gilaus ir kokybiško miego. Masažuojant remiamasi senovės indų bei tailandiečių masažo technikų pagrindais, pats masažas itin gerai atpalaiduoja. Masažo seanso metu stimuliuojami tie pečių, kaklo galvos bei  pėdų taškai, kurie turi įtakos pagrindinėms organizmo funkcinėms sistemoms: smegenys kokybiškai aprūpinamos deguonimi, raminama nervų sistema, gerinamas viso organizmo fizinis aktyvumas. Taip pat atpalaiduojami labiausiai įtampos „išvarginti“ pečių juostos raumenys, kurių įtampa skundžiasi beveik kiekvienas šiuolaikinis žmogus.

Individualiai parenkamas sportinis masažas (45 min / 30 eur; 60 min / 40 eur) – šios procedūros metu specialistas masažo technikas parenka pagal tai, ką jam sako svečio pateikti duomenys bei kūnas. Masažo metu intensyviai stimuliuojamas giluminis raumenynas sprando, pečių, nugaros, kojų srityse. Būtent todėl šis masažas rekomenduojamas dirbantiems sėdimą darbą, emociškai išsekusiems, kamuojamiems sprando įtampos ar intensyviai sportuojantiems žmonėms. Masažo judesiai aktyvina kraujotaką bei limfotaką, atpalaiduoja raumenyną, mažina emocinį krūvį, suteikia lengvumo pojūtį. Po masažo seanso pagerėja nuotaika bei gyvenimo kokybė.

Tailandietiškas masažas (90 min / 50 eur) – šis masažas turi išskirtinę savybę – jis atliekamas ne ant masažinio stalo, o ant specialaus čiužinio, žmogus turi dėvėti plonus, lengvai prigludusius drabužius. Tai reikalinga todėl, kad masažo judesiai atliekami naudojant jėgą. Šis masažas skirtas yra ir kūnui ir protui. Masažo metu refleksiškai veikiamas visas žmogaus organizmas – imuninė, limfinė, kraujotakos bei nervų sistemos, taip pat oda, kaulai, virškinimas ir kvėpavimas. Masažuojama šiek tiek spaudžiant, stengiantis išjudinti sustingusius raumenis ir juos pratempti. Tai tarsi masažas kartu su mankšta, nes ir pats žmogus įsitraukia į procesą.

———————————————————————————————————-

BIRŽELIO 30 DIENA – HATHA JOGA

Advaita Čandra – daugiau kaip 14 metų dvasinį gyvenimą propaguojantis jogos mokytojas (6 m. patirtis), daugiau kaip 12 metų praktikuojantis ne tik kūno (HATHA) bet ir meilės bei atsidavimo (BHAKTI) jogą. Turi II Reiki pakopą.

MANKŠTA (nemokama): Hatha joga – optimalus asanų (statinių padėčių) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) kompleksas harmonizuojantis, gydantis kūną ir sielą. Užsiėmimas nuramins protą ir padidins gyvenimo potencialą.

—————————————————————————————————

 BIRŽELIO 30 DIENA – RAUGINTAS IR FERMENTUOTAS MAISTAS

Arūnas Jonuškis vadovauja klubui “Kelias į save” nuo 1992 metų. Su džok terapija dėsto nuo 1994 metų. Mokėsi pas su džok terapijos atradėją profesorių Park Dae Woo. Arūnas su džok terapijoje įnešė daug naujovių, atrado daug naujų taškų. Arūnas Jonuškis parašė devynias knygas apie su džok terapiją.

A.Jonuškis nuo 1980m. išbandė eilę mitybos būdų. Fermentine mityba pradėjo domėtis 2009 metais. Tai vienas iš efektyviausių ir sveikiausių mitybos būdų mūsų krašto gyventojui. Šioje mityboje sukūrė daug fermentuotų ir naujų patiekalų su įvairiomis gydomosiomis vaistažolių giromis.

PASKAITA( nemokama):“Rauginto ir fermentuoto maisto nauda“.

Paskaitoje sužinosite apie duonos, pyragų, sausainių, tortų, picų tešlos, grūdų ir ankštinių rauginimą, košes, kepsnius. Bus mokinama, kaip pasigaminti įvairias riešutų, sėklų giras, įvairias raugintas daržoves, raugintų daržovių mišraines, raugintų daržovių sriubas, įvairių raugintų žolių pesto.

Šios virtuvės patiekalai nepaprastai skanūs ir naudingi sveikatai. Kas išbandė šią virtuvę, be jos nebegali gyventi, nes šios virtuvės rezultatai pasijaučia labai greitai. Nuo šio maisto, visas sutrikęs virškinimas pradeda gerėti jau nuo pirmų dienų. Valgant raugintą ir fermentuotą maistą gerėja virškinimas, nes gauname daug gerųjų bakterijų ir grybelių atsiradusių rūgimo metu. Gerosios bakterijos ir grybeliai – tai natūralūs probiotikai, praturtinantys žarnyno florą ir gerinantys virškinimo procesus. Svorio metimas fermentine mityba labai lengvas, sveikas ir skanus.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS: Su džok diagnostika iš delno taškų.

Trukmė – 30 min. Kaina – 30 EUR.

————————————————————————————————————–

BIRŽELIO 27-30 DIENOS – KINŲ TAŠKINĖ PROCEDŪRA

Grožio ir sveikatos studija “Yanlin”,masažuotojas – Yanlin,  Kinija.

Yanlin praktikuoja tradicinį taškinį kinų metodą, Reiki. Tai jo šeimos paveldas.  Jis domisi sveika gyvensena, studijuoja tradicinę kinų liaudies mediciną.                                                            Festivalyje Yanlin atliks taškinį kinų procedūrą. Patars kaip prailginti gyvenimą, pažinti ir išvengti įvairių negalavimų.

Kinų taškinė procedūra padeda pašalinti įvairių ligų skausmą: galvos ūžimas, svaigimas, kraujotakos sutrikimas, rankų skausmas ir tirpimas, kojų raumenų skausmas, klubo ir sąnarių skausmas, juosmens, nugaros raumenų skausmas, stuburo skausmas nuo išvaržos.

Procedūros: Kinų taškinė procedūra, atliekamas individualiai kiekvienam žmogui pagal poreikį ar problemą (galvos, pečių, nugaros, kelio sąnarių, viso kūno ir kt.).

Trukmė iki 60 min. Kaina – nuo 60 EUR.

————————————————————————————————————-

BIRŽELIO 30 DIENA- UGNIES RITUALAS – JAGJA

 Anantara das yra lietuvis bhakti jogas, Vedų žinovas, knygų autorius, lektorius. Anantara das – tai jo dvasinis vardas, kurio pirmasis žodis reiškia „beribis“, antrasis – „tarnas“. Ir tai bene tiksliausia apibrėžia Anantaros das misiją: su besąlygiška meile kiekvieną akimirką padėti žmonėms, kurie kenčia, jaučiasi paklydę ir nemylimi.

Lietuvoje ir užsienyje Anantara das aktyviai organizuoja stovyklas, paskaitas, rengia asmenines konsultacijas. Dažniausios problemos, dėl kurių į jį kreipiasi žmonės, paprastai yra tos pačios: nuo nesklandumų šeimoje iki sudėtingų priklausomybių, nuo sveikatos sutrikimų iki savo pašaukimo paieškos. Šioms problemoms spręsti Anantara das pasitelkia vedines žinias – visa tai jis sudėjo į dvi savo išleistas knygas: „Meilės troškulys. Vedų išmintis ieškantiems“ ir „Santykių menas“.

PASKAITA (nemokama): „Materialios ir dvasinės energijos pasireiškimas žmoguje“

 UGNIES RITUALAS – JAGJA

Jagja – tai vidinio ir išorinio apsivalymo ritualas nuo savo praeityje padarytų nuodėmių mintimis, žodžiais ir darbais. Ceremonijos metu apsivalo atmosfera ir erdvė 200 metrų atstumu. Ugnis apvalo ir gydo žmones, kurie tiesiogiai dalyvauja rituale, bei tuos, kurie randasi netoli. Ceremonijos metu atsipalaiduoja protas ir žmogus tampa ramus. Ugnies poveikio dėka gerėja proto funkcijų darbas, valosi kraujas, neutralizuojamos bakterijos.

Norintys dalyvauti aukojimo palankumo ugnies rituale turi:

1. Laiku atvykti į renginį.

2. Atvykti su švariais rūbais.

3. Iki aukojimo ritualo pasninkauti (nieko nevalgyti, gerti galima)

Kaina – INDIVIDUALI AUKA.

———————————————————————————————————–

BIRŽELIO 30 – LIEPOS 3 DIENOS – KOBIDO VEIDO PROCEDŪROS

REIKI Meistrė Mokytoja, SHIATSU ir KOBIDO praktikė, sertifikuota Japoniško terapinės veido procedūros praktikė nuo 2014 metų Rūta Zaikauskaitė.

Kobido arba japoniška imperatoriškoji veido procedūra.

Japoniško terapinės veido procedūros tikslas yra specifiškai ir tiksliai dirbti su veido meridianais bei tsubo, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp veido odos, veido raumenų ir kūno bei subalansuoti emocinę būseną. Procedūra atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai -pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes veikiant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

Svarbiausias procedūros tikslas – padidinti veido odos elastingumą ir pakelti veido odą. Kiti privalumai:

·      Padeda pakelti odos tonusą ir subalansuoja odos drėgmę.

·      Atjaunina veido odą ir pagerina bendrą veido odos išvaizdą.

·      Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas.

·      Atpalaiduoja raumenų įtampą.

·      Pašalina toksinus ir nešvarumus.

·      Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianų sistemą.

Trukmė 1.10-1.20 val.  Kaina – 35 EUR.

———————————————————————————————————

LIEPOS 1 – 3 DIENOS – KLASIKINIAI IR ATPALAIDUOJANTYS MASAŽAI

Lina Subačienė  – klasikinio masažo terapeutė,  masažo pasaulyje gyvenanti jau metų metus. Mokslai, praktika ir empatija žmogui leidžia efektyviai prisidėti prie kitų sveikatinimo. Bet svarbiausias elementas šiame darbe – meilė. Tik nuoširdžiu ir šiltu prisilietimu sulaukiamas didžiausias masažo poveikis – ne tik kūno, bet ir sielos nuraminimas.

Galvos, sprando ir pečių juostos masažas (30 min / 15 eur) – šis masažas skirtas tiems, kuriems dėl sėdimo darbo, sprando ir pečių juostoje susikaupusi įtampa ir dėl to jaučia diskomfortą. Tikslingi judesiai padeda rasti raumenų įtampas ir jas atpalaiduoti, o galvos zonos masažas padeda pašalinti emocinio streso padarinius.

Klasikinis nugaros masažas (60 min / 30 eur) – sveikas ir lankstus stuburas yra labai svarbi ir reikalinga tiek prevencinė sveikatingumo priemonė, tiek kompleksinė gydymo dalis kiekvienam. Tikslingi judesiai padeda rasti raumenų įtampas sprando, pečių, nugaros ir juosmens zonose. Masažuojant, nugaros plote išsidėsčiusius stambiuosius raumenis, pagerėja visos jų atliekamos funkcijos.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas (60 min / 30 eur; 90 min / 45 eur) – tai viso kūno masažas, kurio metu glostymo, maigymo ir vibraciniais judesiais pašalinama susikaupusi įtampa vos atsigulus ir sugrąžinamas lengvo, sveiko kūno pojūtis, padedama pamiršti ilgalaikio nuovargio jausmą.

Lipo – skulptūrinis masažas (45 min / 30 eur) – tai kūno modeliavimas. Šis masažas mažina riebalų sankaupas, naikina celiulitą, detoksikuoja ir mažina pilvo, sėdmenų ir šlaunų apimtis. Gilūs masažo judesiai pakelia suglebusią odą ir tonizuoja raumenis.

—————————————————————————————————————-

LIEPOS 1-2 DIENOS – SENOVINĖ LATVIŲ PIRTIS

Kristina Valeri ir Krists Zeltiņš – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistrai, neurografikos vibroakustinio masažo specialistai, estetikos koučeriai.

INDIVIDUALIOS LATVIŲ PIRTIES PROCEDŪROS: įeina pirties vanojimas su vantomis, odos šveitimas, kūno kaukė su medumi ir gintaru. TRUKMĖ – 1 val. KAINA – 15 EUR.

INDIVIDUALIOS PROCEDŪROS:

 1.      Vibroakustinis seansas su ievos vantomis ir čakrafonais. TRUKMĖ – 20 min. KAINA – 10 EUR.
 2.      Procedūra su gintaru probleminėms zonoms. TRUKMĖ – 15 min. KAINA – 10 EUR.

—————————————————————————————————————–

LIEPOS 1 DIENA – NEUROGRAFIKA

Kristina Valeri – sertifikuota neurografikos specialistė. Daugiau kaip 10 metų mokosi įvairių metodų, kad padėtų sau ir kitiems būti sveikiems. Tai astrologija, spalvų terapija, gintaro terapija, garso terapija ir kt. Augina vaistažoles, atlieka senovinius pirties ritualus, praveda įvairius seminarus ir ezoterinį festivalį.

PASKAITA IR PRAKTIKA (nemokama): „Neuromedis – vidiniam gijimui“.

Neurografika – tai grafinis mūsų santykio su problema bei mūsų problemos transformacijos metodas. Ši metodika leidžia dirbti su savo vidiniais išgyvenimais. Neurografikos metu galima išlieti savo emocijas ant popieriaus ir, dirbant su piešiniu, pasinerti į sąmonės gelmes. Toks darbas leidžia transformuoti problemą ir pakeisti savo realybę.

Piešimui reikalinga popieriaus lapas bei įvairiausi piešimo ar rašymo priemonės: pieštukai, tušinukai, flomasteriai ir kt.

Asmeninė neurografikos sesija. TRUKMĖ – 1,5 val. KAINA – 20 EUR.

————————————————————————————————————

LIEPOS 2 DIENA – HATHA JOGA

Advaita Čandra – daugiau kaip 14 metų dvasinį gyvenimą propaguojantis jogos mokytojas (6 m. patirtis), daugiau kaip 12 metų praktikuojantis ne tik kūno (HATHA) bet ir meilės bei atsidavimo (BHAKTI) jogą. Turi II Reiki pakopą.

MANKŠTA (nemokamai): Hatha joga – optimalus asanų (statinių padėčių) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) kompleksas harmonizuojantis, gydantis kūną ir sielą. Užsiėmimas nuramins protą ir padidins gyvenimo potencialą.

 —————————————————————————————————————

 LIEPOS 2 DIENA – KUNDALINI JOGA

 Aušra Bareišienė  - sertifikuota Kundalini jogos instruktorė, mokytojo Harijiwan Singh Kalsa , kuris buvo tiesioginis Yogi Bhajan mokinys daugiau nei 30 metų, mokinė. Baigusi International Kundalini Yoga Teacher Training (KRI) jogos mokytojų kursus, nuolat tobulina žinias  RA MA instituto seminaruose Pranos galia, Mantra ir Mudra; Čiakrų sąmonė; Kūno išmintis, Judančių minčių paraspichologija.

PRAKTIKA (nemokama):Kundalini joga“.

 Tai Radža (karališkosios) jogos šaka, kuri ilgą laiką buvo perduodama iš lūpų į lūpas, iš mokytojo labai atsidavusiam mokiniui, per  taip vadinamą Auksinę mokytojų grandinę. Į Vakarų pasaulį 1969 m. iš Indijos  ją atvežė Yogi Bhajan (1929 -2004m.) ir perdavė savo mokiniams JAV, kaip techniką, kuri bus gyvybiškai reikalinga Vandenio eros žmonėms. Tai veiksminga ir greitą efektą kurianti energetinė technologija, skirta šiuolaikiniam žmogui, gyvenančiam aktyvų gyvenimą ir kasdien susiduriančiam su įvairiais iššūkiais. Tai joga, kuri didelį dėmesį skiria vibracijomis, mokina keisti vidines būsenas garso ir kvėpavimo bei judesio pagalba. Tai įrankis, padedantis sąmoningai išgyvenanti kiekvieną akimirką ir mėgautis gyvenimu tam, kad žmogus būtų sveikas, laimingas ir sąmoningas. Kundalini jogą gali praktikuoti visi, nepriklausomai nuo amžiaus, fizinio ar psichologinio pasiruošimo. Kundalini jogos praktika suteikia žmogui tvirtumo ir sąmoningumo, išgyvenant pasikeitimų laikotarpį.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

TANTRINĖ NUMEROLOGIJA pagal Kundalini jogą. Ši numerologija sukurta, siekiant nušviesti žmogaus sielos kelią, įgūdžius ir prigimtį. Ji  remiasi dešimties kūnų sistema. Žmogų sudaro fizinis kūnas, trys mentaliniai kūnai: negatyvus protas, pozityvus protas ir neutralusis protas bei šeši energetiniai kūnai: siela, nimbas, aura, praninis kūnas, subtilusis kūnas ir švytintis kūnas.

Tam kad būtų vientisas, žmogus turi pažinti visus dešimt jame esančių kūnų ir išmokti juos integruoti ir koordinuoti.

Pagal žmogaus gimimo datą nustatomos stipriosios ir silpnosios pusės, t.y kūnai, kuriuos jau atsinešėme atidirbtus iš kitų gyvenimų, kas yra šio gyvenimo iššūkiai, kur link žmogus turėtų judėti. Ši numerologija pateikia būdus, kaip susilygiuoti su savo aukštesniuoju Aš.  Atsako į klausimus, kaip užsipildyti save gyvybine energija, kodėl vienaip ar kitaip elgiuosi gyvenimo situacijose, ir kur link reikia susikoncentruoti, kad įgyvendinti savo troškimus, koks sielos iššūkis šiame gyvenime. Pagal aktyvias dalis galime parinkti asmeninę praktiką arba meditaciją.

Trukmė –  1-1,5 val. Kaina – 30-50 EUR

—————————————————————————————————————–

 LIEPOS 2 DIENA – KARMINIAI MAZGAI

 Virginijus Mockus – Reiki mokytojas, Karmos diagnostikos ir Dvasinio tobulėjimo meistras.

Vienas iš pirmųjų Reiki meistrų mokytojų Lietuvoje, jo mokymai, paskaitos ir konsultacijos – veiksminga pagalba Jums ir Jūsų artimiems.

Virginijus Mockus, jau 25 metus užsiima diagnostika žmonių karminės ir energetinės būsenos, suderinamumo tarp jų, namų ir darbo vietos energetine diagnostika. Nuo 1997 m. yra Reiki meistras mokytojas, mokina Reiki metodo, yra Sveikatos rūmų narys (2014m), vienas iš Reiki asociacijos steigėjų (2018m), Reiki centro Vilniuje ir Reiki kabineto Kaune savininkas. Reiki metodą taiko sau, pacientams, mokina, skaito paskaitas, organizuoja seminarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, turi mokinių, draugų ir pažįstamų, kuriems šauniai sekasi naudojant Reiki sau, padedant artimiems ir net paverčiant savo papildomu arba pagrindiniu darbu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

PASKAITA ( nemokama): „Gyvenimo programos karminiai mazgai ir jų taisymas“.

Iš ko susideda sėkmė, sveikata, geri santykiai, teisingas savo krypties pasirinkimas ir pasitenkinimas nueitu gyvenimo keliu?

Virginijus Mockus apie tai papasakos iš 25 metų praktinės patirties apie savo vidinį matymą, kas vyksta dvasiniame, energetiniame, fiziniame lygmenyse, degraduojant arba tobulėjant, ką reikėtų keisti kiekvienam, kodėl tai darome klaidingai ir kaip po atliktos diagnostikos galima būtų visą padaryti sąmoningai?

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 Dvasinė, karminė, energetinė diagnostika. Diagnostika atliekama, siekiant išsiaiškinti aktualius gyvenimo klausimus ir jų tikrąsias priežastis. Po diagnostikos įgyjamas didesnis supratimas, kas vyksta ir kodėl. Paaiškėja, dėl ko sirgote, dėl ko kažkas nesisekė gyvenime ir ateityje galima nebekartoti tų pačių klaidų, kurios išderina ir verčia kentėti. Konsultacijos metu atliekama:

1) Suderinamumo tarp žmonių, santykių, fizinės, energetinės, emocinės, karminės, dvasinės būklės diagnostika.

2) Atmosferos negatyvo namuose ar darbe diagnostika.

3) Aptarimas, ką keisti, kaip tvarkytis, kad viskas vyktų harmoningai bet kurioje srityje.

Trukmė – 30-60 min. individualiai konsultacijai arba poroje. Kaina – 30-50 EUR.

 ———————————————————————————————————

 LIEPOS 2 DIENA – REIKI PRAKTIKA SU REIKI MEISTRAIS, REIDZIU.

PAPILDOMA INICIACIJA – REIDZIU, pagilinanti Reiki praktiką tiems, kas turi Reiki. O neturintiems Reiki – tai pabuvimas Reiki sraute, kuris suteiks stiprų impulsą eiti dvasinio tobulėjimo keliu.

————————————————————————————————————–

BIRŽELIO 27 – LIEPOS 3 DIENOS – CHIROLOGIJA

 Jolanta Šindeikienė – gydytoja, chirologijos specialistė, Reiki Meistrė Mokytoja. Baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto “Korekcinės chiropsichologijos” seminare,  įgijo sertifikatus.

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Konsultacijos metu kalbama apie jūsų: asmenybės ypatumus; vaikystę ir jos įtaką tolimesniam gyvenimui;psichinę ir fizinę sveikatą, vedybas, meilės reikalus, vaikus, talentus ir gabumus, pasiekimus darbe, karjerą, pinigus. Trukmė – 1 – 1,5 val. Kaina – 50 EUR.

————————————————————————————————————–

*Festivalio organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.

KAINA

Priklausomai nuo kambario – 465-550 EUR visas laikotarpis arba 80-95 EUR viena diena.

REGISTRACIJA

Registracija įsigalioja tik sumokėjus 150 EUR avansą už vieną žmogų visam festivalio laikotarpiui (birželio 27- liepos 3 d.)

Registruojantis atskiroms dienoms (ne visam laikotarpiui) – avansas 50 proc. nuo bendros sumos.

Registruojantis prašau nurodyti, kurios kategorijos kambaryje norite gyventi ir jeigu žinote, tai su kuo norite kartu gyventi.

Likusią sumą reikia sumokėti stovykloje registracijos metu grynaisiais.

KĄ TURĖTI

- Jogos kilimėlį;

- Miegmaišį arba pledą;

- Laisvus, sportinius drabužius;

- Asmenines higienos priemonės;

- Maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, chalatą, šlepetes);

- Pirčiai (atskiras maudymosi kostiumėlis arba skara, glaudės arba prijuostė, chalatas, šlepetės, šiltos kojinės, pirties kepurė, keli sausi rankšluosčiai, higienos reikmenys.)

- Spalvotų pieštukų, flomasterių ir piešimo popieriaus;

- Priemonių nuo erkių;

- Grynųjų pinigų individualioms konsultacijoms.

Dėl registracijos, avanso pervedimo ir papildomų klausimų prašome kreiptis:

JOLANTA ŠINDEIKIENĖ

 tel. + 370 682 43651 arba el.paštu: jolanta@netradicineterapija.lt