REGRESINĖS MEDITACIJOS STOVYKLA ,,RYŠYS SU GIMINE – RAKTAS Į SĖKMĘ“

www.netradicineterapija.lt ir www.pirmassaukstas.lt

Nuolat nesiseka ir kartojasi nepalankūs įvykiai? Gali būti kalta bloga jūsų giminės karma. Kaip ją išvalyti ir vėl tapti sėkmingu žmogumi? Apie tai stovykloje.

O padirbėję su giminės karma, galėsime puikiai praleisti laiką nuostabioje gamtoje ant ežero kranto, mėgautis sveikais patiekalais ir palepinti save pirtyje! Stovykloje jūsų laukia subalansuotas kūnui ir smegenims maistui. Spalvotas, šviežias, vegetariškas (be mėsos), vertingas maistine prasme ir atitinkantis PSO rekomendacijas!

Stovyklos data : 2020 m. rugsėjo 18-20 d.

Stovyklos laikas: Penktadienis – 17.00 – 22.00 val.

Šeštadienis -    8.00  -  22.00  val.

Sekmadienis – 8.00 –  17.00  val.

PROGRAMA

 Penktadienis

17.00 – 18.00 ATVYKIMAS IR SUSIPAŽINIMAS (galimas atvykimas ir šeštadienį)

18.00 – 19.00 VAKARIENĖ IR POKALBIS „Sąmoningas valgymas“(Veda R.Šilenskienė)

19.00 – 22.00 Individualios S. Povilaičio ir J.Šindeikienės konsultacijos.

 Šeštadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta

9.00 – 10.00 PUSRYČIAI

10.00 – 13.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

1. Integralinė numerologija, skirta išaiškinti silpnesniems grupės energetiniams asmenybiniams ryšiams su gimine. Išstatant giminės struktūrą „gyvai“, bus matoma, kuriose giminės kartose yra blokuojamas potencialas ( giminės energetika ).

2. Santykių peržiūrėjimo su tėvais praktika. Pretenzijos, baimės, įžeidžiantys žodžiai, savitarpio supratimo trūkumas santykiuose su tėvais dažnai „įjungia“ programas pasąmonėje, kurios vėliau sukelia problemas. Tada žmonės bijo užmegzti naujas pažintis, negali susirasti tinkamo partnerio, neaplanko sėkmė gyvenime ir kt. Visa tai blokuoja galimybę gauti giminės potencialo palaikymą ir sėkmę.

13.00-14.00 PIETŪS

14.00-15.00 PASKAITA “Kaip atsisakyti teršiančių organizmą maisto produktų” (Veda R.Šilenskienė)

15.00 – 18.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

 1. Meditacinė praktika – darbas su septyniomis giminės kartomis, kuris atveria galimybių potencialą. Teisingas ryšys su giminės energija leidžia efektyviai tvarkyti savo gyvenimą, o taip pat skatina dvasinį tobulėjimą.
 2. Rebefingas. Norint visiškai transformuoti išlaisvintą giminės probleminę energiją bei harmonizuoti santykius su gimine, atliksime specialų rebefingą.

18.00 – 19.00 VAKARIENĖ

19.00 – 22.00 PIRTIS arba/ir individualios S.Povilaičio arba J.Šindeikienės konsultacijos.

Sekmadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta

09.00 – 10.00 PUSRYČIAI

10.00 – 13.00 PRAKTIKOS(Veda S.Povilaitis)

1.  Regresinė meditacija – grįžimas į praeitus gyvenimus. Santykių su tėvais energijos harmonizavimas praeituose gyvenimuose.

2.Vidinės šypsenos meditacija dvasinei meilei atstatyti tarp savęs ir tėvų.

13.00 – 13.30 PIETŪS

13.30- 14.30 PASKAITA “Maisto gaminimas – tai meditacinis procesas”(Veda R.Šilenskienė)

14.30– 16.30 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

 1. Meditacinė praktika – santykio su gimine transformacija visose reinkarnacijose.
 2.  Dėkingumo meditacija – rebefingas. Stiprus širdies atvėrimas, atstatant teisingą santykį su gimine.
 3. 17.00 UŽKANDIS IR IŠVYKIMAS

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

 1. Sveikatos testai – S.Povilaitis

 Sveikatos testai atliekami pagal tris metodus: a) biolauko struktūrą (kitaip vadinamą aurą), b) meridianus ir c) nagų struktūrą.

a)  Testas pagal biolauko struktūrą.

Matuojant žmogaus biolauką virgulėmis ar specialiais elektroniniais prietaisais, galima nustatyti pažeidimus žmogaus biolauke ( kitaip vadinamoje auroje). Šis metodas padeda anksti įtarti  žmogaus organizme beprasidedančias ligas.

 b)  Testas pagal meridianus
Matuojant specialiu prietaisu, nustatomas energetinis potencialas rankų pirštuose. Žinant, kad kiekvienas pirštas per meridianų sistemą susijęs su tam tikrais organais, galima anksti įtarti tam tikrų organų pažeidimus.

c) Testas pagal nagų struktūrą.
Atliekama pagal nagų plokštelės struktūrą, formą ir parodo jau pažeistus organus arba ribinę būklę iki organų pažeidimo.

KONSULTACIJOS (30 min.) KAINA- 35 EUR.

2. Chirologijos konsultacija (“skaitymas iš delno”) – J.Šindeikienė

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

KONSULTACIJOS KAINA (1 val.) – 35 EUR.

  3. Išsami kūno analizė “Tanita” japoniškomis svarstyklėmis – R.Šilenskienė

 Vienintelis segmentinis kūno kompozitorius pasaulyje, greitai ir išsamiai atliekantis 10 skirtingų matavimų.

Analizatorius atlieka tokius matavimus:

 • Svorio
 • Kūno riebalų kiekio proc. bei riebalų kiekio indikatorių (5-99 m. amžiaus naudotojams)
 • Kūno skysčių kiekį proc.
 • Raumenų masę
 • Kūno sudėjimo tipą
 • Mineralinę kaulų masę
 • Bazinę medžiagų apykaitą (kcal, kj)
 • Metabolinį amžių
 • Kūno masės indeksą (KMI)
 • Visceralinius riebalus, parodo visceralinių riebalų indikatorių

 KONSULTACIJOS (30 min.) KAINA- 15 EUR.

 LEKTORIAI

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną. Subalansuotos mitybos patarimų ir receptų knygos „Pirmas šaukštas“ autorė.

Rita BTV “Sveikatos kodas “ laidoje vedė rubriką apie mitybą. Šiuo metu moko sveikos mitybos LRT laidoje “Klauskite daktaro”. Dalyvauja ir kitose televizijos bei radijo laidose, rašo straipsnius žiniasklaidoje: žurnale „Ji“, „Savaitė“, bendradarbiauja su „Valentis“ kompanija,  parengiant sveikatos patarimus klientams. Pagal Europos sveikatinimo projektą veda visoje Lietuvoje „Sveikos mitybos“ kursus „Maisto banko“ klientams.

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

Jolanta Šindeikienė sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą.  Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, įgijo sertifikatus.

J. Šindeikienė – 2014-2016 m. LR Sveikatos apsaugos ministerijos konsultantė netradicinės medicinos plėtros klausimais. REIKI ASOCIACIJOS steigėja ir vadovė. J.Šindeikienė ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.
Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: davusi interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

 STOVYKLOS KAINA

Stovyklos kaina asmeniui:

160 EUR. Gyvenant keturviečiuose kambariuose (viengulės lovos).

185 EUR. Gyvenant dviviečiuose kambariuose (dvigulės lovos).

Avansą – 75 EUR perveskite iki rugsėjo 15 dienos

Dėl REKVIZITŲ teirautis: jolanta@netradicineterapija.lt

Kai pervesite avansą, prašau informuoti!

VIETA

Molėtų raj. Inturkė, Vila RA www.vilara.lt

Čia rasite patogias lovas su patalyne, muilą, šampūną, rankšluosčius, feną.

KAIP RASTI: http://vilara.lt/,

GPS koordinatės:

55.162392, 25.548341 (WGS)

55° 9′ 44.61″, 25° 32′ 54.03″ (WGS)

ATSIVEŽKITE

Jogos kilimėlį, miegmaišį, spalvotų pieštukų ir popieriaus, patogią avalynę vaikščioti viduje, sportinę aprangą bei asmens higienos priemones, pirties reikmenis.

REGISTRACIJA IKI RUGSĖJO 15 DIENOS

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt