REBEFINGO TECHNIKOS MOKYMŲ KURSAS

Kviečiame visus norinčius išmokti praktikuoti Rebefingo techniką savarankiškai bei tapti šios praktikos specialistais ir gebėti padėti ne tik sau, bet ir kitiems.

MOKYMŲ GRAFIKAS:

2020 sausio mėn. 18-22 val.  – 27, 28, 29, 30, 31 dienomis

2020 vasario mėn. 18-22 val.  – 3, 4, 5, 6, 7 dienomis

MOKYMŲ VIETA: “Reiki erdvė“ Verkių g.5, Vilnius

Numatoma 10 Rebefingo technikos mokymo užsiėmimų -  po 4- 5 val.

KURSO PROGRAMA: 

* Rebefingo sąvoka.
* Kvėpavimo tipai, kada ir kokius kvėpavimo tipus reikia naudoti.
* 5 Rebefingo elementai.
*Praktinis kiekvieno elemento atidirbimas.
*Stresinės energijos transformacijos būdai.
* Energetinė žmogaus sistema.
*Rebefingas poroje (vienas kvėpuoja- kitas mokosi prižiūrėti)
*Kiekvieną dieną atliksime po dvi rebefingo praktikas.

Praėję mokymo kurso programą, tapsite rebefingo specialistais ir padėti sau ar kitiems, vesti užsiėmimus keleto žmonių grupei. Kiekvienas dalyvis gaus sukurtą ir laiko patikrintą autorinį sesijos variantą dirbti su savimi.

Mokymų pabaigoje bus įteikti sertifikatai.

Rebefingas (angl. rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną  valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Profesionaliai atliekamas rebefingas  – tai vienas iš efektyviausių  sveikatinimo ir energetinio valymosi būdų, taikomų pasaulyje. Tai procesas, padėjęs  daugeliui žmonių į savo gyvenimą įnešti daugiau harmonijos.

Rebefingo seanso esmė tokia, kad žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, kvėpuoja ritmingu vientisu kvėpavimu. Energija tokio seanso metu išlaisvina žmogų nuo įtampos ir susikaupusių stresų. Šios praktikos dėka daugelis narkotikus, alkoholį vartojusių žmonių pakankamai greitai sugeba sustiprinti savo valią ir atsisakyti savo įpročių.

KAIP VEIKIA REBEFINGAS

Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai. Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

REBEFINGAS TINKA:
• turintiems fizinių negalavimų;
• neutralizuojant narkozės ir kitokių intoksikacijų  poveikį;
• kai pašliję santykiai su artimaisiais ir aplinkiniais;
• norint „pažadinti“ prigimtinius gabumus;
• siekiant geriau save realizuoti;
• atsipalaiduoti;
• norint tapti laimingesniems;
• atsikratyti depresijos;
• atsikratyti įvairių baimių ir nerimo;
• atsikratyti žalingų įpročių;
• įveikti nemigą;
• kai stinga jėgų ir gyvenimo džiaugsmo.

http://www.netradicineterapija.lt/kontaktai/

MOKYMUS VEDA:

Sigitas Povilaitis – jau 30 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą ir kt. Sigitas Povilaitis yra Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų Reiki komiteto ekspertas.Kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą S.Povilaitis dirba nuo 1991 m.

REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TIK SUMOKĖJUS AVANSĄ, nes vietų skaičius labai ribotas (tik 10 žm.):

MOKYMŲ KAINA: 750 EUR

AVANSAS – 350 EUR

SEB BANKAS
LT317044000992612280
SIGITAS POVILAITIS
Mokėjimo paskirtis – už seminarą

DĖL INFORMACIJOS KREIPKITĖS:

SIGITAS POVILAITIS

Tel.: +370 686 94 952

E- paštas:

sigitas@netradicineterapija.lt