PROTO PROGRAMAVIMO METODO MOKYMAI KLAIPĖDOJE

Seminaro laikas: 2020 m. rugsėjo 26 d. 10.00 -15.00 val.

2020 m. rugsėjo 27 d. 10.00 – 15.00 val.

Seminaro vieta: Tilžės gatvė 46a-205 Klaipėda

Šio metodo dėka, žmogaus protas išmoksta patekti į gilias sąmonės būsenas, kuriose smegenų spinduliavimo dažnis nuo 10 hz iki 2 Mhz, t.y. normalaus miego būsenas. Jis išlieka sąmoningu ir gali efektyviai neutralizuoti stresą, suaktyvinti sveikimo procesą, sustiprinti pasąmonės galias, minties koncentraciją ir intuiciją.

Praktikuodamas šį metodą, žmogus sugebės atsipalaiduoti per minutę. Šis metodas moko, kaip naudoti savo intuiciją priimant geresnius sprendimus gyvenime. Menininkai, rašytojai, didieji mąstytojai ir verslininkai pripažino šį metodą naudingu įrankiu, išlaisvinančiu kūrybinių idėjų srautą. Metodas padeda jums labiau kontroliuoti savo gyvenimą ir įpročius.

Mokymai skirti visiems norintiems. Be to, šis metodas padeda pasiekti greitesnius rezultatus dirbantiems su Reiki, todėl rekomenduojamas turintiems Reiki pakopas.

MOKYMŲ PROGRAMA

Proto programavimo metodui perteikti būtinas dviejų dienų praktinis seminaras, kurio metu pateikiama metodika, kaip patekti į gilias sąmonės būsenas. Bus naudojamos specialios Reiki, numerologinių kodų technikos bei afirmacijos. Proto programavimo seminare išmoksite:

 1. Naudotis efektyviausiu ir sveikiausiu alfa mąstymo lygmeniu. Alfa lygmuo – tai sumažintos smegenų vibracijos, kurios yra biologiškai sveikiausios mūsų organizmui. Tai optimalus gamtos ritmas, generuojantis sveikatą, gyvybingumą, harmoniją ir originalias idėjas.
 2. Galėsite analizuoti problemas ir sėkmingai ieškoti geriausių sprendimų visai nepažintame ir iki tol nenaudotame alfa mąstymo lygmenyje.
 3. Pagerinsite santykius su žmonėmis. Geriau suprasite ir intuityviai jausite kolegas ir klientus, jų veiklos motyvus. Lengvai adaptuositės įvairiose socialinėse situacijose.
 4. Išmoksite itin efektyvių ir trumpų atsipalaidavimo technikų, kurios Jums padės darbo metu atgauti žvalumą bei energingumą per keletą minučių.
 5. Lengviau atsispirsite stresui ir neigiamoms mintims, trukdančioms atskleisti savo potencialą.
 6. Išmoksite tam tikrų technikų, kurios leis daug geriau suvokti ir prisiminti perskaitytą ar išgirstą informaciją. Tai suteiks galimybę lengvai įsisavinti naujas idėjas.
 7. Suformuosite naujus įpročius, padėsiančius įgyvendinti Jūsų tikslus.Būsite drąsesnis ir lengviau įveiksite įvairius psichologinius barjerus.
 8. Ištobulinsite vizualizaciją, vaizduotę bei atmintį, kurios padės generuoti neįprastas, naujas ir originalias idėjas, išsiskirti iš kitų tarpo.
 9. Programuoti save sėkmei ir sukurti tai, ką trokštate turėti, daryti ar kuo būti.
 10. Ištobulinti natūralius sugebėjimus: intuiciją ir kūrybingumą.
 11. Diagnostika ir savidiagnostika,panaudojant gilias savo proto būsenas.
 12. Padeda atsisakyti blogų įpročių, tokių kaip: rūkymas, gėrimas, persivalgymas, vėlavimas, nagų kramtymas, nepasitikėjimas savo jėgomis ir.t.t

LEKTORIUS

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA IR AVANSAS, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

MOKYMŲ KAINA

Kaina – 180 EUR/ asmeniui.

Avansą – 90 EUR perveskite iki rugsėjo 20 dienos

Dėl REKVIZITŲ teirautis: jolanta@netradicineterapija.lt

Kai pervesite avansą, prašau informuoti!

ATSIVEŽKITE

Popieriaus užrašams, patogią avalynę vaikščioti viduje, jogos kilimėlį, miegmaišį ar pledą.

REGISTRACIJA

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt