NAUJAS PROJEKTAS “3+1″! S.Povilaičio vedamų meditacijų ir kvėpavimo įrašai fb grupėje!

I -asis KVĖPAVIMO IR MEDITACIJŲ CIKLAS ( „3+1“ )

Puiki priemonė savarankiškai tobulėti namuose!
Kviečiame visus savarankiškai medituoti ir kvėpuoti specialiu kvėpavimu. Mokytojo Sigito Povilaičio pravedamos meditacijos ir kvėpavimas įrašuose gali tapti jūsų kasdieninėmis praktikomis.
Tai puiki proga išmokti meditacijos ir sąmoningo kvėpavimo, jeigu dar niekada nesate bandę to daryti! Mokytojo S.Povilaičio balsas įraše jums padės lengviau patekti į reikalingas būsenas.
Naujas „Netradicinės terapijos“ projektas vadinasi „3+1”, t.y. vieną ciklą sudaro 3 meditacijos ir 1 kvėpavimas. Esame numatę sukurti keletą tokių ciklų.
Šiuos kvėpavimo ir meditacijų ciklus galima bus rasti facebuko grupėse. Narystė šiose grupėse – 15 eur/mėnesiui. Patvirtinti nariai grupėje galės klausytis 4 įrašų su S.Povilaičio pravedamomis meditacijomis ir kvėpavimu. Narystę grupėje galima tęsti keletą mėn. arba tiek, kiek norisi, nes įrašai bus grupėje visada.
Apie sekančius ciklus, kuriuose bus naujos meditacijos ir kvėpavimas, skelbsime atskirai.

Pirmojo kvėpavimo ir meditacijų ciklo programa:
Pirmojo ciklo pradžia: nuo lapkričio 5 d. galima prisijungti kiekvieną dieną
Vieta: https://www.facebook.com/groups/medituok

1. Meditacija stuburo centriniam kanalui valyti.
Per mūsų centrinį kanalą – stuburą teka apie tūkstantis įvairių energijos rūšių. Dėl mūsų neigiamų minčių, emocijų ir elgesio, šių energijų tekėjimas gali sutrikti.
Meditacijos poveikis:
Ši meditacija padeda atstatyti natūralų energijos tekėjimą, pašalina susidariusius energijos blokus, padeda sustiprinti stuburą. Meditacija padeda palaikyti teisingą ryšį su Kūrėju ir teisingai įsižeminti.
Meditacijos atlikimo trukmė: 15-20 min. Atliekama 1-2 kartus per dieną.
2. Meditacija trys Dian-Tian
Mūsų organizme yra trys energijos jūros: pilve, krūtinėje ir galvoje. Jei šios trijų tipų energijos tarpusavyje veikia harmoningai, tuomet mūsų prote, kūne ir emocijose vyrauja harmonija ir pusiausvyra.
Meditacijos poveikis: atstato ir palaiko dvasios, sielos ir kūno harmoniją, padeda atsipalaiduoti. Tokios būsenos žmogus geriau jaučiasi ir gali lengviau įgyvendinti savo norus, pasiekti tikslus, susitvarkyti santykius.
Meditacijos atlikimo trukmė: 15-20 min. Atliekama 1-2 kartus per dieną.
3. Meditacija biolauko poliariškumui atstatyti
Organizme cirkuliuoja dvi energijos-In ir Jan. Žmogus jaučiasi gerai tik tuomet, kai abi šios energijos subalansuotos. Atsiradus disbalansui tarp jų, žmogus suserga.
Meditacijos poveikis: atstato In ir Jan balansą, t.y.biolauko poliariškumą, tuo pačiu stiprina centrinę nervų sistemą ir gerina miego kokybę, todėl tinka esant miego sutrikimams. Taip pat šią meditaciją galima naudoti kasdieniniam atsipalaidavimui, ji padeda neutralizuoti mėnulio fazių ir oro kaitos poveikį.
Meditacijos atlikimo trukmė: 15-20 min. Atliekama 1-2 kartus per dieną.
4. Transformuojantis kvėpavimas
S.Povilaitis parinko specialų kvėpavimą, kurį galima atlikti tiek atskirai vieną, tiek ir su pateiktomis meditacijomis.
Kvėpavimo poveikis: atskirai naudojama transformuojanti kvėpavimo praktika padeda subalansuoti psichologinę, emocinį ir dvasinę būseną, harmonizuoja energijos tekėjimą. Sumažėja nerimas, streso poveikis, dingsta baimės, pyktis, užvaldo ramybė ir atsipalaidavimas.
Transformuojantį kvėpavimą galima atlikti kartu su viena iš pateiktų meditacijų. Tokiu būdu, kvėpavimas sustiprina skirtingų meditacijų poveikį.
Kvėpavimo atlikimo trukmė: 15-30 min. Atliekama 1-ą kartą per dieną.

KAINA
Narystė privačioje facebuko grupėje– 15 EUR/mėnesiui/vienam žmogui.

KAIP PASIRUOŠTI SEMINARUI ONLINE: apsirenkite laisva apranga, pasiruoškite vietą ant žemės, pasitiesę jogos kilimėlį ar pledą, būkite bent 2 val. nevalgę ir negėrę, įsijunkite kompiuterį ar kitą įrenginį, susiraskite nurodytą grupę facebooke ir įsijunkite pasirinktą meditacijos ar kvėpavimo įrašą.

DĖL REGISTRACIJOS
• Jums reikia turėti facebuke susikūrus savo profilį, su kuriuo turėsite prisijungti prie grupės facebuke „Kvėpavimas ir meditacijos (I ciklas)“.
• Meditacijų ir sąmoningo kvėpavimo įrašai grupėje bus visą laiką, jie nebus ištrinami.
• Prieš jungiantis į grupę, prašome pervesti 15 EUR/mėnesiui narystės grupėje mokestį:
SEB BANKAS
LT317044000992612280
SIGITAS POVILAITIS
Mokėjimo paskirtis – už seminarą (I ciklas)
• Patvirtinti privačioje grupėje ir naudotis įrašais galės tik tie, kurie bus susimokėję narystės mokestį.
• Norintys pratęsti narystę grupėje kitam mėnesiui, turėtų susimokėti 15 EUR/mėnesiui narystės mokestį.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Tel.: 8 682 43651
El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt
Facebuke asmenine žinute:
Jolanta Šindeikienė
Sigitas Povilaitis
Facebook puslapis „Netradicinė terapija“