Meistro Reiki pakopos mokymai Vilniuje

Mokymų laikas - spalio  12 d. 18.00 – 22.00

Mokymų vieta – Verkių gatvė 5,  Vilnius, “Reiki erdvė”

MEISTRO REIKI PAKOPA
Jos metu žmogui suteikiama galimybė mokyti šio metodo kitus žmones, inicijuoti į universalios gyvybinės energijos kanalą.
Trečioji Reiki pakopa skirstoma į dvi dalis:


1) Reiki Meistro Gydovo pakopa
Mokytis trečiosios Reiki pakopos mokinys gali tik po pokalbio su savo Reiki meistru Mokytoju. Į trečią pakopą žmogų pakviečia Reiki meistras mokytojas, stebėjęs savo mokinio darbo rezultatus ir galimybes. Tam, kad antrosios pakopos mokinys galėtų mokintis meistriškos pakopos, būtina kasdieninė meditacinė darbo su savimi ir kitais žmonėmis praktika ne mažiau 1-1,5 metų. Reiki meistras gali dirbti kaip gydovas, o taip pat pravesti individualius arba grupinius Reiki meditacinius užsiėmimus.
2) Reiki Meistro Mokytojo pakopa.
Prieš gaunant Reiki meistro Mokytojo žinias, Reiki meistro gydovo pakopą turintys mokinys privalo kartu su savo Reiki meistru Mokytoju atlikti meditacines praktikas, kartu vesti Reiki seminarus. Tokiu būdu įgyjama reikiama patirtis, perduodant žinias, inicijuojant bei padedant žmonėms.
REIKI MEISTRO GYDOVO pakopos seminaro programa
( Seminaro trukmė 5 val.)
1. Ketvirto Reiki simbolio atskleidimas, kaligrafija ir panaudojimas.
2. Gilesnės praktikos su savimi ir kitais žmonėmis, suteikiant pagalbą.
3. Meditacinės praktikos
4. Gilesnės analizės ir diagnostikos praktikos.
5. Iniciacija.
6. Seminaro pabaiga, sertifikatų įteikimas, namų darbai.
REIKI MEISTRO MOKYTOJO pakopos seminaro programa
( Seminaro trukmė 5 val.)
1. Iniciacijų perdavimas.
2. Mokymų perdavimas.
3. Seminaro pabaiga, sertifikatų įteikimas, namų darbai.
UŽSIĖMIMUS VEDA:
Sigitas Povilaitis – jau daugiau nei 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.
Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.
REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“, vykdo projektą “Reiki pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos”.
KAINA – klausti Mokytojo
VIETA – “Reiki erdvė”, Verkių g.5, Vilnius
LAIKAS – gali būti derinamas ir individualiai
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
sigitas@netradicineterapija.lt
Tel.: + 370 686 94952