KELIONĖ Į PRAEITĮ – BŪDAS IŠSPRĘSTI SANTYKIUS SU TĖVAIS IR GIMINE

REGRESINĖS MEDITACIJOS STOVYKLA PRIE JŪROS

Sigito Povilaičio rudens savaitgalio stovykloje nagrinėsime, kodėl kyla probleminiai santykiai su tėvais ar gimine, kartais net ir mirusiais žmonėmis. Regresinės meditacinės technikos – tai puiki galimybė rasti atsakymus į daugelį klausimų, išspręsti problemas, kurios kaupėsi ne vieną gyvenimą. Kai yra žinomos problemų ištakos, priežastys ir jų sprendimo būdai, tuomet galima lengviau tvarkyti savo gyvenimą.

Su naujomis jėgomis ir atsivėrusiomis galimybėmis galėsime puikiai praleisti laiką su bendraminčiais, mėgautis jūra ir pasilepinti pirtyje!

Stovyklos data: 2022 m. rugsėjo 2-4 d.

Stovyklos laikas: Penktadienis – 15.00 – 22.00 val.

Šeštadienis  -    8.00  -  22.00 val.

Sekmadienis – 8.00 – 15.00 val.

Stovyklos vieta: Sodyba “Vyto sodyba – Smilgų kopos”, Šventoji.

PROGRAMA

 Penktadienis

15.00 – 16.00 ATVYKIMAS IR REGISTRACIJA (galimas atvykimas ir šeštadienį).

16.00 – 17.00 STOVYKLOS PRADŽIA. ĮSIKŪRIMAS IR PASISVEIKINIMAS SU JŪRA.

17.00 – 18.00 LAIKAS VAKARIENEI.

18.00 – 21.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis):

  1. Integralinė numerologija, skirta išaiškinti silpnesniems grupės energetiniams ir asmenybiniams ryšiams su gimine. Sustatant bendrą grupės irgiminės struktūrą „gyvai“, bus matoma, kuriose giminės kartose yra blokuojamas potencialas (giminės energetika).
  2. Meditacija ryšiui su Aukščiausiuoju Šaltiniu atstatyti. Ji padės efektyviai dalyvauti savo pokyčiuose.
  3. Rebefingas – asmeninio giminės kanalo atvėrimas ir jo paruošimas tolimesniam darbui su gimine.

21.00 – 22.00 Individualios S. Povilaičio ir J.Šindeikienės konsultacijos arba LAISVAS LAIKAS.

Šeštadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta prie jūros.

09.00 – 10.00 LAIKAS PUSRYČIAMS.

10.00 – 12.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis).1

  1. Santykių peržiūrėjimo su tėvais praktika. Pretenzijos, baimės, įžeidžiantys žodžiai, savitarpio supratimo trūkumas santykiuose su tėvais dažnai „įjungia“ programas pasąmonėje, kurios vėliau sukelia problemas. Tada žmonės bijo užmegzti naujas pažintis, negali susirasti tinkamo partnerio, neaplanko sėkmė gyvenime ir kt. Visa tai blokuoja galimybę gauti giminės potencialo palaikymą ir sėkmę.
  2. Vidinės šypsenos meditacija dvasinei meilei atstatyti tarp savęs ir tėvų.

12.00-16.00 LAIKAS PIETUMS. LAISVAS LAIKAS.

16.00 – 18.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis):

  1. Regresinė meditacija – grįžimas į praeitus gyvenimus. Santykių su tėvais energijos harmonizavimas praeituose gyvenimuose.
  2. Rebefingas - tai intensyvaus kvėpavimo technika, padedanti užtvirtinti pasiektą dienos praktikų rezultatą.

18.00 – 19.00 LAIKAS VAKARIENEI.

19.00 – 22.00 Individualios S.Povilaičio arba J.Šindeikienės konsultacijos.

20.00 – 22.00 PIRTIS.

Sekmadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta prie jūros.

09.00 – 10.00 LAIKAS PUSRYČIAMS.

10.00 – 13.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis):

1. Grįžimas į gilesnę praeitį ir penkių praeitų gyvenimų peržiūra. Ši regresinės meditacijos dalis leis surasti tuos praeitų gyvenimų etapus, kuriuose buvo įvykusios situacijos, kurios tapo mūsų šiandieninių problemų priežastimis.

2. Meditacinė praktika – darbas su septyniomis giminės kartomis, kuris atveria galimybių potencialą. Teisingas ryšys su giminės energija leidžia efektyviai tvarkyti savo gyvenimą, o taip pat skatina dvasinį tobulėjimą.

3. Rebefingas – tai intensyvaus kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Jis padės užtvirtinti pasiektą rezultatą.

13.00 – 14.00 ATSISVEIKIMAS SU JŪRA.

14.00 – 15.00 STOVYKLOS PABAIGA.IŠVYKIMAS.

SPECIALISTAI

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“, vykdo projektą „Reiki pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

Jolanta Šindeikienė sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą.  Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, įgijo sertifikatus.

J. Šindeikienė REIKI ASOCIACIJOS steigėja ir vadovė. J.Šindeikienė ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“, vykdo projektą „Reiki pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos“.

Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: davusi interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.

STOVYKLOS KAINA

Stovyklos kaina asmeniui:

195 EUR. Gyvenant atskiruose apartamentuose (telpa 4-6 žm.) per du aukštus dviese kambaryje (viengulė ir dvigulė lovos).

180 EUR. Gyvenant atskiruose apartamentuose (telpa 4-6 žm.) per du aukštus trise kambaryje (viengulė ir dvigulė lovos).

Į kainą įskaičiuota programa, nakvynė (patalynė, minivirtuvė su indais) ir pirtis. Maitinimas neįskaičiuotas.

Avansą – 85 EUR perveskite iki liepos 15 dienos

Dėl REKVIZITŲ teirautis: jolanta@netradicineterapija.lt

Kai pervesite avansą, prašau informuoti!

VIETA

Sodyba “Smilgų kopos” – 300 metrų iki jūros!

ADRESAS: Žemaičių Alkos g. 8, Šventoji.

KAIP RASTI: http://www.vytosodyba.lt/#kontaktai

ATSIVEŽKITE

 Maisto, jogos kilimėlį, miegmaišį, patogią avalynę vaikščioti viduje, priemones pirčiai, maudynėms jūroje, sportinę aprangą bei asmens higienos priemones. Turėkite grynųjų pinigų atsiskaitymams.

REGISTRACIJA IKI LIEPOS 15 DIENOS

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt