KALĖDINIS SEMINARAS „Drąsa – sėkmės, laimės ir turto garantas 2023 JUODOJO VANDENS TRIUŠIO METAIS!”

Seminaro data : Gruodžio 11 d.

Seminaro laikas: 11.00 -18.00 val.

Vieta: Trakų raj.Varnikų km. – nerealioje gamtoje už Vilniaus tik 16 km.

Pagal kinų horoskopą, 2023 metų šeimininkas – Vandens triušis. Tai meilus, švelnus ir pūkuotas gyvūnas. Triušiai yra šeimos gyvūnai, kurie rūpinasi savo palikuoniais. Tačiau apie Vandens triušio metus galima visiškai užtikrintai pasakyti, kad jie nebus ramūs. Pagal vedų astrologiją nuo 2023 metų balandžio mėnesio, kai Saulė pereina į Avino ženklą, prasideda naujieji metai, kurie bus susiję su grožiu, blizgesiu, patrauklumu, šlove ir didybe.

O kokios visų zodiako ženklų naujos perspektyvos, iššūkių ir būsimų pokyčių prognozės? Apie tai šventiniame seminare Jums papasakos mūsų svečias vedų astrologas Egidijus Gubinas.

Taip pat šiame šventiniame seminare jūsų laukia meditacijos ir rebefingas, kurie padės išsipildyti norams ir pritraukti harmoniją, laimę bei finansinę sėkmę 2023 metais.

Mielieji, susitikime ir pabendraukite su bendraminčiais prie vaišių stalo, pasimėgaukime buvimu kartu, atlikime praktikas dvasiai, sielai ir kūnui, pasinerkime į būties slėpinius. Gražiai atsisveikinkime su 2022 metais bendraminčių būryje!

Be to, turime jums parengę nemažai malonių šventinių staigmenų!

PROGRAMA

11.00 – 11.30 ŠVENTINIO SEMINARO ATIDARYMAS

11.30 – 12.30 MEDITACIJA „2023 Juodojo Vandens triušio metų energijai harmonizuoti“. (S.Povilaitis).

12.30 – 14.00 PASKAITA. „Astrologinė prognozė – ko tikėtis 2023 m. kiekvienam zodiako ženklui“. Kiekvienam bus suteikta informacija apie tai, koks bus stipriausias jūsų potencialas 2023 metais ir kaip jį išnaudoti. ( E.Gubinas).

14.00 – 15.00 ŠVENTINIAI UŽKANDŽIAI

15.00 – 16.00 BENDRAVIMAS, DOVANĖLĖS IR LOTERIJA

16.00 – 17.00 RYTIETIŠKAS REBEFINGAS– tai intensyvaus kvėpavimo technika, padedanti atlaisvinti vietą laimei, harmonijai ir finansinei sėkmei, išvalant kūną, mintis ir jausmus nuo streso ir baimių (S.Povilaitis).

17.00 – 17.30 JUOKO MEDITACIJA – geresnei transformacijai po rebefingo (S.Povilaitis).

17.30 – 18.00 ŽVAKIŲ MEDITACIJA–norams išsipildyti, koncentruojantis į žvakių šviesą.

ŠVENTINIAI AKCENTAI ( metų veiklos užbaigimas ir atsisveikinimas iki kitų metų):

LOTERIJA!Pagrindinis prizas – paros poilsis dviems žmonėms „MEDAUS PIRTELĖJE“ su pirtimi!
DOVANĖLĖS KIEKVIENAM!
ŠVENTINIS MAISTAS BENDRAM STALUI. Puiku, jeigu atsivežtumėte savos gamybos vegetarinio maisto! Gėrimai taip pat stiprūs, bet nealkoholiniai!

LEKTORIAI

SVEČIAS! Egidijus Gubinas – vedų astrologas, asmeninio ugdymo treneris, lektorius, taip pat turi edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Nuo 2011 metų Maskvoje, Bengališkos Astrologijos mokykloje pradėjo studijuoti vedų astrologiją ir chiromantiją. Nuo 2014 metų gilino šių mokslų žinias pas įvairius Rusijos, Ukrainos astrologus ir chiromantus. 2016 metais sutiko savo vedų astrologijos mokytoją (Guru), kuris priklauso vienai seniausių šioje žemėje esančių vedų astrologijos mokyklų (parampara – mokytojų ir mokinių seka). Jo prižiūrimas toliau gilina vedų astrologijos žinias.

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.
Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą.

Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto “Korekcinės chiropsichologijos” seminare, įgijo sertifikatus. Veda chirologijos mokymus. Aktyviai konsultuoja chirologijoje, konsultacijos metu taiko Vedų filosofijos, su išsilavinimu susijusias žinias, savo sukauptomis žiniomis,ugdant savivertę ir moteriškumą. Lektorė daugiau kaip 10 metų eina saviugdos keliu, pozityviai pakeitė savo ir kitų gyvenimus.

SEMINARO KAINA

Registruojantis vienam žmogui – 35 EUR.

Registruojantis dviems ir daugiau žmonių – 30 EUR/ vienam žmogui.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Registracija patvirtinama tik sumokėjus visą sumą ( 35 eur arba 30 eur) pavedimu:

SEB BANKAS

LT317044000992612280

SIGITAS POVILAITIS

Mokėjimo paskirtis – už kalėdinį seminarą

VIETA: Trakų raj. Varnikų km., Varnikų g.4

KAIP MUS RASTI: http://www.netradicineterapija.lt/kontaktai/

ATSIVEŽKITE: avalynę vaikščioti patalpose, jogos kilimėlį, pledą.

MAISTAS ŠVENTINIAM STALUI

Atsivežkite savo pagamintų su meile vaišių – tiek saldžių, tiek ir sūresnių, rūgštesnių ar aštresnių patiekalų – pageidautina vegetarinių. O gėrimai stiprūs, bet nealkoholiniai!

Susikurkime tikrą šventę sau ir bendraminčiams!

REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TEL. ARBA EL.PAŠTU

Tel.: 8 686 94952

8 682 43651

El. paštas: sigitas@netradicineterapija.lt

jolanta@netradicineterapija.lt