KALĖDINIS SEMINARAS „Ko tikėtis iš 2024 – ųjų ŽALIOJO MEDINIO DRAKONO – galios, stiprybės, sėkmės ir klestėjimo simbolio metų?“

Seminaro data : Gruodžio 10 d.

Seminaro laikas: 10.30 -17.30 val.

Vieta: Trakų raj.Varnikų km. – nerealioje gamtoje už Vilniaus tik 16 km.

2024-ieji metai pagal Kinų horoskopą bus Žaliojo drakono metai.  Pagal Rytų kalendorių Drakonas laikomas stipriausiu Kinų horoskopo ženklu. Žaliasis drakonas yra galios, stiprybės, sėkmės ir klestėjimo simbolis, todėl ateinantys metai daugeliui žmonių bus derlingas metas. 2024 metai bus ypač palankūs ir sėkmingi tiems žmonėms, kurie gimė Drakono metais. O kokios visų zodiako ženklų naujos perspektyvos, iššūkių ir būsimų pokyčių prognozės? Apie tai šventiniame seminare Jums papasakos mūsų svečias iš Latvijos vedų astrologas Aleksandras Bespalovas.

Taip pat šiame šventiniame seminare jūsų laukia meditacijos ir rebefingas, kurie padės išsipildyti norams ir pritraukti harmoniją, laimę bei finansinę sėkmę 2024 metais.

Mielieji, susitikime ir pabendraukite su bendraminčiais prie vaišių stalo, pasimėgaukime buvimu kartu, atlikime praktikas dvasiai, sielai ir kūnui, pasinerkime į būties slėpinius. Gražiai atsisveikinkime su 2023 metais bendraminčių būryje!

Be to, turime jums parengę nemažai malonių šventinių staigmenų!

 PROGRAMA

10.30 – 11.00 ŠVENTINIO SEMINARO ATIDARYMAS

11.00 – 12.00 MEDITACIJA „2024-ųjų Žaliojo Medžio Drakono metų energijai harmonizuoti“. (S.Povilaitis).

12.00 – 13.30 PASKAITA (rusų kalba). „Astrologinė prognozė – ko tikėtis 2024 m. kiekvienam zodiako ženklui“. ( A.Bespalovas).

13.30 – 14.30 ŠVENTINIAI UŽKANDŽIAI

14.30 – 15.30 BENDRAVIMAS, DOVANĖLĖS IR LOTERIJA

15.30 – 16.30 RYTIETIŠKAS REBEFINGAS– tai intensyvaus kvėpavimo technika, padedanti atlaisvinti vietą laimei, harmonijai ir finansinei sėkmei, išvalant kūną, mintis ir jausmus nuo streso ir baimių (S.Povilaitis).

16.30 – 17.00 JUOKO MEDITACIJA – geresnei transformacijai po rebefingo (S.Povilaitis).

17.00 – 17.30 ŽVAKIŲ MEDITACIJA–norams išsipildyti, koncentruojantis į žvakių šviesą.

ŠVENTINIAI AKCENTAI ( metų veiklos užbaigimas ir atsisveikinimas iki kitų metų):

  • LOTERIJA!Pagrindinis prizas – paros poilsis dviems žmonėms „MEDAUS PIRTELĖJE“ su pirtimi!
  • DOVANĖLĖS KIEKVIENAM!
  • ŠVENTINIS MAISTAS BENDRAM STALUI. Puiku, jeigu atsivežtumėte savos gamybos vegetarinio maisto! Gėrimai taip pat stiprūs, bet nealkoholiniai!

DĖMESIO PUIKI NAUJIENA! GARSAUS LATVIJOS ASTROLOGO INDIVIDUALIOS JYOTISH ASTROLOGIJOS IR CHIROMANTIJOS KONSULTACIJOS!

Gruodžio 9-10 dienomis turėsite unikalią galimybę užsiregistruoti individualiai Jyotish astrologinei arba chiromantijos konsultacijai pas Aleksandrą Bespalovą.

Jyotish astrologinės konsultacijos metu pagal gimimo datą sudaromas individualus horoskopas, kuris apima visus aspektus – santykius, vaikus, karjerą, sveikatą, finansus, tikslą, karminius uždavinius, kuriuos reikia išspręsti šiame gyvenime ir kt.

Chiromantijos konsultacijos metu ištiriamos visos delnuose esančios linijos, ženklai, jų reikšmės ir deriniai. Didžiausias dėmesys skiriamas pinigų ženklams, prisirišimo ir vaikų linijoms. Atliekama išsami likimo, gyvenimo, profesijos ir turto linijos analizė. Sudėtingos linijos gali būti koreguojamos.

A.Bespalovas konsultuoja rusų arba anglų kalbomis.

Konsultacijos kaina: 40 min. – 100 eur, 1 valanda 20 min. – 200 eur

Konsultacijos vyks: gruodžio 9 d. Verkių g.5, “Reiki erdvė“, Vilniuje. Gruodžio 10 d. konsultacijos vyks ten, kur vyks seminaras – Trakų raj., Varnikų km. Varnikų g. 4

REGISTRACIJĄ VYKDO A.BESPALOVAS (rusų arba anglų kalba): aleksandrbespalov108@gmail.com; +371 29933276

LEKTORIAI

SVEČIAS iš Latvijos! Aleksandras Bespalovas – Vedų astrologijos, chiromantijos ir numerologijos guru, knygų autorius, vastu konsultantas (erdvės harmonizavimas). Nuo 2000 m. jis mokėsi pas įvairius mistikus meistrus Indijoje, įskaitant daktaro K. N. Rao mokyklą. Individualias konsultacijas teikia jau daugiau nei 19 metų. Per šį laiką jau peržiūrėjo daugiau nei 15 000 atvejų. Konsultuoja sėkmingus verslininkus, visuomenės veikėjus ir visus, kuriems reikia pagalbos. Koreguoja delnų linijas, parenka reikiamus upajinus, akmenis ir kitus likimo korekcijos būdus. A.Bespalovas visame pasaulyje veda mokymus, seminarus, vebinarus ir rašo knygas. Turi Vedų Brahmano iniciaciją, atlieka Vedų ugnies ritualus (Jagijas), kurios padeda pašalinti neigiamą karmą ir įveikti įvairias gyvenimo situacijas. Jis aktyviai valdo savo Youtube kanalą su 165 tūkst. prenumeratorių, kuriame pasakoja apie astrologines prognozes, chiromantiją ir kt.

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, sertifikuota Reiki MEISTRĖ MOKYTOJA (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralią sistemą.

Chirologė – baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto “Korekcinės chiropsichologijos” seminare,  įgijo sertifikatus. Veda chirologijos mokymus. Aktyviai konsultuoja chirologijoje, konsultacijos metu taiko Vedų filosofijos, su išsilavinimu susijusias žinias, savo sukauptomis žiniomis,ugdant savivertę ir moteriškumą. Lektorė daugiau kaip 10 metų eina saviugdos keliu, pozityviai pakeitė savo ir kitų gyvenimus.

SEMINARO KAINA – 35 EUR.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

Registracija patvirtinama tik sumokėjus visą sumą (35 eur ) pavedimu:

SEB BANKAS

LT317044000992612280

SIGITAS POVILAITIS

Mokėjimo paskirtis – už kalėdinį seminarą

VIETA: Trakų raj. Varnikų km., Varnikų g.4

KAIP MUS RASTI: http://www.netradicineterapija.lt/kontaktai/

ATSIVEŽKITE: avalynę vaikščioti patalpose, jogos kilimėlį, pledą.

MAISTAS ŠVENTINIAM STALUI

Atsivežkite savo pagamintų su meile vaišių – tiek saldžių, tiek ir sūresnių, rūgštesnių ar aštresnių patiekalų – pageidautina vegetarinių. O gėrimai stiprūs, bet nealkoholiniai!

Susikurkime tikrą šventę sau ir bendraminčiams!

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, NES VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TEL. ARBA EL.PAŠTU

Tel.: +370 686 94952

+370 682 43651

El. paštas: sigitas@netradicineterapija.lt

jolanta@netradicineterapija.lt