GONGBIRTHING – GONGAI IR KVĖPAVIMAS VILNIUJE!

Laikas – 2020 vasario 25 d. 20 val. 

Vieta - BODY LOUNGE, Sakalų g.2, Vilnius (tik 15 dalyvių)

KIEKVIENAS YRA UNIKALIAI NUOSTABUS. Tai kodėl tiek daug žmonių dėvi “kaukes” ?

Iškvėpk, įkvėpk ir būk – STIPRUS, SAUGUS, LAISVAS…
NUOGA TIESA sau pačiam, šio vakaro temoje..

GongBirthing – Gongai ir Rebefingas – DU MEISTRAI – DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA!
Su SIGITU POVILAIČIU ir RAIMONDU BINKAUSKU!

KAIP VYKSTA:
Vakaro praktinėje dalyje kvėpuosime tam tikrais ritmais, kai tuo pat metu skambės gongai, vyks garso terapijos sesija.
Dėmesys skiriamas kiekvienam dalyviui asmeniškai, jeigu reikia, pasiūlomi individualūs kvėpavimo ritmai, bei asmeninė garso erdvė.

Šešerius metus kartu dirbantys šios programos kūrėjai pasidalins savo patirtimi, taip pat, atsakys į jūsų į klausimus, pamokys ir padės taisyklingai praktikuoti “GongBirthing;ą

KOKIA NAUDA:
Kiekvienas susitikimas, tai ne vien sesija, bet ir seminaras pažinimui, patyrimui, savikeitai. Kiekvieną sesija – gilus apsivalymo ir vidinės savireguliacijos, savikeitos procesas.
KŪNUI: Gilus poilsis ląstelių lygmenyje. Pailsi nervų sistema, gerėja savijauta, organų veikla, hormonų pusiausvyra valosi organizmas.
PROTUI: Atsipalaiduoja protinė įtampa. Per daugelį metų patirto streso, įvairių patirčių, baimių, kitų emocijų padariniai, mąstymo stereotipai ir kiti laisvą ir sveiką suvokimą įtakojantys veiksniai, apsivalo. Apsivalo sąmonė ir pasąmonė, atveriant kelią naujam savęs ir aplinkos suvokimui.
DVASIAI: Patiriamas gilesnis ryšys su savo dvasine būtimi, laisvėja tikroji kūrybinė savo gyvenimo galia.

PROGRAMA:
*Praktiniai patarimai, pasiruošimas
*GorgBirthing’as – Sąmoningo kvėpavimo ir garso terapijos sesija vakaro tema.
*Meditacija

KAIP PASIRUOŠTI:
Turėkite kilimėlį ir pledą, judesių nevaržančius rūbus.

Informacija ir registracija:
+370 655 55254, el.p.gongocentras@gmail.com (Raimondas)
+370 68694952 el.p. sigitas@netradicineterapija.lt (Sigitas)

DAR ŠIEK TIEK APIE GONGBIRTHING: (Rebefingo ir Gongų sintezė)
Ilgai brandinta mintis tapo nepaprastai efektyviu vidinės savikeitos instrumentu. Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis – rytietišką kvėpavimo techniką ir garso terapijos praktiką, atsivėrė nauja galimybė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

REGISTRACIJA BŪTINA:
Tel.: +370 655 55254, El.p.gongocentras@gmail.com
Kaina 25 Eur/asm.
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

REKOMENDACIJOS:
Būkite bent 1,5 val nevalgę ir 1val. negėrę
Turėkite su savimi ką pasikloti ir užsikloti (kilimėlį, pledą ar tiesiog miegmaišį)

Susitikimas kas kart kitoks, išlaisvinantis nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mąstymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje. Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje „įsijungia“ vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.

Seminarą veda: Raimondas Binkauskas ir Sigitas Povilaitis. Dalyvio indėlis: 25 Eur., Registracija patvirtinama tik užsiregistravus: el paštu gongocentras@gmail.com, tel.: 8655 55254(Raimondas) sigitas@netradicineterapija.lt, tel.: 8686 94952(Sigitas)

„GongBirthing‘as“ didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais.

https://www.youtube.com/watch?v=IJJtvyOWVPc

Raimondas Binkauskas – gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis.
Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais.
Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

Sigitas Povilaitis – jau 30 metų dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką. REIKI ASOCIACIJOS steigėjas. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdo projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.
Plačiai dalyvauja žiniasklaidoje: TV3 laidos “Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa” vienas vedančiųjų ekstrasensų, dalyvavo laidose “Yra kaip yra”, davęs interviu leidiniams “Būrėja”, “Natūralioji medicina”, “Prie kavos”, “Ji”, “Moters savaitgalis”, “Mažylis”, “delfi”, “lzinios”, “15min.”, “lrytas” ir kt.