REIKI FESTIVALIS 2024!

Puiki idėja dvasinėms atostogoms!

Šiemet jau 26 – tus metus iš eilės vyks Reiki stovykla, kuri prieš 7-erius metus išaugo į Reiki festivalį. Jį rengia sertifikuoti Reiki Meistrai Mokytojai Sigitas Povilaitis ir Jolanta Šindeikienė. Jau apsilankiusieji Reiki stovykloje atsiliepia apie ją, kaip apie puikią vietą pagilinti Reiki praktiką, pasisemti žinių, išmokti naujų praktikų, susitikti su bendraminčiais ir paskanauti puikaus vegetarinio maisto – Prasado. Prasadas – tai palaimintas, pašventintas maistas, kuris pagamintas su meile ir su pasiaukojimu ir pasiūlytas Viešpačiui.

Įvairios praktikos stovykloje leis giliau pažvelgti į save ir paskatins dvasinio tobulėjimo procesą, pagerins savijautą. Reiki stovykla skirta ne tik Reiki pakopas turintiems, bet ir Reiki praktika besidomintiems žmonėms ir visiems, puoselėjantiems sveiką gyvenimo būdą.

Savaitė su Reiki puikiai tinka “perkrauti” smegenis!

Kaip ir praeitais metais, kviečiame geriausius Mokytojus ir specialistus iš įvairių liaudies medicinos, psichologijos, dvasinių praktikų sričių. Kviesime Reiki Meistrus ir bus pakartotinės inicijacijos – REIDZIU jau turintiems Reiki pakopas, o neturintiems- tai bus nuostabi galimybė pabūti Reiki energijos sukūryje! Taip pat dalyvausime apvalančiame Ugnies rituale! Ir puikios kelionės gongų garsuose!

Šiemet pas mus atvyks daug svečių Mokytojų ir specialistų iš Latvijos! Kaip visada lankysis Ilona su Liudmila su naujais mineralais ir atrologine prognoze 2024-2034 metams, pirtininkė Kristina, aiškiaregė Daiga, transformacinio žaidimo praktikė Evija!

Stovyklos laikas: 2024 m.liepos 1-7 d.

Liepos 1d. (pirmadienį) atvykimas 11.00 – 12.30 val.

Festivalio pradžia – liepos 1 d. 13.00

Festivalio pabaiga – liepos 7 d. 14.00

Stovyklos vieta Alytaus rajone: Sodyba “Pas Algirdą” įsikūrusi ant Gailinto ežero kranto, kurią supa miškai, kalvos ir kloniai. Sodyboje ramybė, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis, didžiulis įžuvintas tvenkinys. Taip pat yra pirtis. Sodyba renovuota 2018 metais.

Daugiau informacijos: http://www.genute.lt/Pas-Algird/Galerija/

Reiki stovyklos tvarkaraštis*

7.00 -8.00    Rytinė mankšta

9.00-9.30     Pusryčiai*

10.00-12.00 Svečių paskaitos ir praktikos**

12.00-12.30 Meditacija Žemei

13.00-13.30 Pietūs*

13.30-15.00 Pietų pertrauka

15.00-17.00 Reiki praktika

17.00-19.00 Praktiniai užsiėmimai***

19.00-19.30 Vakarienė*

19.30-22.30 Individualios konsultacijos ir seansai, procedūros****,papildomi užsiėmimai*****.

22.30-06.30 Ramybės laikas

* Vegetarinis maistas – Prasadas.

** Svečių paskaitos ir praktikos. Kiekvieną dieną vis kitas mokytojas ar specialistas.

*** Kiekvienos dienos dienotvarkė skirsis meditacijomis ir praktiniais užsiėmimais. Praktiniuose S.Povilaičio užsiėmimuose bus atliekama: regresinė terapija, rebefingai, įvairūs seansai, integralinė numerologija, emocijų išlaisvinimo technikos ir kt.

**** Svečių individualios konsultacijos, seansai, užsiėmimai, seansai ir kt.

*****Vaikščiojimas ant stiklų, pirtis, ritualai prie laužo ir kt.

MAISTĄ GAMINS

Advaita Čandra – daugiau kaip 15 metų dvasinį gyvenimą propaguojantis virtuvės šefas (13 m. gaminimo patirtis), turintis II Reiki inciaciją, jogos mokytojas (7 m. patirtis), daugiau kaip 13 metų praktikuojantis ne tik kūno (HATHA) bet ir meilės bei atsidavimo (BHAKTI) jogą, sąmoningo gyvenimo kūrėjo koučeris, indiškos muzikos grojimo mokytojas (“Kirtano akademija”). Organizuoja įvairius mokymus, kursus, stovyklas, programas: maisto gaminimas (“Advaita Foods”), joga pradedantiesiems ir pažengusiems (“Advaita Joga”), sąmoningo gyvenimo kūrimo, savo potencialo atradimo bei jo realizavimo, visapusiško bei laimingo gyvenimo gausoje subalansavimo. Yra įkūręs indiškų prekių krautuvėlė internete www.advaitamarket.lt .

Advaita Čandra yra kantrus, ryžtingas ir atsakingas, nuoseklus ir sistemingas, nors dažnai nevengiantis ir spontaniškumo, savo sritis išmanantis, mokytojas ir Jūsų tarnas. Gebantis subtiliai ir giliai pažvelgti į situaciją, žmogų ar įvykį ir padėti atrasti atsakymus į Jums aktualius gyvenimo klausimus. Kai reikia švelniai paaiškinantis, o kai reikia, moka ir griežtai pasakyti. Pozityvus, motyvuojantis ir su geru humoru jausmu.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Jogos, mitybos, sveikatos bei dienos rėžimo pagal vedas/ajurvedą.

Kaina – INDIVIDUALI AUKA.

SVEČIŲ PASKAITOS IR INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS*

LIEPOS 1 DIENA – KINŲ VAIZDINIŲ MEDICINA

Vytenis Sinkevičius – yra vyrų klubo ,,Šviesos Karys” įkūrėjas, ,,Astroqigong –Sveikas Žmogus” ir ,,Trigubo Imuniteto Galia” sistemų autorius. Jau 10 metų profesionaliai užsiima Kinų Vaizdinių Medicinos diagnostika ir poveikiu, asmeniniais organizmo valymo, priešuždegiminės mitybos planais, Visceraliniu, Tui-Na ir gydomuoju masažu, astrologinėmis konsultacijomis (Hamburgo mokykla, harmonizuoja namų erdves Feng Shui paveikslų pagalba, veda Džun Juano Čigong ir Tai Chi praktinius užsiėmimus, sudarinėja asmeninius planus. Organizuoja maratonus, meditatyvinius ir sveikatingumo retritus, stovyklas. Gamtoje, verslo mokymus (team building) ir veda pirties keliones.

PASKAITA – PRAKTIKA (nemokama): Kinų vaizdinių medicinos diagnostika ir poveikis.

Unikalus gyvybinės energijos aktyvacijos ir natūralaus išgijimo metodas, kuris paremtas senovės kinų medicina. Meistro Siu Mingtang mokykla. Kinų vaizdinių medicina – tai nauja, unikali, holistinė pažangios medicinos mokslo šaka. Ji turi savo teorinę sistemą, susiformavusią atgaivinus ir išplėtojus senovės kinų gydytojų Bjien Čiue ir Chua To diagnostikos bei gydymo metodus.Meistro Siu Mingtang pastangomis kinų vaizdinių medicina oficialiai pripažinta kaip Tradicinės kinų medicinos inovacija.

Kas yra Vaizdinių medicina? Kas yra Vaizdinys? Gyvenimo modelis: fizinis, energinis ir dvasinis ligos ir sveikatos modelis. Tradicinė Kinų medicina. Džun Juano Čigong ir energijos valdymas. Diagnostika: kūnu, delnu, pulso ir vaizdinio. Vaizdinių medicinos terapija.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

1. ASTROQIGONG DIAGNOSTIKA

LIGOS;

IMUNITETO – TRIGUBO IMUNITETO GALIA METODAS;

SANTYKIŲ;

Kinų Vaizdinių Medicinos PULSO diagnostika – VAIZDINIO DIAGNOSTIKA (vertė 70 eur);

Lauko ir čakrų diagnostika su virgule ir švytuokle – PSICHOMETRIJA (vertė 70 eur);

Astromedicininė diagnostika – HAMBURGO ASTROLOGIJA (vertė 50 eur);

Mitybos balanso diagnostika – SAUSO KRAUJO LAŠO LĄSTELĖS TYRIMAS (vertė 178 eur);

Priežasties nustatymas;

Terapijų plano sudarymas;

Organizmo valymo ir mitybos plano sudarymas pagal

ląstelės tyrimus.

Vertė 368 eur – 168 eur nuolaida = 200 eur.

Trukmė – 2 val. 30 min., kaina – 180 EUR (vietoje įprastos 200 EUR).

2. ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA (HAMBURGO ASTROLOGIJOS MOKYKLA)

• PASKIRTIS – kosminio horoskopo sudarymas;

• ROLĖ IR TALENTAI – įsikūnijimo horoskopo sudarymas;

• PROTĖVIAI – susijungimas su 7 kartom;

• SANTYKIAI – antros puselės pritraukimas, suderinamumas;

• POTENCIALAS – namų sistema;

• SAVIREALIZACIJA – kaip atrasti save XXIa?;

• PROGNOSTIKA – ką jums žada šie metai?

• ASTROMEDICINA – karminių ligų diagnostika.

Trukmė – 1 val., kaina – 40 EUR (vietoje įprastos 50 EUR)

3. ASTROQIGONG POVEIKIS

Rytų Vaizdinių Medicinos poveikio terapinis seansas – ČIGONG TERAPIJA:

• VISCERALINĖ terapija (pilvo organų masažas);

• TUI-NA masažas;

• VALYMAS: fizinis, energinis, emocinis, mentalinis, informacinis, dvasinis;

• BLOKŲ NUĖMIMAS: fizinių, energinių, emocinių, mentalinių, informacinių, dvasinių;

• STIMULIAVIMAS: energinio praeinamumo (BAT) ir energijos aktyvacija;

• ČAKRŲ IR LAUKO balansas;

• ATSTATYMAS: ligos priežasties naikinimas;

• PALAIKYMAS: čigong ir Tai Či praktikų rekomendacijos (savigydos retritai).

Trukmė – 1 val., kaina – 60 EUR (vietoje įprastos 70 EUR)

———————————————————————————————–

 LIEPOS 1-4 DIENOS – KOBIDO VEIDO MASAŽAS

REIKI Meistrė Mokytoja, SHIATSU ir KOBIDO praktikė, sertifikuota Japoniško terapinės veido procedūros praktikė ( mokytoja D.Gervienė) nuo 2014 metų Rūta Zaikauskaitė.

 Japoniškas terapinis veido masažas (Kobido).

Japoniško terapinės veido procedūros tikslas yra specifiškai ir tiksliai dirbti su veido meridianais bei tsubo, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp veido odos, veido raumenų ir kūno bei subalansuoti emocinę būseną. Procedūra atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai -pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes veikiant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

Svarbiausias procedūros tikslas – padidinti veido odos elastingumą ir pakelti veido odą.

Trukmė – 1,10 val. kaina – 45 EUR.

———————————————————————————————————-

LIEPOS 1-3 DIENOS – MASAŽAI: KERALOS, LIMFODRENAŽINIS, GYDOMASIS.

 Eglė Sabaliauskaitė – atieka masažus jau 14 metų. 2010 m. baigė Ajurvedinio (Keralos) masažo mokymus pas Reiki meistrę, masažo mokytoją, Olgą Kalužiną. Įgijo sertifikatą. Išmoko gydomųjų, limfodrenažinių, anticeliulitinių masažų pas dėstytoją Borisą Tajupovą. 2019 m. baigė terapinio veido, sprando ir galvos masažo mokymus pas masažo meistrę Dianą Gervienę. Įgijo sertifikatą. 2021 m. baigė meridianinių  masažų mokymus pas dėstytoją Auksę Bakanienę.

Masažuodama naudoja aromaterapiją. Dažnai masažą atlieka tiesiog iš pajautimo, apjungdama kelias jau išmoktas technikas.

Ajurvedinis (Keralos) viso kūno ir veido masažas

Tai indiškas masažas, atliekamas specialia, švelnia technika, su aukštos kokybes, šiltais, natūraliais aliejais ir aromaterapija. Ajurvedinis masažas skirtas subalansuoti žmogaus mintis ir fizinį kūną. Masažuojamas visas kūnas, galva ir veidas.

Masažo nauda:

 • Labai gilus atsipalaidavimas.
 • Padeda pašalinti stresą ir emocinę įtampą.
 • Valosi šlakai ir toksinai.
 • Gerėja kraujotaka.
 • Gerėja limfos darbas.
 • Stiprėja imuninė sistema.
 • Gerėja miego kokybė.
 • Atjaunėja veido oda.
 • Po masažo jaučiamas palengvėjimo jausmas, ramybė ir džiaugsmas.
 • Žmogus tampa harmoningesnis.

Atliekant masažą naudojami natūralūs eteriniai aliejai, kurie parenkami kiekvienam žmogui individualiai. Parinktas natūralus kvapas (išgautas iš žolelių, kurios turi gydomųjų savybių),  veikia sąmonę, pasąmonę bei limbinę nervų sistemą, todėl vyksta gilesnis masažo poveikis ir harmonizavimasis.

Trukmė – 1,5 val., kaina – 70 EUR.

Limfodrenažinis viso kūno masažas

Masažo metu veikiama organizmo limfinė sistema, atsakinga už organizmo detoksikaciją bei imuniteto būklę.Taikant limfodrenažinio masažo techniką, stimuliuojama kraujotaka ir limfos tekėjimas. Tokiu būdu šalinami toksinai ir skysčių perteklius iš organizmo.

Masažo nauda:

 • Mažėja skysčių perteklius kūne.
 • Mažėja kūno apimtys.
 • Stangrėja oda.
 • Pagerėja kojų venų būklė.
 • Mažėja celiulitas.
 • Sumažėja sunkumo jausmas kojose.
 • Šalinami šlakai ir toksinai iš kūno.
 • Stiprinama imuninė sistema.
 • Puiki atsipalaidavimo priemonė.

Masažo poveikis jaučiamas jau po vienos procedūros, tačiau siekiant ilgalaikio efekto, reikalingas masažų kursas. Taip pat labai svarbu pakoreaguoti savo mitybą, bei į savo gyvenimą įvesti fizinį aktyvumą.

Trukmė – 1 val., kaina – 50 EUR.

Gydomasis viso kūno masažas

Masažo nauda:

 • Pagerėja kraujotaka.
 • Sumažėja raumenų sąstingis.
 • Padidėja kūno lankstumas.
 • Padeda greitai atsigauti po fizinės treniruotės.
 • Išsimasažuoja įsitempę ir susitraukę kūno raumenys.
 • Sumažėja raumenų skausmas ir patinimas.
 • Mažėja nugaros skausmas.

Norint, kad kūno raumenys išliktų lankstūs, negrįžtų įtampos ir skausmas, o masažo poveikis būtų ilgalaikis, rekomenduojama masažuotis reguliariai.

Trukmė – 1 val., kaina – 50 EUR. Trukmė – 1,5 val., kaina – 60 EUR.

————————————————————————————————————

 LIEPOS 1-3 DIENOS – TAIKOMOJI KINEZIOLOGIJA

Kęstutis Vaivada – baigęs kineziterapijos bakalauro ir magistro studijas, papildomai studijavo taikomąją kineziologiją (TK) taikomosios kineziologijos institute (JAV).

Taikomoji kineziologija – tai specifiniai diagnostikos testai ir metodai, organizmo sistemų bei atskirų organų funkcinės būklės bei jų tarpusavio ryšių ir poveikio vieni kitiems įvertinimas. Taikant TK raumenų testavimo rezultatais galima nustatyti, kurių struktūrų veikla organizme sutrikusi ir praktiškai taikyti sutrikimų šalinimo būdus, pritaikyti individualias terapinio poveikio priemones, nustatyti kiek ilgai jas taikyti ir kt. Taikomi gydymo ir diagnostikos metodai aktyvina natūralius biologinius organizmo savireguliacijos ir sveikatos grąžinimo procesus.

 Trukmė – 1-1,5 val., kaina – 30-50 EUR.

 ————————————————————————————————————

 LIEPOS 2 DIENA – HUMAN DESIGN

Agnė Ambrukaitienė – Tarptautinės Human Design mokyklos sertifikuota Human Design konsultantė ir analitikė (Living Your Design Guide bei Professional Analyst), veda mokymus ir konsultacijas pagal šią sistemą virš 5 metų.

PASKAITA (nemokama): Mano unikalumas pagal Human Design.

Human Design – tai mūsų genetinis kodas. Kas tai yra ir kaip ši sistema gali padėti realizuoti savo prigimtį? Human Design – tarsi mūsų gyvenimo navigacinė sistema, parodanti, kaip veikti ir priimti sau tinkamiausius sprendimus, kad gyventume darnoje su savimi ir Visata. 4 energetiniai tipai ir jų skirtingos prigimtys. Mūsų prigimtis – protas ir kūnas bei jų visuma. Kuo aš manau, kad esu ir kas aš esu iš tiesų? Kas yra Human Design eksperimentas ir kodėl verta jį pradėti?

Savo energetinį tipą galite nusistatyti čia (reikia žinoti gimimo laiką): https://www.jovianarchive.com/get_your_chart

INDIVIDUALI KONSULTACIJA:

Asmeninio dizaino apžvalga ir konsultacija – tai prigimties aspektų atskleidimas, genetinio kodo perskaitymas, kad galėtumėte pradėti gyventi pagal savo prigimtį ir nusiimti visa tai, kas ne jūsų. Konsultacijoje sužinosite, kaip veikti darnoje su savo prigimtimi, priklausomai nuo energijos tipo, kuriuo esate, kaip priimti sau tinkamiausius sprendimus, kokios jūsų stiprybės, paskirtis ir rolė gyvenime. Taip pat kur jus paveikia ir sąlygoja aplinka, o kur greičiausiai išduodate save, savo tiesą bei kaip tai pakeisti į vidinę išmintį.

Trukmė – 1 val., kaina – 100 EUR (įrašoma audio).

 —————————————————————————————————————–

 SVEČIAI IŠ LATVIJOS! LIEPOS 2-3 DIENOS –ASTROLOGIJA IR MINERALAI ( rusų k.)

Ludmila Burda Salajeva – praktikuojanti astrologė, sertifikuota spalvų terapeutė, litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki meistrė.

Ilona Silina – litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki praktikė, Bacho esencijų specialistė.

PASKAITA (nemokamai):

Astrologinė prognozė 2024 – 2034 metams. Koks mūsų laukia artimiausias dešimtmetis? Pagrindinės tendencijos, užtemimai, ypatingos datos.

Grupinis mokamas užsiėmimas:

4 stichijų balansavimas, pasitelkiant garsą ir mineralų energiją. Seanso metu galima išgyventi 4 stichijas, susiliejant su stichijomis per mineralų energiją ir garsą.

Trukmė – 20-30 min. Kaina su nuolaida – 20 EUR/asm.(vietoje 35 EUR).

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Spalvų testas su Aura –Somos buteliukais. Trukmė – 15 min. Kaina – 20 EUR.
 2. Aura diagnostika – auros foto ir konsultacija. Trukmė – 15 min. Kaina – 15 EUR.
 3. Mineralų poveikis aurai ( vienas mineralas). Trukmė – 5 min. Kaina – 10 EUR.
 4. Astropsichologinė konsultacija, „Simbolon“. Trukmė – 15 min. Kaina – 15 EUR.
 5.  Individualus spalvų seansas su spinduline rodykle “Light pen”. Spindulio rodyklė yra tiesioginis spalvų kelias į mūsų kūną ir sąmonę. Darbo procese jos pagalba nuimama įtampa, išlaisvinama vidinė žmogaus energija, atsiskleidžia nauji talentai, galimybės.

Sesijos metu vyksta:

1. auros valymas;

2. auros sutankinimas;

3. čakrų harmonizavimas.

Pagal individualų prašymą, gali vykti blokų šalinimas (stresas, finansai, meilė)

Trukmė – 20 min. Kaina su nuolaida – 53 EUR (vietoje 79 EUR).

—————————————————————————————————————

LIEPOS 2 DIENA– GONGAI: GARSŲ TAKAIS Į TYLĄ

Gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius Raimondas Binkauskas. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis. Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais. Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

PRAKTIKA(nemokama): “Spirit of Peace” – vidinio apsivalymo ir savikeitos programa.

—————————————————————————————————————–

SVEČIAS IŠ LATVIJOS! LIEPOS 3 DIENA – PSICHOLOGINIS TRANSFORMACINIS ŽAIDIMAS ( lietuvių k.)

Evija Čivkule – regresologė, vidinio vaiko terapeutė, Reiki meistrė Mokytoja, pervertinamosios psichologijos konsultantė, psichologinių transformacinių žaidimų vedėja, Orakulo kortelių autorė ir kt.

PRAKTIKA (nemokamai): Psichologinis transformacinis žaidimas „KAIP PADIDINTI SAVO FINANSŲ SRAUTĄ?” Žaidžia/ dalyvauja visi dalyviai.

Kas yra transformaciniai žaidimai?

Tai žaidimo tipas, skirtas dirbti su asmeniniais dalyvio poreikiais, ieškant efektyviausių sprendimų/atsakymų į tam tikrus klausimus. Rezultatas pasiekiamas gavus informaciją apie esamos dalyvio padėties priežastis, jo veiksmus, psichologinį požiūrį ir įsitikinimus žaidimo metu. Transformacinių žaidimų esmė – per lengvą, nuotykių kupiną, žaismingą būdą žmogus pasiekia savo pasąmonės klodus, kuriuose slypi vertingi resursai, padedantys transformuotis.

 Žaidimas bus naudingas tiems, kurie nori:

✔ pamatyti, kaip pinigų srautą veikia požiūris į save;

✔ padidinti savigarbą;

✔ pakeisti mąstyseną;

✔ pamatyti, kaip emocijos ir jausmai veikia pinigų srautą;

✔ pamatyti, kaip pinigų srautą veikia tai, ką kalbame apie pinigus;

✔ ištirti, kodėl pinigai išeina ir dėl ko pinigai ateina;

✔suprasti, ką man reiškia pinigai ir ką jie man suteikia.

Žaidimo autorė sako, kad šis žaidimas jau įsitvirtino visame pasaulyje ir rodo galingus rezultatus. Žaidimas nėra tik apie pinigus, bet ir apie tai, kaip į savo gyvenimą įleisti gausą, naujas

galimybes ir pagerinti savo gyvenimą. Žaidėjai išgyvena tokius galingus transformacinius procesus, kad, dalyviams keičiant savo finansinius įsitikinimus, net iš karto žaidime jie gauna pinigus. Ir kodėl tai vyksta? Nes nauji vidiniai įsitikinimai sukuria išorinius pokyčius.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Transformaciniai žaidimai:

 1. Kaip padidinti savo finansų srautą.
 2. Kaip išpildyti savo svajones.
 3. Mano vidinė jėga.

Individualiai:

Trukmė – 1,5 val., kaina – 40 EUR.

Mini grupėje (suburti patiems):

Trukmė – 1,5 val., kaina – 25 EUR.

Vibroakustinis garsų masažas su Tibeto (Himalajų) dainuojančiais dubenimis.

Trukmė – 0,5 val., kaina – 20 EUR.

Metaforinių asociatyvinių kortelių sesija.

Trukmė – 1 val., kaina – 30 EUR.

———————————————————————————————————-

LIEPOS 3-5 DIENOS – BALANSUOJANTIS, AROMATERAPINIS IR TAŠKINIS MASAŽAI

Karolis Račkauskas – balansuojančių masažų specialistas ir sertifikuotas emocijų paleidimo treneris, savo veikloje žmogų matantis holististiškai ir tikintis, kad visi skauduliai kūne dažnai yra mūsų neišgyventų emocijų pėdsakai. Masažuodamas apjungia įvairias masažų technikas su emocijų paleidimo žiniomis, tokiu būdu padėdamas dar greičiau atsipalaiduoti tiek kūnui, tiek sielai.

Balansuojantis viso kūno masažas – masažo metu pritaikomos klasikinio, segmentinio ir taškinio masažo technikos, pašalinamos gilios įtampos kūne, užtikrinamas kūno balansas (stuburas, pečių juosta, nugaros apačia, galūnės).

Trukmė – 60 min, kaina – 50 EUR. Trukmė – 90 min., kaina – 60 EUR.

Atpalaiduojantis aromaterapinis viso kūno masažas – masažo metu, taikant klasikinio bei aromaterapijos galimybes, įvedama į gilią atsipalaidavimo būseną.

Trukmė – 60 min, kaina – 60 EUR. Trukmė – 90 min., kaina – 70 EUR.

Taškinis masažas masažo kėdėje – masažo metu greitai, bet efektyviai atpalaiduojamos įtampos. Atliekamas masažas per drabužius be aliejaus, nereikia nusirengti. Dažniausiai masažo metu atpalaiduojamos šiuolaikiniam žmogui įprastose vietose (pečių juostoje, kakle, nugaroje) susikaupusi įtampa. Tokiu būdu atkuriamas balansas stubure – žmogaus ašyje.

Trukmė – 15min, kaina – 15 EUR. Trukmė – 30 min., kaina – 25 EUR.

—————————————————————————————————————-

SVEČIAI IŠ LATVIJOS! LIEPOS 3 DIENA – SENOVINĖ LATVIŲ PIRTIS ( rusų k.)

Kristīne Sīle – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistrė, neurografikos instruktorė, estetikos koučerė, astrologė, praveda senovinius ir šiuolaikinius ritualus. Kristina daugiau kaip 10 metų užsiima sveikatinimo veikla, pirties ritualais, astrologija, spalvų, augalų ir mineralų terapija ir kt.

Krists Zeltiņš – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistras, vibroakustinio masažo specialistas.

INDIVIDUALIOS PROCEDŪROS:

 1. Individualus tradicinis latvių pirties ritualas (3 dalys): apšilimas, vanojimas su vantomis, kūno masažas su medumi ir gintaru. Trukmė – 1 val., kaina – 35 EUR.
 2. Vibroakustinis seansas su ievos vantomis ir čakrafonais. Trukmė – 20 min., kaina – 15 EUR.

——————————————————————————————————-

 LIEPOS 3,5,7 DIENOMIS – HATHA JOGA

Advaita Čandra – daugiau kaip 15 metų dvasinį gyvenimą propaguojantis jogos mokytojas (7 m. patirtis), daugiau kaip 13 metų praktikuojantis ne tik kūno (HATHA) bet ir meilės bei atsidavimo (BHAKTI) jogą. Turi II Reiki pakopą.

MANKŠTA (nemokama): Hatha joga – optimalus asanų (statinių padėčių) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) kompleksas harmonizuojantis, gydantis kūną ir sielą. Užsiėmimas nuramins protą ir padidins gyvenimo potencialą.

 ————————————————————————————————————-

 LIEPOS 4 DIENA- UGNIES RITUALAS – JAGJA

 Anantara das yra lietuvis bhakti jogas, Vedų žinovas, knygų autorius, lektorius. Anantara das – tai jo dvasinis vardas, kurio pirmasis žodis reiškia „beribis“, antrasis – „tarnas“. Ir tai bene tiksliausia apibrėžia Anantaros das misiją: su besąlygiška meile kiekvieną akimirką padėti žmonėms, kurie kenčia, jaučiasi paklydę ir nemylimi.

Lietuvoje ir užsienyje Anantara das aktyviai organizuoja stovyklas, paskaitas, rengia asmenines konsultacijas. Dažniausios problemos, dėl kurių į jį kreipiasi žmonės, paprastai yra tos pačios: nuo nesklandumų šeimoje iki sudėtingų priklausomybių, nuo sveikatos sutrikimų iki savo pašaukimo paieškos. Šioms problemoms spręsti Anantara das pasitelkia vedines žinias – visa tai jis sudėjo į dvi savo išleistas knygas: „Meilės troškulys. Vedų išmintis ieškantiems“ ir „Santykių menas“.

PASKAITA (nemokama): Sunkūs ir lengvi laikai. Kas juo nulemia?

UGNIES RITUALAS – JAGJA

Jagja – tai vidinio ir išorinio apsivalymo ritualas nuo savo praeityje padarytų nuodėmių mintimis, žodžiais ir darbais. Ceremonijos metu apsivalo atmosfera ir erdvė 200 metrų atstumu. Ugnis apvalo ir gydo žmones, kurie tiesiogiai dalyvauja rituale, bei tuos, kurie randasi netoli. Ceremonijos metu atsipalaiduoja protas ir žmogus tampa ramus. Ugnies poveikio dėka gerėja proto funkcijų darbas, valosi kraujas, neutralizuojamos bakterijos.

Norintys dalyvauti aukojimo palankumo ugnies rituale turi:

1. Laiku atvykti į renginį.

2. Atvykti su švariais rūbais.

3. Iki aukojimo ritualo pasninkauti (nieko nevalgyti, gerti galima)

Kaina – INDIVIDUALI AUKA.

———————————————————————————————————–

LIEPOS DIENA – SCHEMŲ TERAPIJA

 Genovaitė Petronienė – jau 30 metų praktikuojanti psichologė psichoterapeutė, aštuonių knygų ir „Žinių radijo“ autorinės psichologinės laidos „Apie tave“ autorė, nuolat dalyvaujanti žiniasklaidoje ir vedanti seminarus. Paskutinius penkerius metus labiausiai gilinasi į efektyvų savo būsenų ir asmenybės dalių keitimą pagal kognityvinę schemų terapiją. Tarptautinės schemų terapijos asociacijos pažengusio lygio psichoterapeutė.

PASKAITA/PRAKTIKA( nemokama):Asmenybės dalių būsenų valdymas pagal schemų terapiją.

Kiekvienas iš mūsų susiduria su būsenomis, kurios netinka tai situacijai, kurioje esame. Visi mes savo viduje turime vidinį vaiką, vidinį kritiką, sveiką suaugusį, galime tapti atsietais nuo savo jausmų, galime „persistengti“, t.y. jausdamiesi silpni galime elgtis arogantiškai, kontroliuoti kitus ir t.t. Taip mumyse pasireiškia daug įvairių asmenybės dalių ir būsenų. Svarbu, kad „vidinis vaikas“ įsijungtų, kai yra saugu, sveikas suaugęs, kai tarp emocijų prireikia proto ir reikia suprasti kitus. Na, o tokias dalis, kaip išsigandęs, vienišas, piktas vaikas, vidinis kritikas, kaltintojas, reikalautojas ir kt. verta išmokti keisti. Seminare praktiškai mokysimės kaip susigaudyti, kuri iš asmenybės dalių veikia konkrečiu momentu ir kaip ją perdirbti, jei mums duotu momentu reikia kitos būsenos. Seminaro metu susipažinsime su svarbiausiomis būsenomis, jų valdymo būdais ir pamėginsime keisti keletą jų.

—————————————————————————————————————–

LIEPOS DIENA – REGĖJIMO GERINIMAS PAGAL V.H. BEITSO METODĄ

Sigita Labutienė – Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narė, regėjimo gerinimo stovyklų Lietuvoje pradininkė, sertifikuota V.H.Beitso metodo mokytoja, lektorė. Prieš keturiolika metų atsisakiusi akinių, sustiprinusi savo regėjimą, Sigita šiuo metu dalinasi patirtimi ir visame pasaulyje žinomo oftalmologo V. H. Beitso paliktomis žiniomis, leidžiančiomis sustiprinti ar net visiškai atsistatyti gerą regėjimą nepriklausomai nuo diagnozės.

PASKAITA/PRAKTIKA ( nemokamai): Kaip vėl gerai matyti be akinių?

Akies veikimo principai ir pagrindinės regėjimo blogėjimo priežastys. Kaip išsaugoti gerą regėjimą ilgą laiką dirbant su kompiuteriu? Kodėl akių mankšta ir pratimai neduoda ilgalaikio rezultato? Paprasti praktiniai metodai, leidžiantys atstatyti ir stiprinti regėjimą. Praktiniai užsiėmimai. Klausimai – atsakymai.

————————————————————————————————–

LIEPOS 5 DIENA – KINŲ TAŠKINĖ PROCEDŪRA (akupunktūra)

Monika Bičiūnaitė –Papildomos ir alternatyvios sveikatos priežiūros (PASP) licencijuota akupunktūros specialistė. Lietuvos akupunktūros gydytojų asociacijos narė.Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė (LNDT), Menų (dramos) terapijos magistrė, Veda individualius bei grupinius dramos terapijos užsiėmimus gyvai ir nuotoliniu būdu. Juoseintegruoja tradicinės kinų medicinos žinias, skirtas saugiai savipagalbai. Taip pat šiomis temomis veda seminarus bei edukacijas. Kinų taškinė procedūra (akupunktūra) padeda pašalinti įvairių ligų skausmą, galvos ūžimą, svaigimą, kraujotakos sutrikimus, rankų skausmus ir tirpimą, kojų raumenų skausmą, klubo ir sąnarių skausmą, juosmens, nugaros raumenų skausmą, stuburo skausmą nuo išvaržos, sutrikusią psichoemocinę būseną, sumažėja stresas, nuovargis, nemiga, nerimo bei depresijos simptomai.

Kinų taškinė procedūra (akupunktūra), atliekama individualiai kiekvienam žmogui pagal poreikį ar problemą (galvos, pečių, nugaros, kelio sąnarių, viso kūno ir kt.).

Trukmė – iki 50 min, kaina – 60 EUR.

———————————————————————————————————-

SVEČIAS IŠ LATVIJOS! LIEPOS 5-7 DIENOS – INFORMACIJOS PER KRISTALŲ ENERGIJĄ NUSKAITYMAS ( rusų k.)

 Daiga Škinke yra sertifikuota gyduolė iš Latvijos. Daugiau nei 15 metų dirba su įvairiais liaudies medicinos metodais – medžio energija, kristalų ir mineralų terapija, informacijos per kristalų energiją nuskaitymais, gintaro terapija, gydomųjų kremų ir tepalų ruošimu, kasdien užsiima liaudies medicinos praktika, organizuoja seminarus, meistriškumo kursus, gamina gydomąją kosmetiką su gintaru.

 PASKAITA/PRAKTIKA( nemokama): Kristalų ir mineralų poveikis žmogui, kaip šią galią panaudoti kasdienybėje.

Kristalai ir mineralai yra visada ir visur aplink mus. Jų energija labai stipri ir gydanti, bet kartu dar nepažinta. Paskaitos metu lektorė supažindins su šiuo paslaptingu pasauliu ir papasakos, kaip praktiškai dirbti su kristalais ir kokį informacijos lauką jie atveria. Taip pat bus galimybė susipažinti su lektorės gaminamais gydomaisiais gintaro kremais ir jų savybėmis.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Asmeninė kristalų konsultacija. Asmeninės kristalinės žinutės, paaiškinimai ir konsultacija.

Trukmė – 30-45 min, kaina – 20 EUR.

—————————————————————————————————————–

LIEPOS 5-7 DIENOS – GILUMINIS, SPORTINIS, ATPALAIDUOJANTIS, ANTICELIULITINIS, GALVOS, KOJŲ IR VEIDO MASAŽAI

Beata Lavrinovič – nuo 2021metų sertifikuota masažo terapeutė. Turi I Reiki pakopą. Atlieka kobido, giliųjų audinių, trigerinių taškų, klasikinius, giliai atpalaiduojančius, sportinius raumenų įtampą paleidžiančius, anticeliulitinius masažus. Kvalifikaciją nuolat kelia įvairiuose masažo kursuose, mokosi skirtingų technikų. Kiekvienas masažas, kaip ir žmogus, yra individualus, derina skirtingų technikų judesius.

Atpalaiduojantis masažas. Jo metu masažuojamas visas žmogaus kūnas. Masažuojamas žmogus nejaučia jokio skausmo ar kitų nemalonių pojūčių, kurie gali kelti diskomfortą. Toks atpalaiduojantis masažas – labai maloni patirtis, padedanti lengviau nusiraminti ir atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir protą.

Trukmė – 60 min, kaina – 45 EUR.

Giluminių audinių masažas. Jo metu taikomas ilgalaikis slėgis, naudojant lėtus, gilius spaudžiamuosius masažo judesius, kad būtų pasiekti vidiniai raumenų ir jungiamųjų audinių sluoksniai. Tai padeda suskaidyti po traumos susiformavusį randinį audinį, sumažinti įtampą raumenyse ir audiniuose. Tai ypač naudinga pastoviai įsitempusioms ir susitraukusioms kūno vietoms, tokioms kaip standus kaklas, įsitempusi apatinė nugaros dalis ir skaudantys pečiai.

Trukmė – 60 min, kaina – 45 EUR.

Sportinis masažas. Jis skirtas ne tik profesionaliai sportuojantiems, bet ir labai fiziškai pavargusiems žmonėms. Šis masažas yra stipresnis už klasikinį, jis yra populiarus tarp gilesnio masažo mėgėjų. Sportinis masažas efektyviai mažina fizinį nuovargį, pašalina susikaupusią pieno rūgštį iš raumenų, sunkumo pojūtį galūnėse, gerina medžiagų apykaitą, šildo, mažina fizinio nuovargio sukeltą skausmą.

Trukmė – 60 min, kaina – 50 EUR.

Galvos masažas. Jis suaktyvina galvos kraujotaką, pamaitina plaukų šaknis, sumažina plaukų slinkimą, padeda augti stipriems plaukams, sumažina arba visais nuima galvos skausmą.

Trukmė – 30 min, kaina – 25 EUR.

Kojų masažas. Jis padeda išvengti apsunkusių kojų jausmo, kojos ne taip greitai pavargsta, užkerta kelią tokioms ligoms, kaip kojų venų išsiplėtimas. Sužadina limfotaką ir kraujotaką.

Trukmė – 30 min, kaina – 25 EUR.

Nugaros masažas. Tai masažo technikos rinkinys, kurio dėka ypač efektyviai atpalaiduojami įsitempę nugaros raumenys, persitempęs kaklas, sukietėjęs sprandas, įsitempę įstrižai išilgai nugaros raumenys, „atidaromos“ surakintos mentės, pašalinama raumenų įtampa. Masažas atpalaiduoja ir suteikia energijos bei žvalumo. Taip pat masažas stimuliuoja kraujotakos ir limfos apytaką.

Trukmė – 30 min, kaina – 25 EUR.

Anticeliulitinis šlaunų, sėdmenų, pilvo masažas. Ši metodika paremta intensyviais ir giliais spaudimo, sukimo ir trinimo judesiais, veikiančiais poodinį riebalinį sluoksnį, kombinuojant juos su plėšimo technika. Masažo metu stipriai spaudžiamos celiulito paveiktos odos vietos, dėl to suskaidomi toksinai ir riebalai.

Trukmė – 30 min, kaina – 35 EUR.

Liftinguojantis veido masažas. Dekolte, kaklo ir veido masažas atliekamas specialia metodika, kurios metu atpalaiduojami sustingę audiniai, atpalaiduojami raumenys, mažėja raukšlės ir atsiranda jaunatviški veido bruožai. Tai giliųjų veido raumenų masažas, skirtas pašalinti įtampą veido, kaklo bei iškirptės srityje. Skirtas senstančiai odai, kai yra ženkliai sumažėjęs odos turgoras, elastingumas, norint mažinti pabrinkimą, kai oda yra suglebusi arba yra didelis poodinis riebalų kiekis, išreikštos mimikos raukšlės.

Trukmė – 50 min, kaina – 35 EUR.

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Viso kūno 60 min. masažas + veido masažas 20 min. – tik  55 EUR!

Užsisakant kelis masažus: 2 – ąjam masažui suteikiama 5% nuolaida, 3 – ąjam masažui suteikiama 10% nuolaida!

—————————————————————————————————-

LIEPOS 6 DIENA – ASMENINĖ MANDALA

Girma Anuškevičiūtė mandalomis pradėjo domėtis prieš 12 metų, jos pirmos kelionės į Indiją metu, kur mandalų ir jantrų kūrimo meno studijavo garsaus dvasinio mokytojo Shri Harish Johari namuose. Susipažino su senovinėmis mandalų kūrybos technikomis ir nuo to laiko reguliariai užsiima šia praktika bei dalinasi savo patirtimi organizuodama mandalų dirbtuves Briuselyje bei įvairiuose Europos miestuose.

PASKAITA IR PRAKTIKA (nemokama): Gyvybės gėlės mandalos piešimas.

Mandala (sanskrito kalba reiškianti “sferą”) yra apskritimo ar kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Joje simboliškai atsispindi visos Visatos ar jos atskirų dalių pilnatvė. Mandalų kūrimas – tai ne tik kūrybinė saviraiška, bet ir meditacija, savęs pažinimas, terapija. Mandalos harmonizuoja visą mūsų būtį, puoselėja laimės jausmą, vidinę darną ir bendrą gerovę. Norintiems kurti mandalas, nereikia jokių specialių meninių įgūdžių. Užsiėmimą pradėsime trumpu teoriniu įvadu apie mandalų kilmę, jų kūrybos prasmę bei naudą ir dirbtuvėles pratęsime praktiniu kūrybiniu darbu – gyvybės gėlės mandalos piešimu. Norintiems savo mandalą nuspalvinti pagal jūsų asmenines spalvas, galėsime pagal numerologiją apskaičiuoti jūsų gimimo dienos spalvas. Mandalos piešimui reikės storesnio balto popieriaus lapo, skriestuvo, trintuko bei pieštukų ar flomasterių.

——————————————————————————————————- 

LIEPOS 6 DIENA – REIKI PRAKTIKA SU REIKI MEISTRAIS, REIDZIU.

PAPILDOMA INICIACIJA – REIDZIU, pagilinanti Reiki praktiką tiems, kas turi Reiki. O neturintiems Reiki – tai pabuvimas Reiki sraute, kuris suteiks stiprų impulsą eiti dvasinio tobulėjimo keliu.

————————————————————————————————————–

LIEPOS 1-7 DIENOS – TERMOMASAŽAS

Atliekamas Ceragem Master V4 termomasažinėje lovoje. Šioje procedūroje puikiai dera naujosios technologijos ir senosios Rytų medicinos patirtis. Klientas patirs 6 teigiamus poveikius: nugaros masažą ( galimybė atlikti ir kojų masažą), infraraudonųjų spindulių, nefrito akmenų, manualinę terapiją, akupresūrą ir atsipalaidavimą. Išmanioji termomasažinė įranga gali pasiūlyti 17 programų ir net 9 stiprumo lygius skirtingiems poreikiams: stiprinti vidaus organų funkcijas, nugarą, imunitetą, mažinti stresą ir nuovargį, subalansuoti nervų sistemą, greitinti medžiagų apykaitą, gerinti virškinimą, miegą, kraujotaką ir smegenų veiklą, detoksikuoti kūną ir kt.

Kaina priklauso nuo programos trukmės – 15-35 €!

—————————————————————————————————————–

LIEPOS 1-7 DIENOS – CHIROLOGIJA

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, chirologijos specialistė, Reiki Meistrė Mokytoja. Baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos I ir II kursą (mokytoja Asta Svirkienė), įgijo sertifikatus, baigė garsaus rusų chirologo Konstantino Pilipišino mokymus, dalyvavo chiromantės M. Tichonovos mokymuose Miuncheno parapsichologijos ir chirologijos insituto “Korekcinės chiropsichologijos” seminare,  įgijo sertifikatus.

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Konsultacijos metu kalbama apie jūsų: asmenybės ypatumus; vaikystę ir jos įtaką tolimesniam gyvenimui; psichinę ir fizinę sveikatą, vedybas, meilės reikalus, vaikus, talentus ir gabumus, pasiekimus darbe, karjerą, pinigus.

Trukmė – 1 val., kaina – 50 EUR.

————————————————————————————————————–

*Festivalio organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.

FESTIVALIO KAINA

615 – 725 EUR visas festivalis. Kaina priklauso nuo pasirinkto kambario. Kambariai su kainomis atsiunčiami visiems besidomintiems.

REGISTRACIJA

Registracija įsigalioja tik sumokėjus 200 EUR avansą už vieną žmogų visam festivalio laikotarpiui (liepos 1-7 d.)

Registruojantis atskiroms dienoms (ne visam laikotarpiui) – avansas 50 proc. nuo bendros sumos.

Registruojantis prašau nurodyti, kurios kategorijos kambaryje norite gyventi ir jeigu žinote, tai su kuo norite kartu gyventi. Informacija apie kambarius atsiunčiama.

Likusią sumą reikia sumokėti stovykloje registracijos metu grynaisiais.

KĄ TURĖTI

- Jogos kilimėlį;

- Miegmaišį arba pledą;

- Laisvus, sportinius drabužius;

- Asmenines higienos priemonės;

- Maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, chalatą, šlepetes);

- Pirčiai (atskiras maudymosi kostiumėlis arba skara, glaudės arba prijuostė, chalatas, šlepetės, šiltos kojinės, pirties kepurė, keli sausi rankšluosčiai, higienos reikmenys.)

- Spalvotų pieštukų, flomasterių ir piešimo popieriaus;

- Priemonių nuo erkių;

- Grynųjų pinigų individualioms konsultacijoms.

Dėl registracijos, avanso pervedimo ir papildomų klausimų prašome kreiptis:

JOLANTA ŠINDEIKIENĖ

 tel. + 370 682 43651 arba el.paštu: jolanta@netradicineterapija.lt