22-OJI SIGITO POVILAIČIO STOVYKLA/III-ASIS REIKI FESTIVALIS!

Puiki idėja dvasinėms atostogoms!

Šiemet jau 22 – tus metus iš eilės vyks Reiki stovykla, kurią rengia sertifikuoti Reiki Meistrai Mokytojai Sigitas Povilaitis ir Jolanta Šindeikienė. Jau apsilankiusieji Reiki stovykloje atsiliepia apie ją, kaip apie puikią vietą pagilinti Reiki praktiką, pasisemti žinių, išmokti naujų praktikų, susitikti su bendraminčiais ir paskanauti puikaus vegetarinio maisto – Prasado. Taip pat dalyvausime apvalančiame Ugnies rituale! Mūsų laukia pirties iškūrenimai! Vieną vakarą galėsime susipažinti su pirtininkų iš Latvijos pravedamu latviškos pirties ritualu! Naujiena! Puikus gongų koncertas!

Stovyklos laikas: 2020 m. birželio 29 – liepos 5 dienomis

Birželio 29 d. (pirmadienį) atvykimas 10 – 12 val.

Stovyklos vieta: Sodyba “Pas Algirdą” įsikūrusi ant Gailinto ežero kranto, kurią supa miškai, kalvos ir kloniai. Sodyboje ramybė, tyras oras, vaizdingas kraštovaizdis, didžiulis įžuvintas tvenkinys. Taip pat yra pirtis. Sodyba renovuota 2018 metais. Daugiau informacijos: http://www.genute.lt/Pas-Algird/Galerija/

Reiki stovyklos programa*

(detalesnė programa kiekvienai dienai bus paskelbta vėliau)

7.00 -8.00    Rytinė mankšta Ci Gun

9.00-9.30     Pusryčiai*

10.00-12.00 Reiki praktika

12.00-12.30 Meditacija Žemei

13.00-13.30 Pietūs*

13.30-15.00 Pietų pertrauka

15.00-18.45 Praktiniai užsiėmimai**bei svečių paskaitos ir praktikos***

19.00-19.30 Vakarienė*

19.30-22.30 Individualios konsultacijos ir seansai, procedūros****, koncertai, papildomi užsiėmimai*****.

22.30-06.30 Ramybės laikas

* Vegetarinis maistas – Prasadas.

** Kiekvienos dienos dienotvarkė skirsis meditacijomis ir praktiniais užsiėmimais. Praktiniuose S.Povilaičio užsiėmimuose bus atliekama: regresinė terapija, rebefingai, įvairūs seansai, integralinė numerologija, bangos šokio terapija, emocijų išlaisvinimo technika ir kt.

*** Svečių paskaitos ir praktikos. Kiekvieną dieną vis kitas mokytojas ar specialistas.

**** Svečių individualios konsultacijos, seansai, užsiėmimai, seansai ir kt.

**** Vaikščiojimas ant stiklų, pirtis, koncertai, ritualai prie laužo ir kt.

MAISTĄ GAMINS “DVARAKA” BENDRUOMENĖS VIRĖJAI

Advaita Čandra das – vienuolis, studentas iš Dvarakos bendruomenės šventyklos. Beveik 12 metų praktikuoja dvasinį gyvenimą, turi virš 8 metų patirties virtuvėje, gaminant maistą. 4-5 metus praktikuoja jogą ir beveik 2 metus moko jogos kitus. 10 metų atlieka kirtaną ar bhajanus (maldos, giesmės Dievui). Das – reiškia tarnas, todėl Jis visuomet pasiruošęs pasitarnauti ar padėti įvairiais klausimais.

SVEČIŲ PASKAITOS IR INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS*

BIRŽELIO 29-30 DIENA – KONSTELIACIJOS

Sertifikuotas Džong Juan Čigongo instruktorius, Kinų Vaizdinių Medicinos terapeutas, konsteliacijų praktikas, Lietuvos Džong Juan Čigongo ir Kinų Vaizdinių Medicinos asociacijos vadovas, Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmų pirmininkas, Valdas Bauža.

PASKAITA – PRAKTIKA (nemokama): Konsteliacijos „Teisingų ryšių su mama svarba ir jų atstatymas“.

Teorija ir praktika apie konsteliacijas, skiriant ypatingą dėmesį ryšio su mama įtakai laimei, sveikatai, santykiams su antra puse ir kitais žmonėmis bei jo atstatymui.Jeigu turite sveikatos sutrikimų, nesijaučiate laimingi, negalite sukurti laimingų santykių su antrąja puse, greitai pratrūkstate ar supykstate (emocijų protrūkiai, automatinės reakcijos), konsteliacijos metu turėsite galimybę pažvelgti į viską kitomis akimis, kitu kampu, atrasti, kodėl tai vyksta jūsų gyvenime ir paieškoti tam sprendimų.Trukmė – apie 2 val.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Kinų vaizdinių medicinos seansai, kurių metu naudojami senovinės Kinų vaizdinių medicinos metodai. Trukmė – 1-2 val. Kaina – 50 EUR/val.
 2. Pilna individuali konsteliacija. Nesėkmių gyvenime, versle, savijautoje, nesugebėjimo sukurti laimingus santykius tikrųjų priežasčių atskleidimas ir sprendimų radimas konsteliacijų pagalba, sveikų ryšių su protėviais atstatymas ir kt. Praktikos metu naudojami čigongo, Kinų Vaizdinių medicinos ir konsteliacijų kombinuoti metodai. Trukmė apie 2 val. Priklausomai nuo klausimų sudėtingumo, retesniais atvejais gali prireikti 2-3 konsteliacijų. Kaina –  80 – 200 EUR.
 3. Dalinė individuali konsteliacija. Individuali konsteliacija konkrečiais 1-2 klausimais (santykiai, nesėkmės gyvenime, savijautoje, versle, ryšio su tikruoju AŠ nejautimas ir kt.). Trukmė – apie 1 val. Kaina – 40-70 EUR.

BIRŽELIO 29 – LIEPOS 1 DIENA – ŠAMANINIS VAŠKO RITUALAS

Reiki meistrė, inicijuojanti kosmoenergetikos magistrė, atpalaiduojančių kūno procedūrų bei šamaninio vaško ritualo specialistė, reinkarnistikos praktikė ir konsultantė Lina Morkūnienė.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Šamaninis vaško ritualas Natūralaus bičių vaško valančios ir atstatančios savybės buvo žinomos jau senovės Egipte, o vaško lašinimo ritualas po pasaulį pasklido iš šamaninio Pietų Amerikos žemyno.Šamaninis vaško ritualas – tai efektyvi, visą organizmą harmonizuojanti ir atstatanti technologija, apjungianti kelis metodus. Jis skirtas energetinių laukų, kanalų ir centrų išvalymui, energijos srauto balansavimui, negatyvių ir destruktyvių reiškinių neutralizavimui, įtampos nuėmimui.Ritualo metu karštas, natūralus vaškas nuo degančios, specialiai ritualui pagamintos rankų darbo žvakės gausiai lašinamas pagrindinių energetinių kanalų vietose. Pasiekę žmogaus kūną vaško lašai susijungia ir ištraukia iš organizmo susidariusius šlakus, energetinius blokus, atstato žmogaus energetiką. Ritualo efektą sustiprina energoinformacinių technologijų dažniai, eteriniai aliejai ir presacija. Po ritualo pastebimas valantis ir atstatantis vaško poveikis, stiprus atsipalaidavimas bei harmonija visuose lygmenyse. Integruoti keli būdai daro stulbinantį  poveikį.Seanso trukmė 1 val., kaina – 45 EUR. Seanso trukmė -  1,5 val., kaina – 60 EUR.
 2. Atpalaiduojantis seansas su karštais akmenimis. Seansai su akmeninis atėję iš gilių šamaninių laikų. Akmenys kaupia savyje kosmoso, saulės ir žemės energijas. Meistro rankose jie atgyja ir padeda veikti fizinius ir dvasinius negalavimus. Seanso metu karšti akmenys dedami ant kūno, jais vedžiojama raumeninių skaidulų kryptimis. Šilumos ir judesių pagalba akmenys veikia atpalaiduojančiai, padeda išlaisvinti giliai susikaupusią įtampą. Seanso trukmė 1 val. Kaina –  35 EUR.
 3. Giliai atpalaiduojantis seansas su šepetėliais. Seanso metu naudojami specialūs šepetėliai, kurie slysdami odos paviršiumi veikia raminančiai ir giliai atpalaiduoja. Efektui sustiprinti naudojami individualiai parinkti eteriniai aliejai. Tai puikus būdas pašalinti stresą, nutildyti protą ir emocijas, atsipalaiduoti, pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės. Seanso trukmė 1 val. Kaina – 30 EUR.

BIRŽELIO 29 – LIEPOS 1 DIENA – REIKI ir QIGONG

REIKI Meistras Mokytojas, SHIHAN/QIGONG ketvirto lygio praktikas, SHIATSU ir bioenergetinio poveikio praktikas, atestuotas vaizdinių medicinos terapeutas Jonas Gimbutis.

REIKI Meistrė Mokytoja, SHIATSU ir KOBIDO praktikė Rūta Zaikauskaitė.

MANKŠTA (nemokama):

 1. Qigong praktikos – tai energijos darbas, technikos žmogaus dvasiniam ir fiziniam tobulėjimui. Pirmi trys lygiai skirti daugiau kūnui tobulinti, DZING – seksualinei energijai stiprinti. Ketvirtas ir penktas lygiai, tai būsena, kada atsiveria IŠMINTIS.
 2. Kvėpavimo technikomis pagal Reiki ir Qigong harmonizuojame savo kūną, valome jį energetiniame lygmenyje, padedame savo kūnui būti sveikam.
 3. Raumenų tempimas, kuris yra būtinas po 40 metų amžiaus, nes atstoja daug fizinių pratimų, aktyvuoja raumenis, kurie kasdieniam gyvenime beveik nedirba.
 4. Reiki Mavashi – tai pasidalinimas REIKI energija, žmonėms stovint ratu.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Reiki ir Qigong sesija, Shiatsu. Seanso trukmė 1 – 1,5 val. KAINA – 39 EUR, už du seansus per dvi dienas–  66 EUR. Atlieka Jonas Gimbutis.
 2. Bioenergetinio poveikio sesija su aliejais ir Reiki. Trukmė – 1val. KAINA – 55 EUR. Už du seansus per dvi dienas – 88 EUR. Atlieka Jonas Gimbutis.
 3. Kobido arba japoniška imperatoriškoji veido procedūra.Trukmė 1,10-1,20 val.  KAINA – 30 EUR. Atlieka Rūta Zaikauskaitė – sertifikuota Japoniško terapinės veido procedūros praktikė nuo 2014 metų.

Japoniško terapinės veido procedūros tikslas yra specifiškai ir tiksliai dirbti su veido meridianais bei tsubo, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp veido odos, veido raumenų ir kūno bei subalansuoti emocinę būseną. Procedūra atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai -pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes veikiant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

Svarbiausias procedūros tikslas – padidinti veido odos elastingumą ir pakelti veido odą. Kiti privalumai:

·      Padeda pakelti odos tonusą ir subalansuoja odos drėgmę.

·      Atjaunina veido odą ir pagerina bendrą veido odos išvaizdą.

·      Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas.

·      Atpalaiduoja raumenų įtampą.

·      Pašalina toksinus ir nešvarumus.

·      Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianų sistemą.

————————————————————————————————————–

BIRŽELIO  30 DIENA – AROMATERAPIJA

Sertifikuota profesionalios aromaterapijos specialistė, praktikė Jolanta Bubnelienė. Įgytos žinios NLP (neurolingvistinis programavimas), Silva metodas (ULTRA), Reiki, natūroterapija.

PASKAITA (nemokama): Pagrindiniai aromaterapijos principai. Eterininių aliejų poveikis ir naudojimo būdai.

Aromaterapija – sveikatos palaikymo metodas, kai taikomi natūralūs eteriniai aliejai, į organizmą patenkantys per kvėpavimo sistemą, odą ir/arba gleivines. Daugiau nei 6000 metų žmonija žino nuostabų natūralių eterinių aliejų veikimą su jų gydomosiomis, valomosiomis savybėmis ir nepakartojamais aromatais. Mūsų laikais aromaterapijos menas yra paplitęs visame pasaulyje. Aromaterapijos menas, naudodamas švarių aromatingų aliejų galybę, per uoslės ir lytėjimo pojūčius atkuria sielos ir kūno harmoniją.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Energetinių centrų peržiūra. Teikiamos rekomendacijos jų korekcijai. Kaina – 7 EUR.
 2. Individuali Asirų technika pagal medicinos mokslų daktarę Inessą

Grigorjevą, senovėje naudotą faraonų. Taikant šią techniką, atsiranda energetinis valdančiojo meridiano balansas, valdymas ir saviraiška per sinchronizaciją su savo paties DNR dažniu. Išėjimas iš liguistos fizinės ir emocinės būsenos, asmenybės augimas, gebėjimų didinimas objektyviai priimti bet kokius sprendimus, pasikliaujant intuicija ir objektyvia analize, lengvesnis tikslų siekimas bei jų įgyvendinimas, vidinis geresnio gyvenimo strategijos kūrimas, noras keisti savo požiūrį ir klaidingus vertinimus. Trukmė 20-30 min. Kaina – 25 EUR.

Bus galimybė įsigyti aukščiausios kokybės 100 proc. natūralių sertifikuotų eterinių aliejų (Šveicarija).

———————————————————————————————–

BIRŽELIO 30 – LIEPOS1 DIENOMIS – GONGAI

Gongo bei garso terapijos pradininkas Lietuvoje, įvairių garso terapijos programų autorius Raimondas Binkauskas. Labiausiai gilinasi į garso erdvės sukūrimą, kaip terpės, kurioje paliečiamas vidinis žmogaus gylis. Raimondas studijavo su Khoomii dainavimo meistrais Michael Ormiston, Candida Valentino, Grand Gong meistru Don Conreaux, Chi Kung meistru Toby Jacobs ir kitais pasaulyje garsiais mokytojais. Raimondas Binkauskas aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose, eksperimentiniuose projektuose, rengia meditacines garso keliones, groja meditacinės muzikos koncertuose.

PRAKTIKA(nemokama): GONGBIRTHING’AS – Kvėpavimo ir gongo garsų sesija. DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA! Du meistrai!

Ilgai brandinta mintis tapo nepaprastai efektyviu vidinės savikeitos instrumentu. Apjungus dvi dvasinio apsivalymo kryptis – rytietišką kvėpavimo techniką ir garso terapijos praktiką, atsivėrė nauja galimybė, erdvė vidiniam pasikeitimui, transformacijai.

Gongbirthing’as išlaisvina nuo senų nebereikalingų energijų, įsisenėjusių mąstymo projekcijų, įvairių neharmoningo gyvenimo pasekmių kūne ir energinėje žmogaus sistemoje. Tai daugiau vidinio apsivalymo ir transformacijos sesija. Kvėpuojant tam tikru būdu, švelniai persmelkiančių garsų energijoje „įsijungia“vidinės savireguliacijos mechanizmas, organizmas pats pradeda valytis nuo įvairaus užsiteršimo, grįžta visapusė harmonija.

Rytietiškas kvėpavimas yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai. 

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

Asmeninės gongų/dainuojančių Himalajų dubenų/šamaniškų būgnų sesijos, konsultacijos. KAINA – 20-75 EUR.

————————————————————————————-

BIRŽELIO  30 DIENA – ŠAMANINIO BŪGNO GARSAI PRIE LAUŽO

„Kelionė į save, susiliejimas su gamtos stichijomis“ skambant šamaniniam būgnui prie laužo su Lina Morkūniene.  

Būgnas – seniausias instrumentas paplitęs daugelyje senovės kultūrų ir naudojamas iki šių dienų. Jis tapatinamas su Žmogumi: būgno rėmas – tai mūsų skeletas, aptrauktas oda, o mušimo dūžiai sulyginami su širdies plakimu. Taip pat manoma, kad būgno garsas atkartoja Sielos ritmą.

Šamaninio būgno galimybės – beribės. Būnant mušamo būgno garso ir vibracijų sraute galima apvalyti sielą, nuimti visus blokus, atstatyti kūną, paprašyti apsaugos, susilieti su visomis stichijomis, išsikviesti gyvūną totemą, pabendrauti su protėviais, pasiekti aukštesnės sąmonės būsenas… Svarbiausia – tinkamas ketinimas ir būgnas padarys stebuklus.

—————————————————————————————-

LIEPOS 1 DIENA – KOTOTAMA

PRAKTIKA (nemokama): KOTOTAMA – garsų apsuptyje su Raimondu Binkausku!

Tai rytinė praktika, kai giedodami garsus, pažandiname save skambėdami. Praktika vyksta sėdint sulenktais keliais(seiza).

Giedant garsus svarbu suvokti jų reikšmę, tačiau ne mažiau svarbu pajusti jų esmę. Kototama garsai išreiškia atskirus energetinius vibracinius aspektus, egzistuojančius Visatoje.

Kototama praktika subalansuoja žmogaus emocijas, nuramina protą, pripildo kūną gyvybinės energijos.

——————————————————————————————-

LIEPOS 1 DIENA – MEDITACINIS KONCERTAS “GONGAI – GARSAI NEŠANTYS ŠVIESĄ” Su Raimondu Binkausku!

PATIRK SAVE IŠ NAUJO! 15 metų Lietuvoje

ŠILTAI, GILIAI, JAUKIAI, GALINGAI

“ATSIPALAIDUOK, neklausk, neieškok, nesistenk, nebėk….

nors akimirką, nors akimirką.

Joje gyvena tavo atsakymai, atradimai, pasiekimai…

Joje gyvena tavo Tyla ir tavo Džiaugsmas.

Joje skleidžiasi tavo akių grožis.

Joje tu esi apkabinęs pats save ir visą pasaulį.

Akimirkoje virš erdvės ir laiko..

Joje telpa visas tavo gyvenimas…

AMŽINASIS DABAR

R. B.

Šis koncertas – tai garso kelionė, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama ir nurimstama. Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja. Būsena po tokios garso kelionės dažnai apibūdinama, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo, dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

Koncertu mėgausitės apsuptyje Azijos šalių ir modernių bei savos gamybos gongų, įvairių rytietiškų vėjo instrumentų, šamaniškų medicinos ir vandenyno būgnų, aibės kitų autentiškų pasaulio kultūrų garso instrumentų.

Patyriminio koncerto metu nieko nereikia daryti. Patogiai atsigulame, apsiklojame šiltu apklotu, užmerkiame akis ir pradedame matyti. Leidžiamės į garso kelionę.

KAINA – INDIVIDUALI AUKA.

————————————————————————————-

LIEPOS 1 – 5 DIENOS – KINŲ TAŠKINIS METODAS

Grožio ir sveikatos studija “Yanlin” specialistas – Yanlin, Kinija. Yanlin praktikuoja tradicinį taškinį kinų metodą. Tai jo šeimos paveldas.  Jis domisi sveika gyvensena, studijuoja tradicinę kinų liaudies mediciną.

Festivalyje Yanlin taikys taškinį kinų metodą. Patars kaip prailginti gyvenimą, pažinti ir išvengti įvairių negalavimų.

PROCEDŪROS: Kinų taškinis metodas, atliekamas individualiai kiekvienam žmogui pagal poreikį ar problemą (galvos, pečių, nugaros, kelio sąnarių, viso kūno ir kt.).

Trukmė 30 – 60 min. KAINA –50 EUR.

LIEPOS 1 – 5 DIENOS – VEIDO IR KŪNO PROCEDŪROS 

SPA kūno bei veido procedūrų specialistė Vilma Liu.

PROCEDŪROS.

 1. Priešraukšlinė veido ovalą formuojanti procedūra.

Veido ovalą formuojančios procedūros metu naudojama originali rankų technika dilbiais. Limfodrenažinį ir raminantį poveikį turintys judesiai padeda atpalaiduoti mimikos raumenis, dėl kurių įsitempimo formuojasi mimikos raukšlės. Ši procedūra gerina skysčių nutekėjimą, mažina paburkimus ir patinimus, atpalaiduoja kaklo ir pečių zonas, tuo pat metu atkuria gražią veido ovalo formą.

Procedūros privalumai: raukšlių prevencija (mimikos ir brandos), veido ovalo korekcija, odos elastintingumo atstatymas, veido spalvos atkūrimas, paburkimo šalinimas, vokų ir skruostų pakėlimas. Procedūra atliekama, naudojant natūralius eterinius aliejus.

Trukmė – 45 min. Kaina – 20 EUR.

 1. Aromaterapinė nugaros procedūra.

Procedūros metu eterinių aliejų mišiniai įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, atpalaiduoja ar stimuliuoja. Procedūros metu įkvepiami aromatai, veikdami centrinę nervų sistemą, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų.

Procedūros nauda: atpalaiduoja raumenis ir nervų sistemą, mažina įtampą, aktyvina imuninę organizmo sistemą, šalina susikaupusius toksinus iš odos ir raumenų, gerina kraujotaką.

Trukmė – 30 min. Kaina – 15 EUR.

————————————————————————————————————-

LIEPOS 2 DIENA- UGNIES RITUALAS – JAGJA

Anantara das yra lietuvis bhakti jogas, Vedų žinovas, knygų autorius, lektorius. Anantara das – tai jo dvasinis vardas, kurio pirmasis žodis reiškia „beribis“, antrasis – „tarnas“. Ir tai bene tiksliausia apibrėžia Anantaros das misiją: su besąlygiška meile kiekvieną akimirką padėti žmonėms, kurie kenčia, jaučiasi paklydę ir nemylimi.
Lietuvoje ir užsienyje Anantara das aktyviai organizuoja stovyklas, paskaitas, rengia asmenines konsultacijas. Dažniausios problemos, dėl kurių į jį kreipiasi žmonės, paprastai yra tos pačios: nuo nesklandumų šeimoje iki sudėtingų priklausomybių, nuo sveikatos sutrikimų iki savo pašaukimo paieškos. Šioms problemoms spręsti Anantara das pasitelkia vedines žinias – visa tai jis sudėjo į dvi savo išleistas knygas: „Meilės troškulys. Vedų išmintis ieškantiems“ ir „Santykių menas“.

PASKAITA (nemokama): „Kokie ženklai parodo, kad gyvename teisingai?“

UGNIES RITUALAS – JAGJA

Jagja – tai vidinio ir išorinio apsivalymo ritualas nuo savo praeityje padarytų nuodėmių mintimis, žodžiais ir darbais. Ceremonijos metu apsivalo atmosfera ir erdvė 200 metrų atstumu. Ugnis apvalo ir gydo žmones, kurie tiesiogiai dalyvauja rituale, bei tuos, kurie randasi netoli. Ceremonijos metu atsipalaiduoja protas ir žmogus tampa ramus. Ugnies poveikio dėka gerėja proto funkcijų darbas, valosi kraujas, neutralizuojamos bakterijos.

Norintys dalyvauti aukojimo palankumo ugnies rituale turi:

1. Laiku atvykti į renginį.

2. Atvykti su švariais rūbais.

3. Iki aukojimo ritualo pasninkauti (nieko nevalgyti, gerti galima)

KAINA – INDIVIDUALI AUKA.

———————————————————————————————————–

LIEPOS 2 DIENA – ŽOLINČIŲ AKADEMIJA

PASKAITA (nemokama): ”Būti sveikam –būti savimi. Žolelių ir prieskonių poveikis gerai savijautai”.

Danutė Kunčienė, buvusi medicinos darbuotoja, išradinga sveikos gyvensenos propaguotoja, įvairių sveikatinimosi švenčių organizatorė, “diplomų jūros” nugalėtoja, išleidusi įspūdingą savo autorinių receptų knygą, Panemunės bendruomenės sveikatos mokyklėlės “Šermukšnėlė” įkūrėja ir vadovė.

Bus galimybė įsigyti knygų.

————————————————————————————————————–

LIEPOS 3 – 4 DIENOS – SENOVINĖ LATVIŲ PIRTIS

Kristina ir Ivars Valeri – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistrai, neurografikos vibroakustinio masažo specialistai. Daugiau kaip 10 metų mokosi įvairių metodų, kad padėtų sau ir kitiems būti sveikiems. Tai astrologija, spalvų terapija, gintaro terapija, garso terapija ir kt. Jie augina vaistažoles, atlieka senovinius pirties ritualus, praveda įvairius seminarus ir ezoterinį festivalį.

PRAKTIKA (nemokama I-ą vakarą): „Apie tradicinę latvių pirtį“ ( teorija su praktika pirtyje). Bus rodomos įvairios technikos, kaip vanotis pačiam save, odos šveitimas ir kt.

INDIVIDUALIOS LATVIŲ PIRTIES PROCEDŪROS ( mokama II-ą vakarą): įeina pirties vanojimas su vantomis, odos šveitimas, kūno kaukė su medumi ir gintaru. TRUKMĖ – 1 val. KAINA – 15 EUR.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 1. Vibroakustinis seansas su ievos vantomis ir čakrafonais. TRUKMĖ – 20 min. KAINA – 10 EUR.
 2. Procedūra su gintaru probleminėms zonoms.TRUKMĖ – 15 min. KAINA – 10 EUR.

—————————————————————————————————————–

LIEPOS 3 DIENOS – NEUROGRAFIKA

Kristina ir Ivars Valeri – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistrai, neurografikos, vibroakustinio masažo specialistai. Daugiau kaip 10 metų mokosi įvairių metodų, kad padėtų sau ir kitiems būti sveikiems. Tai astrologija, spalvų terapija, gintaro terapija, garso terapija ir kt. Jie augina vaistažoles, atlieka senovinius pirties ritualus, praveda įvairius seminarus ir ezoterinį festivalį.

PASKAITA IR PRAKTIKA (nemokama): „Neuromedis – vidiniam gijimui“

Neurografika – tai grafinis mūsų santykio su problema bei mūsų problemos transformacijos metodas. Ši metodika leidžia dirbti su savo vidiniais išgyvenimais. Neurografikos metu galima išlieti savo emocijas ant popieriaus ir, dirbant su piešiniu, pasinerti į sąmonės gelmes. Toks darbas leidžia transformuoti problemą ir pakeisti savo realybę.

Piešimui reikalinga popieriaus lapas bei įvairiausi piešimo ar rašymo priemonės: pieštukai, tušinukai, flomasteriai ir kt.

Asmeninė neurografikos sesija.TRUKMĖ – 1,5 val. KAINA – 20 EUR.

—————————————————————————————————–

LIEPOS 3 DIENA – ZUMBA

 Sertifikuota sveikatingumo, fitneso, Zumba grupinių ir personalinių užsiėmimų pradedantiesiems ir pažengusiems profesionali instruktorė, turinti 12 metų patirtį – Laima Ramanė.

PRAKTIKA MANKŠTA (nemokama): Zumba –tai linksmas ir nuotaikingas užsiėmimas, kurio metu naudojami tiek fiziniai pratimai, tiek ir šokio elementai bei kitokie pratimai.

——————————————————————————————————

LIEPOS 4 DIENA – RUNOS

Reiki meistrė, runologė, tarologė, praktikuojanti ezoterikė, anglų kalbos filologė Lina Šerėnienė. Domisi įvairiomis sveikatinimo metodikomis. Šiuo metu studijuoja ajurvedą.

PASKAITA PRAKTIKA (nemokama):Runos, kas tai? Darbas su runomis ir Reiki. Meditacijos, naudojant runas ir Reiki. Skandinavų pasaulio medis ir devyni jo pasauliai. Kaip šie pasauliai mus įtakoja šiais laikais? Kokias pamokas galime išmokti? Meditacija į pasaulio medžio Igdrasilo pasaulius.

Šioje meditacijoje pasijungus Reiki, galima giliau pažvelgti į save, savo vidų, suvokti savo emocijas, pašalinti blokus. Medituojant dažniausiai iškyla vaizdiniai, nes pati meditacija paremta vazduote. Po meditacijos atsiveria įžvalgos, žmonės ima suvokti kokiu gyvenimo keliu eiti arba suvokia savo esamų problemų priežastis ir likimo siunčiamas pamokas.

KONSULTACIJOS

 1. Poros suderinamumas. Konsultuojama, naudojant Taro kortas. Ši konsultacija tinka tiems arba toms, kas santykiuose turi problemų ir nori giliau paanalizuoti, kodėl jos kyla. Kortos dėliojamos remiantis čakrų sistema, analizuojamas abiejų partnerių požiūris į gyvenimą, valios centro aktyvumas, jausmai ir emocijos, gebėjimas išsisakyti ir kt. Žinant savo ir partnerio skirtumus yra lengviau priimti žmogų tokį, koks jis yra, nesistengiant pakeisti. Trukmė – 30min. Kaina – 15 EUR.
 2. Gyvenimo Ratas. Konsultuojama, naudojant Runas. Konsultuojant duodamas spalvotas apskritimas, padalintas į aštuonis sektorius –  pašaukimas, darbas, santykiai ir kt. Ant kiekvieno sektoriaus dedama runa. Runos parodo, kokia situacija yra dabar. Kalbame, ar norime ką nors keisti savo gyvenime. Užrašome afirmacijas į kiekvieną sektorių, kuriame norime kažką keisti. Išsamiai paaiškinama, kaip veikia afirmacijos, kaip naudoti Gyvenimo Ratą kasdienybėje. Tai darbas su savimi ir psichologinis savęs programavimas, kurio naudą pripažįsta ir psichologai. Trukmė – 1 val. Kaina – 40 EUR.
 3. Čakrų veiklos diagnostika runomis. Įvairūs negalavimai atsiranda energetiniame lauke ir tik po, nekeičiant mąstymo ar gyvenimo būdo, pasireiškia fiziniame kūne. Konsultacijų metu traukiamos runos ir dedamos ant paveikslėlio su čakromis. Patariama, ką žmogus gali daryti, kaip gali pakeisti situaciją. Trukmė – 30min. Kaina – 20 EUR.

———————————————————————————————————

LIEPOS 4 DIENA – REIKI PRAKTIKA SU REIKI MEISTRAIS, REIDZIU.

PAPILDOMA INICIACIJA – REIDZIU, pagilinanti Reiki praktiką tiems, kas turi Reiki. O neturintiems Reiki – tai pabuvimas Reiki sraute, kuris suteiks stiprų impulsą eiti dvasinio tobulėjimo keliu.

————————————————————————————————————–

BIRŽELIO 29 – LIEPOS 5 DIENOS – CHIROLOGIJA

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, chirologijos specialistė, Reiki Meistrė Mokytoja. Baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos mokymus, įgijo sertifikatą.

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Konsultacijos metu kalbama apie jūsų: asmenybės ypatumus; vaikystę ir jos įtaką tolimesniam gyvenimui;psichinę ir fizinę sveikatą, vedybas, meilės reikalus, vaikus, talentus ir gabumus, pasiekimus darbe, karjerą, pinigus. Trukmė – 1 val. Kaina – 35 EUR.

————————————————————————————————————–

*Festivalio organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.

FESTIVALIO KAINOS pagal kambario kategoriją 

2 – viečiai kambariai

NAMAS

 1. Dvi atskiros dvigulės lovos, WC. Kaina – 420 EUR/vienam žmogui, viena diena – 80 EUR/vienam žmogui. UŽIMTA!

Nr. 2 Viena dvigulė lova (gali būti šeimai), WC. Kaina – 420 EUR/vienam žmogui, viena diena – 80 EUR/ vienam žmogui.

Nr. 4 II aukštas. Dvi atskiros sofos, WC bendras trims kambariams. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

NAMELIAI

Namelis Nr. 1 I aukštas. Dvi atskiros sofos, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 2 I aukštas. Dvi atskiros sofos, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 1 II aukštas. 1 kamb. Viena dvigulė lova, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 1 II aukštas. 2 kamb. Viena dvigulė lova, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 2 II aukštas. 1 kamb. Viena dvigulė lova, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 2 II aukštas. 2 kamb. Viena dvigulė lova, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 3I aukštas. Dvi atskiros sofos, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 4 I aukštas. Dvi atskiros sofos, WC pirmame aukšte. Kaina – 395 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui.

3 – viečiai kambariai

NAMAS Nr. 5 II aukštas. Trys atskiros sofos, WC bendras trims kambariams. Kaina – 385 EUR/vienam žmogui, viena diena – 75 EUR/vienam žmogui. UŽIMTA!

4 – viečiai kambariai

Namelis Nr. 3II aukštas. Dvi atskiros dvigulės lovos, WC. Kaina – 375 EUR/vienam žmogui, viena diena – 70 EUR/vienam žmogui.

Namelis Nr. 4 II aukštas. Dvi atskiros dvigulės lovos, WC. Kaina – 375 EUR/vienam žmogui, viena diena – 70 EUR/vienam žmogui.

6 – viečiai kambariai

NAMAS Nr.Trys atskiros dvigulės lovos, WC. Kaina – 355 EUR/vienam žmogui, viena diena – 70 EUR/ vienam žmogui.

PIRTIES PASTATAS. Pereinamas kambarys II aukštas. Trys atskiros dvigulės lovos, WC pirmame aukšte. Kaina – 335 EUR/vienam žmogui, viena diena – 65 EUR/ vienam žmogui.

12 – viečiai kambariai

PIRTIES PASTATAS. Kambarys II aukštas. Šešios atskiros dvigulės lovos, WC pirmame aukšte. Kaina – 335 EUR/vienam žmogui, viena diena – 65 EUR/ vienam žmogui.

Vieta palapinėje

335 EUR vienam žmogui palapinėje, bet priimame su palapinėmis tik pilnai užsipildžius vietoms kambariuose, viena diena – 65 EUR/ vienam žmogui.

REGISTRACIJA

Registracija įsigalioja tik sumokėjus 150 EUR avansą už vieną žmogų visam festivalio laikotarpiui (birželio 29 – liepos 5 d.).

Registruojantis atskiroms dienoms (ne visam laikotarpiui) – avansas 50 proc. nuo bendros sumos.

Registruojantis prašau nurodyti, kurios kategorijos kambaryje norite gyventi ir jeigu žinote, tai su kuo norite kartu gyventi.

Likusią sumą reikia sumokėti stovykloje registracijos metu grynaisiais.

KĄ TURĖTI

- Jogos kilimėlį;

- Miegmaišį arba pledą;

- Laisvus, sportinius drabužius;

- Asmenines higienos priemonės;

- Maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes);

- Spalvotų pieštukų ir piešimo popieriaus;

- Priemonių nuo erkių;

- Grynųjų pinigų individualioms konsultacijoms.

Dėl registracijos, avanso pervedimo ir papildomų klausimų prašome kreiptis:

JOLANTA ŠINDEIKIENĖ

 tel. + 370 682 43651 arba el.paštu: jolanta@netradicineterapija.lt