NAUJA! 2023 m. seminarų online ciklas “ARCHETIPINĖS GIMINĖS TRAUMOS”

SEMINARAI INTERNETU (ONLINE) FACEBOOK UŽDAROJE GRUPĖJE

Sigito Povilaičio seminarai online

Kviečiame Jus registruotis į seminarus internete. Primename, kad seminarai tinka ir naujokams!

Slopinimo, neigimo, gėdos, kaltės, atmetimo (baimės būti paliktam), atsiskyrimo traumų transformacijos seminarų ciklas

 Šiuose seminaruose iš pagrindų nagrinėsime, kaip neutralizuoti mūsų giluminių psichoenergetinių – emocinių traumų energiją. Dirbsime ir padėsime pakeisti šių traumų energiją į jumyse slypinčių talentų energiją.Kas yra tos traumos? Tam tikros emocinės traumos yra taip įsisenėjusios giminėje ir tūkstantmečiais perduodamos iš kartos į kartą, kol tampa genetinėmis traumomis, t.y. perduodamos „su genais“. Traumos būna užkoduotos emociniame lygmenyje, labai giliai kiekvieno žmogaus pasąmonėje. Egzistuoja šeši genetinių traumų tipai: slopinimo, neigimo, gėdos, atmetimo (baimė būti paliktam),kaltės, atsiskyrimo. Šios genetinės traumos pasireiškia nuo vaikystės ir blokuoja mūsų gerąsias savybes, tikrąją prigimtį, talentus ir sėkmę. Kiekviena neutralizuota trauma atskleidžia tam tikrą savybę:

1.     Slopinimo neutralizavimas atskleidžia sąžiningumą.
2.     Neigimo neutralizavimas – duoda atsipalaidavimą.
3.     Gėdos neutralizavimas – atgaivina humoro jausmą.
4.     Atmetimo (baimė būti paliktam) neutralizavimas – atneš švelnumą.
5.     Kaltės neutralizavimas – vystys atleidimo jausmą.
6.     Atsiskyrimo neutralizavimas – iškels jūsų savybes rūpintis savimi ir kitais.

Seminarų metu nagrinėsime, kaip neutralizuoti mūsų giluminių psichoenergetinių – emocinių  traumų  energiją ir paversti ją į gerąsias savybes. Efektyvios meditacinės, kvėpavimo technikos padės konstruktyviai panaudoti savo gyvenime mūsų išlaisvintą traumų potencialą. Laikantis dvasinių Visatos dėsnių į jūsų gyvenimą sugrįš ramybė ir sėkmė! Seminarų ciklas apima pagrindinių traumų balansavimo praktikas, todėl sudalyvavus visuose seminaruose, bus pasiektas pilnas psichoemocinis subalansavimas. Laukiame Jūsų tiek visame seminarų cikle, tiek ir atskiruose seminaruose.

Užsisakant visą seminarų ciklą, sutaupysite net 60 eur!

6 seminarų programos:

I – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su SLOPINIMO trauma: keisime šios traumos energiją į jumyse slypinčią sąžiningumo energiją!

Seminaro įrašas uždaroje grupėje.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Slopinimo trauma: kaip ji veikia ir kaip ją neutralizuoti bei paversti į pozityvią savybę – sąžiningumą.

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija padės išlaisvinti slopinimo traumos energiją ir gilaus transformacijos proceso dėka pavers ją į sąžiningumo energiją.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę slopinimo energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

——————————————————————————————

II – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su NEIGIMO trauma: keisime šios traumos energiją į atsipalaidavimo energiją!

Seminaro data: vasario 2 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Neigimo trauma: kaip ji veikia ir kaip ją neutralizuoti bei paversti į atsipalaidavimą.

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija, padedanti išlaisvinti ir transformuoti neigimo traumos energiją.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę neigimo energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

——————————————————————————————-

 III – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su GĖDOS trauma: keisime šios traumos energiją į humoro jausmą!

Seminaro data: vasario 16 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Gėdos trauma: kaip ji veikia ir kaip ją neutralizuoti bei paversti į humoro jausmą.

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija, kuri padės išlaisvinti ir transformuoti gėdos traumos energiją.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę gėdos energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

—————————————————————————————————-

IV – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su ATMETIMO (BAIME BŪTI PALIKTAM) trauma: keisime šios traumos energiją į švelnumą!

 Seminaro data: kovo 2 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Atmetimo (baimės būti paliktam) trauma: kaip ji veikia ir kaip ją neutralizuoti bei paversti į švelnumą.

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija, kuri padės išlaisvinti ir transformuoti atmetimo (baimės būti paliktam) traumos energiją.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę atmetimo (baimės būti paliktam) energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

———————————————————————————————————

V – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su KALTĖS trauma: keisime šios traumos energiją į atleidimo jausmą!

 Seminaro data: kovo 16 d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Kaltės trauma: kaip ji veikia ir kaip ją neutralizuoti bei paversti į atleidimą!

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija, skirta kaltės traumos energijos poveikiui neutralizuoti ir transformuoti.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę kaltės energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

———————————————————————————————–

VI – asis SEMINARAS ONLINE: Darbas su ATSISKYRIMO trauma: keisime šios traumos energiją į savybę rūpintis savimi ir kitais!

 Seminaro data: balandžio d.

Seminaro laikas: 18.00 – 21.00 val.

Vieta: https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

PROGRAMA

18.00-19.00 PASKAITA. Atsiskyrimo trauma: kaip ji veikia ir kaip ją paversti į savybę rūpintis savimi ir kitais!

19.00-20.00 MEDITACINĖ PRAKTIKA. Speciali meditacija, leidžianti išlaisvinti ir transformuoti atsiskyrimo traumos energiją.

20.00-21.00 PRAKTIKA. REBEFINGAS – tai sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti išlaisvinanti probleminę atsiskyrimo energiją bei atstatanti dvasios, sielos ir kūno harmoniją. Praktika pritaikyta nuotoliniam darbui – autorinė metodika.

————————————————————————————————

LEKTORIUS

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher), Reiki MEISTRAS MOKYTOJAS pagal tibetiečių natūralią sistemą (Tibetans Reiki MASTER PROMOTOR). 2018 m. dalyvavo seminare ir mokėsi originalaus, japoniško Reiki stiliaus, kurį sukūrė pats šio metodo atradėjas Mikao Usui pas Reiki meistrę iš Japonijos (Hirošimos) Hiromi Išida – tiesioginę japoniškosios Mikao Usui Reiki linijos tęsėją, kurios močiutė (pagal tėvo liniją) Makita Asayo buvo Mikao Usui mokinė ir dalyvavo paskutiniame Reiki seminare prieš meistro mirtį 1926 m.

Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

Vienas iš REIKI ASOCIACIJOS steigėjų. S.Povilaitis ir kiti Reiki specialistai kartu su Nacionaliniu vėžio institutu vykdė projektą „Reiki pagalba sergant krūties vėžiu“.

KAINA

Užsisakant pavienį seminarą, vieno seminaro kaina – 25 EUR/vienam žmogui.

Užsisakant iš karto 6 seminarus, vieno seminaro kaina – 15 EUR/ vienam žmogui. Viso seminarų ciklo kaina – 90 EUR (vietoje 150 EUR)!

KAIP PASIRUOŠTI SEMINARUI ONLINE: apsirenkite laisva apranga, pasiruoškite vietą ant žemės, pasitiesę jogos kilimėlį ar pledą, būkite bent 2 val. nevalgę ir negėrę, įsijunkite kompiuterį ar kitą įrenginį, susiraskite nurodytą grupę facebooke ir laukite transliacijos nurodytu laiku.

DĖL REGISTRACIJOS

  •  Seminarai vyks vakarais 18:00 – 21:00 ( kartais gali šiek tiek užsitęsti)

✅ SVARBU: seminarai vyks tiesioginės transliacijos metu šioje grupėje facebooke:

https://www.facebook.com/groups/spovilaicioseminarai

  •  Jums reikia turėti facebooke susikūrus savo profilį, su kuriuo turėsite prisijungti prie grupės Sigito Povilaičio seminarai online
  •  Šioje uždaroje grupėje vyks visos transliacijos ir bus atsakinėjama į visus Jums rūpimus klausimus.
  • Įrašai liks grupėje, todėl, esant poreikiui, galėsite žiūrėti įrašą ir atlikti meditacijas ne tiesioginės transliacijos metu.
  • Prašome, prieš jungiantis į grupę, pervesti 25 EUR, mokant už atskirus seminarus arba mokant iš karto už 6 seminarus – 90 EUR, t.y. vieno seminaro kaina 15 EUR.
  • SEB BANKAS

LT317044000992612280

SIGITAS POVILAITIS

Mokėjimo paskirtis – už 1 seminarą (data) arba už 6 seminarus

(būtinai nurodant seminaro datą, mokant už atskirą seminarą)

  • Patvirtinti uždaroje grupėje ir dalyvauti tiesioginėse transliacijose galės tik susimokėję konkrečiam seminarui asmenys.
  •  Iškilus klausimams – rašykite.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt

Facebooke asmenine žinute:

Jolanta Šindeikienė

Sigitas Povilaitis

Facebook puslapis „Netradicinė terapija“