REGRESINĖS MEDITACIJOS STOVYKLA ,,GIMINĖS JĖGA – MŪSŲ SĖKMEI IR LAIMEI“

Savaitgalio stovykloje iš pagrindų nagrinėsime, kodėl gyvenime kartojasi nepalankūs įvykiai ir kaip jie susiję su bloga giminės karma. Sužinosite, kaip apvalyti blogą karmą ir kodėl reikia užsiimti dorybinga veikla. O naudodami veiksmingas technikas, dirbsime, kad įgautumėte giminės žinias ir patirtį, o į jūsų gyvenimą sugrįžtų ramybė ir sėkmė!

Stovyklos data : 2017 m. lapkričio 11-12 d.

Stovyklos laikas: Penktadienis – 17.00 – 22.00 val.

Šeštadienis -    8.00  -  22.00  val.

Sekmadienis – 8.00 –  17.00  val.

Stovyklos vieta – Molėtų raj. Inturkė, Vila RA,  www.vilara.lt

PROGRAMA

 Penktadienis

17.00 – 18.00 ATVYKIMAS IR SUSIPAŽINIMAS (galimas atvykimas ir šeštadienį)

18.00 – 19.00 VAKARIENĖ IR POKALBIS “Motyvacija gyventi sveikiau” (Veda R.Šilenskienė)

19.00 – 22.00 Individualios S. Povilaičio ir J.Šindeikienės konsultacijos.

 Šeštadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta

9.00 – 10.00 PUSRYČIAI

10.00 – 13.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

  1. Regresinė meditacija – grįžimas į penkis praeitus gyvenimus. Ji leis surasti tuos gyvenimus, kuriuose buvo sutrikdytas teisingas ryšys su protėviais ir atstatyti jį.
  2. Meditacinė praktika – darbas su septyniomis savo giminės kartomis, atveriant savo galimybių potencialą.Teisingas ryšys su savo giminės energija leidžia efektyviai tvarkyti savo gyvenimą, o taip pat skatina dvasinį tobulėjimą.

13.00-14.00 PIETŪS

14.00-15.00 PASKAITA “Kas tai yra subalansuota mityba”(Veda R.Šilenskienė)

15.00 – 18.00 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

  1. Regresinė meditacija – grįžimas į laikotarpį prieš mūsų pradėjimą, kuriamemes turime visą ateinančio gyvenimo programą. Ši meditacija leis suvokti, kokią dalį mums duotos programos atliekame neteisingai, padės neutralizuoti energetinius blokus, maišančius teisingam ryšiui su gimine palaikyti.
  2. Speciali transformuojančio kvėpavimo praktika, kuri leis intensyviai išlaisvinti ir transformuoti giminės egregoro energiją, sustiprinti ir harmonizuoti jūsų santykį su protėviais.
  3. Rebefingas. Norint visiškai transformuoti išlaisvintą giminės probleminę energiją bei harmonizuoti santykius su gimine, atliksime specialų rebefingą.

18.00 – 19.00 VAKARIENĖ

19.00 – 22.00 PIRTIS arba/ir individualios S.Povilaičio arba J.Šindeikienės konsultacijos.

Sekmadienis

08.00 – 09.00 Ci-Gun mankšta

09.00 – 10.00 PUSRYČIAI

10.00 – 13.00 PRAKTIKOS(Veda S.Povilaitis)

  1. Mandalos piešimas. Skirtas giminės 7 kartų energijai transformuoti ir jūsų asmeniniam potencialui stiprinti.
  2. Meditacija ir darbas su mandala – išlaisvintai giminės enegijai jūsų gyvenime palaikyti bei užsibrėžtiems gyvenimo tikslams pasiekti.
  3. Dėkingumo meditacija – stiprus širdies atvėrimas, atstatant teisingą santykį su gimine.

13.00 – 13.30 PIETŪS

13.30- 14.30 PASKAITA “Ligų atsiradimo priežastys”(Veda R.Šilenskienė)

14.30 – 16.30 PRAKTIKOS (Veda S.Povilaitis)

  1. Asmeninio potencialo mandalos sudarymas. Praktika, leidžianti teisingai panaudoti giminės ryšio potencialą dvasinėje praktikoje, žemiškame gyvenime bei santykiuose su savo artimaisiais ir kitais žmonėmis.
  2. Rebefingas. Norint visiškai transformuoti išlaisvintą giminės probleminę energiją bei harmonizuoti santykius su gimine, atliksime specialų rebefingą.

17.00 UŽKANDIS IR IŠVYKIMAS

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS

 1. Sveikatos testai – S.Povilaitis

 Sveikatos testai atliekami pagal tris metodus: a) biolauko struktūrą (kitaip vadinamą aurą), b) meridianus ir c) nagų struktūrą.

a)      Sveikatos testas pagal biolauko struktūrą.

Matuojant žmogaus biolauką virgulėmis ar specialiais elektroniniais prietaisais, galima nustatyti pažeidimus žmogaus biolauke ( kitaip vadinamoje auroje). Šis metodas padeda anksti įtarti  žmogaus organizme beprasidedančias ligas.

b)  Sveikatos testas pagal meridianus
Matuojant specialiu prietaisu, nustatomas energetinis potencialas rankų pirštuose. Žinant, kad kiekvienas pirštas per meridianų sistemą susijęs su tam tikrais organais, galima anksti įtarti tam tikrų organų pažeidimus.

c) Sveikatos testas pagal nagų struktūrą.
Atliekama pagal nagų plokštelės struktūrą, formą ir parodo jau pažeistus organus arba ribinę būklę iki organų pažeidimo.

KONSULTACIJOS KAINA- 25 EUR.

2. Chirologinė konsultacija (“skaitymas iš delno”) – J.Šindeikienė

Chirologinė konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

 KONSULTACIJOS KAINA-25 EUR.

LEKTORIAI

Rita ir Arūnas Šilenskiai – subalansuotos mitybos akademijos  “Pirmas šaukštas” lektoriai.  Jau 10 metų veda sveikos mitybos paskaitas ir praktinius mokymus. Baigę netradicinės kinų medicinos mokymus, sveikos gyvensenos ir grožio verslo bakalauras, praktikuoja jogą ir sveiką gyvenseną.

Sigitas Povilaitis – vienas pirmųjų Reiki Meistras Mokytojas pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą Lietuvoje, Tibetans Reiki Meistras Mokytojas pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, praktikuoja Dzogchen praktiką. Kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą S.Povilaitis dirba nuo 1996 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. Sigitas Povilaitis yra Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų Reiki komiteto ekspertas.

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, chirologė, Reiki meistrė mokytoja (The title of Reiki Master, Practioner and Teacher) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą; turi pirmą ir antrą papildomas pakopas (Second Advanced Degree pakopas) pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą; pirmą ir antrą Tibetans Reiki pakopos pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos mokymus, įgijo sertifikatą. Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios ( papildomos ir alternatyvios ) medicinos rūmų Reiki komiteto pirmininkė.

 STOVYKLOS KAINA

Stovyklos kaina (su maitinimu ir nakvyne): 120 EUR/asmeniui,

dviems (ir daugiau žm.) – 105 EUR/asmeniui.

Avansą – 60 EUR perveskite iki lapkričio 8 dienos

Dėl REKVIZITŲ teirautis: jolanta@netradicineterapija.lt

Kai pervesite avansą, prašau informuoti!

VIETA

Molėtų raj. Inturkė, Vila RA www.vilara.lt

KAIP RASTI: http://vilara.lt/,

GPS koordinatės:

55.162392, 25.548341 (WGS)

55° 9′ 44.61″, 25° 32′ 54.03″ (WGS)

ATSIVEŽKITE

Jogos kilimėlį, miegmaišį, spalvotų pieštukų ir popieriaus, patogią avalynę vaikščioti viduje, sportinę aprangą bei asmens higienos priemones, pirties reikmenis.

REGISTRACIJA IKI LAPKRIČIO 8 DIENOS

Tel.: 8 682 43651

El. paštas: jolanta@netradicineterapija.lt