NAMŲ IŠTYRIMO PASLAUGA dėl geopatogeninių zonų!

JEIGU MIEGATE ANT ANOMALIOS ŽEMĖS VIETOS – JUS KAMUOS LIGOS IR PSICHOLOGINĖS PROBLEMOS!

Jeigu blogai jaučiatės ir dažnai sergate arba sergate rimtomis lėtinėmis ligomis, didelė tikimybė, kad miegate ANOMALIOSE ZONOSE, kurios itin pavojingos žmogaus sveikatai.

Pagal statistiką, apie 70 proc.visų ligų žmonės įgyja, miegodami neigiamose Žemės vietose, kurios vadinamos geopatogenimėmis. Jeigu šios zonos pasitaiko miegamojoje vietoje, tuomet po kelių metų gali išsivystyti ONKOLOGINIAI SUSIRGIMAI, INSULTAI, INFARKTAI, NEMIGA, SĄNARIŲ IR KITI UŽDEGIMAI, SKYDLIAUKĖS LIGOS, ŠIRDIES IR KRAUJOTAKOS SUTRIKIMAI BEI KITI. 

VIDEO ŽIŪRĖKITE ČIA: Hartmano tinklas

Biolokacija – geopatogeninės zonos

ZONOS PAGAL POVEIKIO STIPRUMĄ
Pagal savo poveikį geopatogeninės zonos būna skirtingo poveikio:
- Dažniausiai sutinkami Hartmano mazgai, kurie išsidėstę kas 2-2,5 m. Taigi, yra didelė tikimybė, kad miegate būtent ant šios zonos. Sveikatos sutrikimai prasideda jau po 2-3 metų.
- Kari tinklus galima aptikti kas 6 metrus, jie žmogaus sveikatą veikia daug stipriau nei Hartmano tinklai, o sveikatos sutrikimai prasideda po 2 metų.
- Itin stipriu poveikiu pasižymi požeminis vanduo. Jeigu miegate ant požeminio vandens, sveikatos sutrikimai ir ligos gali prasidėti jau po 1 metų.

KAIP SUSITVARKYTI SU ZONOMIS?
Ką daryti, kad išvengtume neigiamo geopatogeninių zonų poveikio? Reikia išsitirti geopatogeninės zonas namuose ar darbe. Vėliau nubraižomi planai ir pasiūlomi būdai šioms zonoms neutralizuoti.

DĖL ZONŲ IŠTYRIMO IR NEUTRALIZAVIMO KREIPKITĖS:

SIGITAS POVILAITIS (Sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmų Reiki komiteto ekspertas, biolokacijos specialistas, parapsichologas, Reiki Meistras Mokytojas)

Tel.: 8 686 94952
E- paštas: sigitas@netradicineterapija.lt
www.netradicineterapija.lt