2018 METAI I-ASIS REIKI FESTIVALIS/ 20-OJI SIGITO POVILAIČIO STOVYKLA!

Puiki idėja dvasinėms atostogoms!

Šiemet jau 20 – tus metus iš eilės vyks Reiki stovykla, kurią rengia sertifikuoti Reiki Meistrai Mokytojai Sigitas Povilaitis ir Jolanta Šindeikienė. Todėl šia proga nuspręsta išplėsti stovyklos formatą ir pirmą kartą organizuoti REIKI FESTIVALĮ. Jis natūraliai išaugo iš Reiki stovyklos, kuri šiemet švenčia 20-ties metų jubiliejų.

Stovyklos laikas: 2018 m. liepos 9-15 dienomis

Liepos 9 d.- pirmadienį atvykimas iki 12 val.

Stovyklos vieta

Atokiame bei ramiame Neries regioninio parko kampelyje įsikūrusi sodyba „Elniakampis“ nuo Vilniaus miesto centro nutolusi vos 28 kilometrus. Sodybą supa Elniakampio miškas, per jos teritoriją teka Elnos upelis. Kaimo turizmo sodybą „Elniakampis“ sudaro gyvenamasis namas su trimis salėmis, teniso kortas, krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės, stalo teniso ir biliardo salės, natūralus tvenkinys, pirtis su šalia esančiu kriokliu.

Daugiau informacijos: http://elniakampis.lt/

Reiki stovyklos programa*

(detalesnė programa kiekvienai dienai bus paskelbta vėliau)

7.00 -8.00    Rytinė mankšta Ci Gun/Joga

9.00-9.30     Pusryčiai*

10.00-12.30 Reiki praktika su Reiki meistrais Mokytojais

12.30-12.50 Meditacija Žemei

13.00-13.30 Pietūs*

13.30-15.00 Pietų pertrauka

15.00-18.45 Praktiniai užsiėmimai**bei svečių paskaitos ir praktikos***

19.00-19.30 Vakarienė*

19.30-22.30 Individualios konsultacijos ir masažai****, papildomi užsiėmimai*****.

22.30-06.30 Ramybės laikas

* Vegetarinį maistą – Prasadą stovyklos dalyviams gamins ilgalaikis stovyklos virėjas – Arindama das.

** Kiekvienos dienos dienotvarkė skirsis meditacijomis ir praktiniais užsiėmimais. Praktiniuose S.Povilaičio užsiėmimuose bus atliekama: regresinė terapija, rebefingai, mandalų piešimas, įvairūs masažai, integralinė numerologija, bangos šokio terapija, emocijų išlaisvinimo technika ir kt.

***  Svečių paskaitos ir praktikos. Kiekvieną dieną vis kitas mokytojas ar specialistas.

**** Svečių individualios konsultacijos, užsiėmimai, masažai ir kt.

**** Vaikščiojimas ant stiklų ar žarijų, pirtis ir kt.

REIKI MEISTRAI MOKYTOJAI RYTINĖSE PRAKTIKOSE*

 1. Liepos 10 d. – J.Gimbutis ir R.Zaikauskaitė
 2. Liepos 11 d. – V.Mockus
 3. Liepos 12 d.  – S.Povilaitis
 4. Liepos 13 d. – S.Povilaitis
 5. Liepos 14 d. – Reiki meistrai Mokytojai

SVEČIŲ PASKAITOS IR INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS*

LIEPOS 9 DIENA – AUGALŲ MAGIJA

Senųjų sveikatingumo praktikų ir vaistinių augalų žiniuonė, įkvepiančių knygų apie lietuviškus augalus autorė, būgno meditacijų meistrė, sertifikuota teta gydymo praktikė, lektorė dr. Dalia Treigienė.

PASKAITA (nemokama): “Lietuviškų augalų energetika ir magiškos galios”

Paskaitoje kalbėsime apie ypatingų galių lietuviškus augalus, kaip jie keičia aplinką ir mūsų būseną. Sužinosite: kokiems žmonėms kokie augalai geriausiai tinka, kaip augalai apsaugo nuo nepageidaujamų išorės poveikių ir kaip jie padeda kurti gyvenimą kupiną meilės, sutarimo, harmonijos.

Be pokalbio ir vaizdingų istorijų, augalų magiją išbandysime praktiškai, bursime lietuviškų augalų kortomis, ragausime, uostysime, purkšimės, tepsimės. Stebuklai vyksta nuolatos, tik atkreipkime į juos dėmesį!

Taip pat renginio metu galėsite įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, skirtu geresniam augalų pažinimui, meditacijai, savianalizei bei atsakymų į įvairius klausimus paieškai, bei autorės stebuklingų gaminių grožiui ir sveikatai.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS (būrimas augalų taro kortomis ir kiti rūpimi klausimai). KAINA – 15 EUR.

LIEPOS 9-10 DIENOMIS – MA-URI individualios sesijos.

Dalia Sirutytė, profesionali MA-URI® praktikuotoja (MA-URI® Instituto licencija klinikinei praktikai, išduota 2012 m.).

MA-URI® – tai savigydos, savęs transformavimo, savo gyvenimo įprasminimo, išminties ir žinojimo, glūdinčio kiekvieno žmogaus vidinėse gelmėse, iškėlimo sistema, apimanti tiek fizinį žmogaus kūną, tiek protą – mintis ir emocijas, Sielą ir Dvasią.

INDIVIDUALIOS SESIJOS:

 1. MA-URI® ŠVENTAS PRISILIETIMAS (angl. “bodywork”)

MA-URI® šventas prisilietimas atliekamas rankų dilbiais tam tikru būdu, judant skambančios muzikos ritmu, specialiais havajietiško stiliaus šokių žingsniais. Šis ypatingas prisilietimas pažadina atmintį, esančią kūne, Sieloje, ir sudaro galimybę vidiniams pokyčiams bei sveikimui įvykti. Tokia sesija paliečia visus žmogaus lygmenis – kūną, emocijas, jausmus, mintis, atmintį, siekiančią protėvius. Trukmė – 1 val. 40 min. KAINA – 52 EUR

 1. ASTRALINIS SEANSAS -  tai MA-URI® sesija, kai procesas vyksta subtiliuose kūnuose. Ypač tinka jautriems, droviems žmonėms. Taip pat ir tiems, kam fizinis masažas nerekomenduojamas. Trukmė – 60 min. KAINA – 25 EUR

LIEPOS 10 DIENA – SVEIKA MITYBA

PASKAITA (nemokama) -  “Sustiprinkime imunitetą ir pagerinkime energijos lygį”. Lektorė – sveikos mitybos specialistė Greta Maldžiūtė. Paskaitos metu daugiau sužinosime, kaip natūraliais būdais gauti daugiau energijos, kaip sveikiau maitintis, nesirgti įvairiomis ligomis. Dovanosime knygeles Q10 – geresnei sveikatai ir ilgam gyvenimui.

LIEPOS 10 DIENA- GONGAI

 Gongų terapijos meistras ir pradininkas Lietuvoje Raimondas Binkauskas.

PRAKTIKA(nemokama): GONGBIRTHING’AS – Kvėpavimo ir gongo garsų sesija.

INDIVIDUALIOS SESIJOS – asmeninė garsų sesija/dubenų masažas. KAINA – 30 EUR.

LIEPOS 10 DIENA – REIKI ir QIGONG

REIKI Meistras, SHIHAN/QIGONG trečio lygio praktikas, SHIATSU ir bioenergetinio masažo praktikas Jonas Gimbutis.

REIKI Meistrė, SHINPIDEN/SHIATSU ir KOBIDO praktikė Rūta Zaikauskaitė.

PRAKTIKOS (nemokamos)

 1. Qigong praktikos – tai energijos darbas, technikos žmogaus dvasiniam ir fiziniam tobulėjimui. Pirmi trys lygiai skirti daugiau kūnui tobulinti, DZING – seksualinei energijai stiprinti. Ketvirtas ir penktas lygiai, tai būsena, kada atsiveria IŠMINTIS.
 2. Kvėpavimo technikomis pagal Reiki ir Qigong harmonizuojame savo kūną, valome jį energetiniame lygmenyje, padedame savo kūnui būti sveikam.
 3. Raumenų tempimas, kuris yra būtinas po 40 metų amžiaus, nes atstoja daug fizinių pratimų, aktyvuoja raumenis, kurie kasdieniam gyvenime beveik nedirba.
 4. Reiki Mavashi – tai pasidalinimas REIKI energija, žmonėms stovint ratu.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Seansai su Reiki, Qigong, Shiatsu. Seanso trukmė 1 – 1,5 val. KAINA – 20 EUR.  Atlieka Jonas Gimbutis.

 1. Kobido arba japoniškas imperatoriškasis veido masažas.Masažo trukmė 1,10-1,20 val.  KAINA ( tik festivalio metu) – 20 EUR.

Atlieka Rūta Zaikauskaitė – sertifikuota Japoniško terapinio veido masažo praktikė nuo 2014 metų.

Japoniško terapinio veido masažo tikslas yra specifiškai ir tiksliai dirbti su veido meridianais bei tsubo, kad būtų pasiekta pusiausvyra tarp veido odos, veido raumenų ir kūno bei subalansuoti emocinę būseną. Masažas atpalaiduoja ir tonizuoja veido raumenis. Giliai viduje vyksta ir akimi nematomi procesai -pranyksta galvos skausmas, atsikratoma žarnyno bėdų, grįžta energija ir gyvenimo džiaugsmas, nes masažuojant veidą akupresūros principu paveikiami ir taškai bei meridianai, atsakingi už gerą savijautą bei darnią visų organizmo sistemų veiklą.

Svarbiausias masažo tikslas – padidinti veido odos elastingumą ir pakelti veido odą. Kiti japoniško terapinio veido masažo privalumai:

·      Masažas padeda pakelti odos tonusą ir subalansuoja odos drėgmę.

·      Atjaunina veido odą ir pagerina bendrą veido odos išvaizdą.

·      Sumažinamas odos glebumas ir raukšlių ryškumas.

·      Atpalaiduoja raumenų įtampą.

·      Pašalina toksinus ir nešvarumus.

·      Pagerina vidaus organų funkciją per refleksogenines zonas ir meridianų sistemą.

LIEPOS 11 DIENA –  DAOSIŲ MEILĖS PRAKTIKOS MOTERIMS

Sertifikuota dao praktikų intruktorė, kinų meistro Manteko Čija mokinė, “Gydomoji Tao Meilė” įkūrėja Edita Esenku.

PASKAITA (nemokama): Daosių meilės praktikos moterims – gyvybinės energijos auginimas.

Seksualinė energija gaminasi kiekvieno žmogaus kūne nepriklausomai nuo to, gyvena jis vienas ar su partneriu. Kaip šią galingą energiją panaudoti gyvybinės energijos auginimui, sveikatai gerinti, moters orgazmams atskleisti ir augti dvasinėse praktikose?

Paskaitoje sužinosite apie dao mokymą, kurio lektorė mokėsi tiesiogiai pas Tailande reziduojantį kinų meistrą Manteką Čija (Mantak Chia). Tai meditacijų, ciguno ir seksualinių praktikų kompleksas, kurį praktikuojant lengvėja ir trumpėja menstruacijos, subalansuojami  hormonai, gerėja santykiai poroje ir t.t.

Po paskaitos galėsite įsigyti sertifikuotą nefrito kiaušinį intymioms treniruotėms (KAINA – 60EUR), meditacijų ir nefrito kiaušinio praktikos video pamokų įrašus, pasikonsultuoti.

LIEPOS 11 DIENA – ČAKRŲ JOGA IR DVASINĖ MEDITACIJA

Virginijus Mockus, 20 metų Reiki meistras mokytojas. Diagnozuoja asmeninę energetiką, nusilpusią ar pažeistą savireguliacijos sistemą, įvairius sutrikimus, išsiderinimus, to priežastis, patalpų, erdvės, situacijų energetiką, santykį su pinigais, turto sukaupimo, išlaikymo galimybę.

PRAKTIKOS ( nemokamos)

 1. Čakrų jogos užsiėmimas. Čakrų joga – mantrų kartojimo ir kundalini aktyvinimo garsinė meditacija, naudojant ir vizualizaciją. Pagrindinių čakrų mantrų ir kundalini metodas aktyvuoja čakras, pravalo kanalus, išjudina visą energetiką, ko pasekoje įgyjame daug stiprybės, sveikatos, veiklumo ir žvalumo kiekvienos dienos darbams!
 2.  Dvasinės Šviesos Meditacija. Meditacija aktyvuoja žmogiškos meilės ir besąlyginės Meilės jausmą. Taip pat išsivalo čakros, energetiniai kanalai, aura, atsiranda vietos naujoms įdėjoms, įkvėpimui, entuziazmui. Todėl organizmas prisipildo daugiau subtilia energija, kuri skatina dvasinį tobulėjimą, gerėja nuotaika, savireguliacija, sveikata, bendras gyvybingumas. Kas jau turi Reiki inicijaciją, ši meditacija suaktyvina Reiki kanalą, padeda delnais geriau jausti srautą ir diagnozuoti organizmo sutrikimus.

PASKAITA (nemokama): „Trys likimo linijos”

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

 Dvasinė diagnostika. Diagnostika atliekama, siekiant išsiaiškinti aktualius gyvenimo klausimus ir jų tikrąsias priežastis. Po diagnostikos įgyjamas didesnis supratimas, kas vyksta ir kodėl. Paaiškėja, dėl ko sirgote, dėl ko kažkas nesisekė gyvenime ir ateityje galima nebekartoti tų pačių klaidų, kurios išderina ir verčia kentėti. Konsultacijos metu atliekama:

1) Suderinamumo tarp žmonių, santykių, fizinės, energetinės, emocinės, karminės, dvasinės būklės diagnostika.

2) Atmosferos negatyvo namuose ar darbe diagnostika.

3) Aptarimas, ką keisti, kaip tvarkytis, kad viskas vyktų harmoningai bet kurioje srityje.

Trukmė – 30-60 min. individualiai konsultacijai arba poroje. KAINA- 30-50 EUR.

LIEPOS 11- 14 DIENOS – KINŲ TAŠKINIS MASAŽAS

Grožio ir sveikatos studija “Yanlin”

Masažistas – Yanlin, Kinija. Yanlin praktikuoja tradicinį taškinį kinų masažą. Tai jo šeimos paveldas.  Jis domisi sveika gyvensena, studijuoja tradicinę kinų liaudies mediciną.

Stovykloje Yanlin atliks taškinį kinų masažą. Patars kaip prailginti gyvenimą, pažinti ir išvengti įvairių negalavimų.

Kinų taškinis masažas padeda pašalinti įvairių ligų skausmą: galvos ūžimas, svaigimas, kraujotakos sutrikimas, rankų skausmas ir tirpimas, kojų raumenų skausmas, klubo ir sąnarių skausmas, juosmens, nugaros raumenų skausmas, stuburo skausmas nuo išvaržos.

MASAŽAI: Kinų taškinis masažas, atliekamas individualiai kiekvienam žmogui pagal poreikį ar problemą (galvos, pečių, nugaros, kelio sąnarių, viso kūno ir kt.). Trukmė 30 – 60 min.

KAINA – 35 – 50 EUR.

LIEPOS 12 DIENA- UGNIES RITUALAS – JAGJA

 Anantara das yra lietuvis bhakti jogas, Vedų žinovas, knygų autorius, lektorius. Anantara das – tai jo dvasinis vardas, kurio pirmasis žodis reiškia „beribis“, antrasis – „tarnas“. Ir tai bene tiksliausia apibrėžia Anantaros das misiją: su besąlygiška meile kiekvieną akimirką padėti žmonėms, kurie kenčia, jaučiasi paklydę ir nemylimi.
Lietuvoje ir užsienyje Anantara das aktyviai organizuoja stovyklas, paskaitas, rengia asmenines konsultacijas. Dažniausios problemos, dėl kurių į jį kreipiasi žmonės, paprastai yra tos pačios: nuo nesklandumų šeimoje iki sudėtingų priklausomybių, nuo sveikatos sutrikimų iki savo pašaukimo paieškos. Šioms problemoms spręsti Anantara das pasitelkia vedines žinias – visa tai jis sudėjo į dvi savo išleistas knygas: „Meilės troškulys. Vedų išmintis ieškantiems“ ir „Santykių menas“.

PASKAITA (nemokama): „Dieviškosios ir demoniškosios žmogaus savybės“

 UGNIES RITUALAS – JAGJA

Jagja – tai vidinio ir išorinio apsivalymo ritualas nuo savo praeityje padarytų nuodėmių mintimis, žodžiais ir darbais. Ceremonijos metu apsivalo atmosfera ir erdvė 200 metrų atstumu. Ugnis apvalo ir gydo žmones, kurie tiesiogiai dalyvauja rituale, bei tuos, kurie randasi netoli. Ceremonijos metu atsipalaiduoja protas ir žmogus tampa ramus. Ugnies poveikio dėka gerėja proto funkcijų darbas, valosi kraujas, neutralizuojamos bakterijos.

Norintys dalyvauti aukojimo palankumo ugnies rituale turi:

1. Laiku atvykti į renginį.

2. Atvykti su švariais rūbais.

3. Iki aukojimo ritualo pasnikauti (nieko nevalgyti, gerti galima)

KAINA – INDIVIDUALI AUKA.

 LIEPOS 12 DIENA – SENOVINĖ LATVIŲ PIRTIS

 Kristina ir Ivars Valeri – tai senovinės latvių tradicinės pirties meistrai, vibroakustinio masažo specialistai. Daugiau kaip 10 metų mokosi įvairių metodų, kad padėtų sau ir kitiems būti sveikiems. Tai astrologija, spalvų terapija, gintaro terapija, garso terapija ir kt. Jie augina vaistažoles, atlieka senovinius pirties ritualus, praveda įvairius seminarus ir ezoterinį festivalį.

PASKAITA IR PRAKTIKA (nemokama): „Apie tradicinę latvių pirtį“ ( teorija su praktika pirtyje)

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS IR VIBROAKUSTINIAI MASAŽAI:

 1. Vibroakustinis masažas su ievos vantomis. KAINA – 5 EUR.
 2. Individualios latviškos pirties procedūros, trukmė – 1 val. KAINA – 15 EUR.
 3. Garso terapija su čakrafinais, trukmė 15 min. KAINA – 10 EUR.

 LIEPOS 13 DIENA – KONSTELIACIJOS

 Konsteliacinių seminarų ir konsteliacijų vedėja ir autorė – ilgametė konsteliacijų praktikė, lektorė – Ala Tamulienė. Ji yra Berto ir Sophie Hellinger mokinė, baigusi mokslus jų įkurtoje Hellinger®schule, nuolat praktikuojanti ir atnaujinanti savo žinias Berto ir Sphie Hellinger mokymuose, seminaruose.

PRAKTIKA (nemokama): Bert Hellinger konsteliacijų metodas

KONSTELIACIJA:

Konsteliacija – alternatyvios terapijos metodas, padedantis nušviesti žmogaus asmeninį gyvenimą, santykį su jo sistema (šeima, gimine, bendruomene), atrasti tam tikrus paslėptus modelius ir atsakyti į svarbius klausimus, tokius kaip: kodėl aš esu vieniškas, kodėl jaučiuosi lyg būčiau ne savo vietoje, kodėl kartoju tas pačias klaidas, ar iš tiesų gyvenu tokį gyvenimą, koks numatytas mano didžiąjame plane?

Tačiau Hellinger sciencia® konsteliacija yra kiek kitokia, nei esate matę ar dalyvavę. Joje nėra nei užsakovų, nei statistų, nei aktorių, vaidinančių tam tikras roles. Tai tikroji naujoji dvasinė konsteliacija pagal Bertą ir Sophie Hellinger, kurioje visi grupės dalyviai lygūs ir gauna būtent jiems skirtus atsakymus, ir būtent jiems skirtą informaciją. Ši konsteliacija pagrįsta ne protu, žodžiais, ar logika, bet intuicija, širdies balsu, betarpišku buvimu ir patyrimu, tad žodžiais nusakyti jos esmę nėra lengva. Geriausias būdas ją suvokti – sudalyvauti. Konsteliacijoje pasitarnaujame vienas kitam!

LIEPOS 13 DIENA – HATHA JOGA

Jogos, meditacijos, gongo terapijos mokytojas Vadimas Strelkovas.

Molekulinės ir biologinės fizikos specialistė, sveikos gyvensenos propaguotoja, psichologė, moteriškų praktikų vedančioji, žmogaus biolauko specialistė. Dirba šioje srityje nuo 2002 m. Tatiana Strelkovė.

PRAKTIKA (nemokama): klasikinės Hatha jogos užsiėmimas.

Optimalus asanų (statinių padėčių) ir pranajamos (kvėpavimo pratimų) kompleksas harmonizuojantis, gydantis kūną ir sielą. Užsiėmimas nuramins protą ir padidins gyvenimo potencialą. Užsiėmimo gale gilus atsipalaidavimas su tibetiečių dainuojančiais dubenėliais. Trukmė 1,5 val.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS. Auros matavimu (fotografija) nustatoma žmogaus energetinė būklė paskutiniu metu, matosi sveikatos arba psichologinės problemos.

Žinant savo silpnas vietas, galima kryptingai dirbti, kad atstatyti savijautos balansą.  Taip pat šiuo metodu parodomas čakrų išsidėstymas, jų balansas ar disbalansas. Profesionali konsultacija apie kiekvienos čakros fiziologinę ir psichologinę reikšmę individualiam žmogui. Vienam žmogui skiriama apie 40 min. KAINA – 20 EUR.

LIEPOS 14-15 DIENOS – Svečiai iš Latvijos!

Ludmila Burda Salajeva – praktikuojanti astrologė, sertifikuota spalvų terapeutė, litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki meistrė.

Ilona Silina – litoterapijos specialistė, auros diagnostikos specialistė, Reiki praktikė, Bacho esencijų specialistė.

PASKAITOS (nemokama):

 1. „Gemoastrologija (planetos ir mineralai) ir vidinės energijos balansavimas“.

Sudėtinėje paskaitoje bus pateikiamos rekomendacijos, ką reikia daryti per saulės ar mėnulio užtemimus, koks yra mineralų ryšys su planetomis. Kaip išsirinkti tinkamą mineralą. Specialistės kiekvienam pagal jo gimimo datą individualiai parinks tinkamą mineralą ir pasakys, koks mineralas jam yra “sudėtingas”.

 1. “Astropsichologinės kortos “Simbolon” – darbui su karma, gimine ir santykiais”.

Šias kortas sukūrė vokiečių psichoterapeutai ir yra plačiai naudojamos psichologų praktikoje užsienyje.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS,

 1. Spalvų testas su Aura –Somos buteliukais. Trukmė – 60 min. KAINA su 45 proc. nuolaida – 20 EUR.
 2. Aura diagnostika – auros foto ir konsultacija. Trukmė – 30 min. KAINA su 40 proc. nuolaida – 10 EUR.
 3. Mineralų poveikis aurai. Trukmė – 15 min. KAINA – 5 EUR.
 4. Astropsichologinė konsultacija. Trukmė – 30 min. KAINA su 50 proc. nuolaida – 15 EUR.

LIEPOS 14 DIENA – REIKI PRAKTIKA SU REIKI MEISTRAIS, REIDZIU.

PAPILDOMA INICIACIJA – REIDZIU, pagilinanti Reiki praktiką tiems, kas turi Reiki. O neturintiems Reiki – tai pabuvimas Reiki sraute, kuris suteiks stiprų impulsą eiti dvasinio tobulėjimo keliu.

LIEPOS 9-15 DIENOS – CHIROLOGIJA

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, chirologijos specialistė, Reiki Meistrė Mokytoja. Baigė VšĮ “Du pasauliai” chirologijos mokymus, įgijo sertifikatą.

Chirologijos konsultacija – tai delnų analizė, skirta stipriosioms ir silpnosioms asmenybės pusėms atskleisti. Pokalbis apie tai, kodėl ant delnų susiformavo tam tikri ženklai ir linijos, kaip tai susiję su gyvenimu, jo dėsniais, praeitimi ir ateitimi.

INDIVIDUALIOS KONSULTACIJOS:

Konsultacijos metu kalbama apie jūsų: asmenybės ypatumus; vaikystę ir jos įtaką tolimesniam gyvenimui;psichinę ir fizinę sveikatą;vedybas;meilės reikalus;vaikus;talentus ir gabumus; pasiekimus darbe;karjerą;pinigus. Trukmė – 1 val. SPECIALI STOVYKLOS KAINA – 25 EUR.

*Festivalio organizatoriai pasilieka sau teisę keisti programą.

FESTIVALIO KAINOS 

 1. 295 EUR vienam žmogui daugiaviečiame kambaryje (apie 10 lovų). Atvykus ne visam festivalio laikotarpiui (liepos 9-15 d.), viena para tokiame kambaryje kainuoja – 50 EUR. Visos lovos viengulės.
 2. 320 EUR vienam žmogui 3,4,5 vietų kambariuose. Atvykus ne visam festivalio laikotarpiui (liepos 9-15 d.), viena para tokiame kambaryje kainuoja – 55 EUR. Kambariuose daugiausiai viengulių lovų, bet yra ir dvigulių.
 3. 340 EUR vienam žmogui 2 vietų kambaryje. Atvykus ne visam festivalio laikotarpiui (liepos 9-15 d.), viena para tokiame kambaryje kainuoja – 60 EUR. Kambariuose yra dvigulės lovos.

 REGISTRACIJA NUO VASARIO 23 DIENOS

Registracija įsigalioja tik sumokėjus 150 EUR avansą už vieną žmogų visam festivalio laikotarpiui (liepos 9-15 d.).

Registruojantis atskiroms dienoms (ne visam laikotarpiui) – avansas 50 proc. nuo bendros sumos.

Registruojantis prašau nurodyti, keliaviečiame kambaryje norite gyventi ir jeigu žinote, tai su kuo norite kartu gyventi.

Likusią sumą reikia sumokėti stovykloje registracijos metu grynaisiais.

KĄ TURĖTI

- Jogos kilimėlį;

- Miegmaišį arba pledą;

- Laisvus, sportinius drabužius;

- Asmenines higienos priemonės;

- Maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį, rankšluostį, šlepetes);

- Spalvotų pieštukų ir piešimo popieriaus;

- Priemonių nuo erkių;

- Grynųjų pinigų individualioms konsultacijoms.

Dėl registracijos, avanso pervedimo ir papildomų klausimų prašome kreiptis:

JOLANTA ŠINDEIKIENĖ

 tel. + 370 682 43651 arba el.paštu: jolanta@netradicineterapija.lt